Treść opublikowana przez kepasa
-
[ALL B6] Chiptuning a serwis
ale czy ten kto wgrywa swój soft nie musi o tym wiedzieć i nie zabezpiecza go hasłem? wiem że u mojego kolegi przy powtórnym modzie softu tuner w niemczech miał problem ze skopiowaniem poprzedniego programu i musiał go wykasować wgrywając swój program, czy oryginalny soft nie ma takiego zabezpieczenia po którym serwisant może podejrzewać że było grzebane? [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:00_________________________________________________tylko pytam,mogę błądzić
-
[ALL B5] Mam problem z kluczykiem do auta
odradzam alarm z kluczykami scyzorykami... mój kolega kupił i taki badziew, że jeden scyzoryk załatwiłem bawiąc się nim tuż po odebraniu przesyłki.... lepiej kupic ori kluczyk i go zakodować... gumki do ori kluczyka kupisz w aso za 15 zł... szukaj tematu na forum. i będzie jak nowy
-
[B6 AVF] Chce wypuścić dwie końcówki wydechu ze zderzaka, ale trochę nietypowo
to lepiej będzie chyba wystawić niklowane końcówki bez dokładki....
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
myslę że zaradzi bez problemu, na maxa nie zniknie, ale nie będzie widać...
-
[ALL B6] "Odkształcony" zderzak - czy da się naprawić ?
Dużo osób czeka na cudowne uzdrowienie mojego kolegi to może bys się ruszył i pomógł koledze a nie się droczył..
-
[B6 AVJ] Ramie wycieraczki
jasne, zmień na płaskie wycieraczki... ja wymieniłem... tylko wtedy obydwa pióra z zramionami są do wymiany... koszt ok 270 zł.
-
[B6 ALT] Co ile lat zmienia się rozrząd (bardzo mały przebieg) ?
Czy w tym co 4 lata jest cos śmiesznego ?? bo nie kumam też nie kumam....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski, i nie zapomnij o moim przełączniku do lusterek podoba mi się karanie milicjantów za przekroczenie prędkości radiowozem [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:36_________________________________________________ a co mam pamietać :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:36_________________________________________________co ja zrobię bez forum tydzień jaki tydzień?
-
Bunia Wąskiego ....
ja wiem gdzie Wąski rezał ale nie powiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich
-
[B5 AEB] Przy >150 km/h zaczął przerywać, a wcześniej nawet przy 190 było ok
na każdym wolnym odcinku... :kox:
-
[B5 AEB] Przy >150 km/h zaczął przerywać, a wcześniej nawet przy 190 było ok
cosmos, sprawdź czy na benzynce masz słabnące objawy... poziek mi napisał na forum że trzeba podpiąć vaga i zrobić logi 3 i 115... na razie nie mam sprzętu... ale sie postaram bo coraz bardziej mnie to podku....ia..
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
grafit
-
[ALL B6] Bose a radio Pioneer
popieram... będzie to najlepsze rozwiązanie
-
[B5 AFN] Wymiana głosników na Bose czy da rade
nie kombinuj załóż normalne głośniki, ja nie mam napisów bose, podpiąłem głośniki pod ładny piecyk i kolega który ma bose z ori wooferem był pod wrażeniem... także szkoda prądu na szukanie dóbr
-
Hamownia + automat
miałem automata, bez problemu robisz hamownię, problem jest jak chcesz go na biegu przytrzymać nie zawsze się da... i te wartości mogą być przekłamane :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Więcej mocy dla 1.6 - warto się bawić ?
szkoda kasy, odpuść mody z wolnossącym... a w Krakowie jak kiedyś kupisz diesla lub benzynkę nic nie rób bo to paprochy w większości przypadków
-
[ALL B6] Czujnik czystości powietrza
nawet nie wiedziałem że taki czujnik istnieje? za co on odpowiada? czy jak Ci padł to była informacja na Fisie czy tylko w Vag-u?
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
przecież ma B6 popiło się Waski
-
[B5 ADP] Plastik za fotelami przednimi odchodzi od tapicerki
popytaj w aso, są takie blaszki naprawcze , wtedy idealnie trzyma plastik z tyłu...
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
na podłokietnik jest dobry silikon w spray-u
-
[B5 ABC] Drugi mały wentylator cały czas chodzi, nawet na zimnym silniku co jest nie tak?
kolega miał podobnie i problemem był czujnik... więc może u Ciebie też tak jest....
-
[ALL B6] "Odkształcony" zderzak - czy da się naprawić ?
nie tzreba zdejmować zderzaka jak zagniecenie jest małe... samo się odkształci... i nie suszarką tylko opalarką...
-
[B5 AFN] Włącza się ABS (jedno koło hamuje mocniej)
a amorki w jakim stanie? miałem tak jak amory były do wymiany...
-
[ALL B5] Przy hamowaniu ściąga w prawo
a odpowietrzałeś je wogóle?