Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. ale czy ten kto wgrywa swój soft nie musi o tym wiedzieć i nie zabezpiecza go hasłem? wiem że u mojego kolegi przy powtórnym modzie softu tuner w niemczech miał problem ze skopiowaniem poprzedniego programu i musiał go wykasować wgrywając swój program, czy oryginalny soft nie ma takiego zabezpieczenia po którym serwisant może podejrzewać że było grzebane? [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 12:00_________________________________________________tylko pytam,mogę błądzić
  2. odradzam alarm z kluczykami scyzorykami... mój kolega kupił i taki badziew, że jeden scyzoryk załatwiłem bawiąc się nim tuż po odebraniu przesyłki.... lepiej kupic ori kluczyk i go zakodować... gumki do ori kluczyka kupisz w aso za 15 zł... szukaj tematu na forum. i będzie jak nowy
  3. to lepiej będzie chyba wystawić niklowane końcówki bez dokładki....
  4. myslę że zaradzi bez problemu, na maxa nie zniknie, ale nie będzie widać...
  5. Dużo osób czeka na cudowne uzdrowienie mojego kolegi to może bys się ruszył i pomógł koledze a nie się droczył..
  6. jasne, zmień na płaskie wycieraczki... ja wymieniłem... tylko wtedy obydwa pióra z zramionami są do wymiany... koszt ok 270 zł.
  7. Czy w tym co 4 lata jest cos śmiesznego ?? bo nie kumam też nie kumam....
  8. Wąski, i nie zapomnij o moim przełączniku do lusterek podoba mi się karanie milicjantów za przekroczenie prędkości radiowozem [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:36_________________________________________________ a co mam pamietać :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:36_________________________________________________co ja zrobię bez forum tydzień jaki tydzień?
  9. ja wiem gdzie Wąski rezał ale nie powiem
  10. cosmos, sprawdź czy na benzynce masz słabnące objawy... poziek mi napisał na forum że trzeba podpiąć vaga i zrobić logi 3 i 115... na razie nie mam sprzętu... ale sie postaram bo coraz bardziej mnie to podku....ia..
  11. popieram... będzie to najlepsze rozwiązanie
  12. nie kombinuj załóż normalne głośniki, ja nie mam napisów bose, podpiąłem głośniki pod ładny piecyk i kolega który ma bose z ori wooferem był pod wrażeniem... także szkoda prądu na szukanie dóbr
  13. miałem automata, bez problemu robisz hamownię, problem jest jak chcesz go na biegu przytrzymać nie zawsze się da... i te wartości mogą być przekłamane :gwizdanie:
  14. szkoda kasy, odpuść mody z wolnossącym... a w Krakowie jak kiedyś kupisz diesla lub benzynkę nic nie rób bo to paprochy w większości przypadków
  15. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nawet nie wiedziałem że taki czujnik istnieje? za co on odpowiada? czy jak Ci padł to była informacja na Fisie czy tylko w Vag-u?
  16. przecież ma B6 popiło się Waski
  17. popytaj w aso, są takie blaszki naprawcze , wtedy idealnie trzyma plastik z tyłu...
  18. na podłokietnik jest dobry silikon w spray-u
  19. kolega miał podobnie i problemem był czujnik... więc może u Ciebie też tak jest....
  20. nie tzreba zdejmować zderzaka jak zagniecenie jest małe... samo się odkształci... i nie suszarką tylko opalarką...
  21. a amorki w jakim stanie? miałem tak jak amory były do wymiany...
  22. a odpowietrzałeś je wogóle?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.