Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. po meście tylko elektronika....
  2. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jakby pracował na komendzie to by chyba ustrzelił mohera....
  3. a gdzie to się Kolega wybiera? i czemu ja nic o tym nie wiem? i skąd Ty masz tyle kasy na takie imprezy? do Tajlandii, to wiesz tylko jak zwykle nie pamietasz :gwizdanie: a kasę mam z wesela, gdybyś tyle nie pił to byś pamiętał mówiłeś że do Tajlandii a nie do Banghkoku :polew: dla dla Trzenia to dwa różne kraje :polew:
  4. no, no... będzie ostro... miłej zabawy wszystkim...
  5. to jest chyba sachs ale z nad rzeki jangcy-ciang cena cos nie hallo..
  6. może ćwiartka źle wspawana... żartuję
  7. "jakiś" mechanik Ci nie pomoże, weźmie tylko kasę... sonda wyszłaby na VAG-u, ten kto Cie podpinał mógł sprawdzić ich działanie, jej dokładnie, ja mam dwie..., także podjedź może do ASO albo poszukaj dobrego mechnika od tych silników..
  8. w kilka stówek obgonisz sprawę, będzie OK oczywiście jeśli to głowica, bo jak uszczelka to wiele taniej
  9. ja mam nowy kat i ori, kosztował 3.5tysi... ale tak i się akurat trafiło... nie płaciłem sam... nastepnego raczej nie kupię, to jest 1/10 wartości auta... a nieoryginalne potrafią się wypalić po kilku tysiącach km.. więc jaki sens odbijać się od mechanika do mechanika...
  10. hello luzik... pare kilo do przodu... :gwizdanie:
  11. Koszty przegubów wcale nie są takie duże.. Ok. 150 za stronę. Nasłuc**j "Trykania" upewnisz się na 100%. wcale nie są duże, do mnie tysiak. nie ma zamienników. ;( wiem bo wymieniałem - oczywiście po rabatach dzięki koledze taniej było...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 13:17_________________________________________________a takie skrzypienie-chrupanie to na pewno wahacz... stawiam na długi - trzy sforznie. jak popada deszcz, przestaje chrupać?
  12. termostat
  13. czy błędy klimatyzacji i jest ustawienia będą pod Vagiem???? słyszałem że klima nie jest wpięta w komputer...
  14. |dzikasz ma rację, jeżdzę na dunlop 3d są na prawdę fajne na mokrym i trzymanie boczne ponad normą, ciężko fiknąć na ręcznym miałem Bridgestona blizzak lm25, był gorszy od 3d.
  15. Falken jest naprawdę niezły. złe opinie miały opony tego producenta ale produkowane w Rosji. te są japońskie więc warto.poproś jeszcze kola o potwierdzenie daty produkcji, to tez jest ważne..
  16. ciekawe jak będzie z wykonaniem , polerka plus czerń będzie OK.
  17. bbs ładniejsze... , na 7.5" guma lepiej będzie leżała, nie będzie nosiło auta w zakrętach. a na ranty i tak trzeba uważać
  18. super gumka, 215/55/16 miałem w Passacie, super się jeździło ... na początku użytkowania są idealne na mokrych nawierzchniach, później juz gorzej... no i szybko je zjeździłem... nie wytrzymały dwóch sezonów. mimo to byłem z nich zadowolony. polecam
  19. piękne :polew: szczególnie na lato
  20. gruba była zagadka, nawet teraz jak znam nazwę ciężko go wyszukać ... chyba jeszcze takiej nie było... gratulacje
  21. :laghing2: :laghing2: :laghing2: :evil2: :buhaha:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:21_________________________________________________zapiski o jego istnieniu odnaleziono wydrapane na miotle woźnego szkoły podstawowej w Pacanowie...
  22. chyba się ktoś specjalnie zalogował, żeby to napisać... ale jak on się zalogował jak pisać nie umie :laghing2:
  23. Trzeniu , olej ZUS, po co Ci to...
  24. i co było kolego?
  25. właśnie mam podobną usterkę ... temat: falowe oddawanie mocy... u mnie objawie się to przy wyższych prędkościach...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.