Treść opublikowana przez kepasa
-
Do znawców 4x4
po meście tylko elektronika....
-
Plują na moją A4
jakby pracował na komendzie to by chyba ustrzelił mohera....
-
Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?
a gdzie to się Kolega wybiera? i czemu ja nic o tym nie wiem? i skąd Ty masz tyle kasy na takie imprezy? do Tajlandii, to wiesz tylko jak zwykle nie pamietasz :gwizdanie: a kasę mam z wesela, gdybyś tyle nie pił to byś pamiętał mówiłeś że do Tajlandii a nie do Banghkoku :polew: dla dla Trzenia to dwa różne kraje :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no, no... będzie ostro... miłej zabawy wszystkim...
-
[ALL B5] Czy to standardowe zawieszenie?
to jest chyba sachs ale z nad rzeki jangcy-ciang cena cos nie hallo..
-
[B5 AFN] Zarzuca tył, tak jakby jechał po lodzie
może ćwiartka źle wspawana... żartuję
-
[B5 ARG] Spalanie 20l na 100km
"jakiś" mechanik Ci nie pomoże, weźmie tylko kasę... sonda wyszłaby na VAG-u, ten kto Cie podpinał mógł sprawdzić ich działanie, jej dokładnie, ja mam dwie..., także podjedź może do ASO albo poszukaj dobrego mechnika od tych silników..
-
[ALL B5] Olej w układzie chłodzenia
w kilka stówek obgonisz sprawę, będzie OK oczywiście jeśli to głowica, bo jak uszczelka to wiele taniej
-
[ALL B6] Jakie są odgłosy rozsypanego kata?
ja mam nowy kat i ori, kosztował 3.5tysi... ale tak i się akurat trafiło... nie płaciłem sam... nastepnego raczej nie kupię, to jest 1/10 wartości auta... a nieoryginalne potrafią się wypalić po kilku tysiącach km.. więc jaki sens odbijać się od mechanika do mechanika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hello luzik... pare kilo do przodu... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Koszty przegubów wcale nie są takie duże.. Ok. 150 za stronę. Nasłuc**j "Trykania" upewnisz się na 100%. wcale nie są duże, do mnie tysiak. nie ma zamienników. ;( wiem bo wymieniałem - oczywiście po rabatach dzięki koledze taniej było...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 13:17_________________________________________________a takie skrzypienie-chrupanie to na pewno wahacz... stawiam na długi - trzy sforznie. jak popada deszcz, przestaje chrupać?
-
[ALL B7] Klimatyzacja
termostat
-
[B6 AVK]Tryb ECON nie chce sie wylaczyc
czy błędy klimatyzacji i jest ustawienia będą pod Vagiem???? słyszałem że klima nie jest wpięta w komputer...
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
|dzikasz ma rację, jeżdzę na dunlop 3d są na prawdę fajne na mokrym i trzymanie boczne ponad normą, ciężko fiknąć na ręcznym miałem Bridgestona blizzak lm25, był gorszy od 3d.
-
opony falken proszę o opinie
Falken jest naprawdę niezły. złe opinie miały opony tego producenta ale produkowane w Rosji. te są japońskie więc warto.poproś jeszcze kola o potwierdzenie daty produkcji, to tez jest ważne..
-
[ALL] polerowane felgi s line
ciekawe jak będzie z wykonaniem , polerka plus czerń będzie OK.
-
[ALL] Jakie felgi
bbs ładniejsze... , na 7.5" guma lepiej będzie leżała, nie będzie nosiło auta w zakrętach. a na ranty i tak trzeba uważać
-
OPONY UNIROYAL RAIN SPORT 1
super gumka, 215/55/16 miałem w Passacie, super się jeździło ... na początku użytkowania są idealne na mokrych nawierzchniach, później juz gorzej... no i szybko je zjeździłem... nie wytrzymały dwóch sezonów. mimo to byłem z nich zadowolony. polecam
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
piękne :polew: szczególnie na lato
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
gruba była zagadka, nawet teraz jak znam nazwę ciężko go wyszukać ... chyba jeszcze takiej nie było... gratulacje
-
Historia naszych nicków
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :evil2: :buhaha:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:21_________________________________________________zapiski o jego istnieniu odnaleziono wydrapane na miotle woźnego szkoły podstawowej w Pacanowie...
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
chyba się ktoś specjalnie zalogował, żeby to napisać... ale jak on się zalogował jak pisać nie umie :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu , olej ZUS, po co Ci to...
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
i co było kolego?
-
[B5 AEB] Szarpanie podczas dynamicznego przyspieszania
właśnie mam podobną usterkę ... temat: falowe oddawanie mocy... u mnie objawie się to przy wyższych prędkościach...