Treść opublikowana przez kepasa
-
Ile pali Wam gazu?
dobre te Wasze opisy... najlepszy był że przy 180km/h pali 10,5 gazu... dobre... gratuluję za***istych instalacji... u mnie 1.8T 180ps.- miasto 16-17, trasa do 120km/h pali 10,9, trasa- ogień- 15gazu. jakby ktoś mi zarzucał ciężkie nogi i takie tam, to odsyłam do http://www.czakram.pl/kalkul.php, mam tak samo jak w tym kalkulatorze, zbiornik 58 ale wchodzi zwykle 56 litrów gazu. instalacja BRC za 4 tysie, z reduktorem i wtryskami do 300KM. pozdrawiam wszystkich
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ciężkie to było, dokładnie corrida na bazie forda fiesty chyba... thomason wygrał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej
-
Co zrobić z taka kasą
Ja wiem nowe S4
-
[B5 ADP] Jakie spalanie ?
było juz kilka wątków o spalaniu 1.6, tak więc poczytaj i włóż między buty opowieści o spalanich 6-7 litrowych... kilku osobom z tym silnikiem tez tak dużo palą, one takie są ... jak go gnieciesz pali, odpuszczasz pali mniej...
-
[B5 ALZ] spadek mocy
na pewno w małym stopniu ma i spaliny też będzie czuć na pewno...
-
[ALL B6] Jak skutecznie unieruchomić auto ?
najlepszym sposobem jest odcięcie komunikacji z Vagiem tylko wtedy też należy pamiętać o kabelku idącym do radia, z niego też mozna złapać komunikacje z kompem, jak to usuniecie złodziej odpuści, chyba że będziecie mieli jakiegoś wypasionego kozaka...
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
zdjęcie ?
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Dokładnie tyle płaciłem rewelka
-
[ALL B5] co ile wymiana hamulców???
Kolego co za pytanie
-
[ALL B8] Spręzyny obnizajace do Audi A4 B8 ??
No nie wiadomo czy jeszcze jakś firma coś wyprodukowała ,bo seryjnie jest magnetyczne Nowy wóz
-
[ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
Też ma podobny problem ale dowiadywałem sie i nie ma na pewno.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie rób tego może zatkać niektóre przewody lub chłodnicę jak jest juz w środku kamień
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line
Piękna gratulacje pojaw się na spocie ocenimy na żywca
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
Coś w tym może być bo przy 180 cos mi silnik częsie całą budą [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 13:10_________________________________________________Zamówiłem poduszkę ,meches mówił że jest juz na wykończeniu może to TO
-
[A4 B5 AJM] zestaw rozrządu z Allegro - co o tym sądzicie ?
Kolego sprawdz ile kosztuje w ASO,ostatnio mieli promocje np.do golfa 1,9 tdi kosztował zestaw 460 zł :gwizdanie:
-
tak się powinno myć fury :D
Pięknie z drugiej strony to nie jest stare auto :gwizdanie: i zapewne na codzień nie jeżdzone
-
Car Detailing - Miodzio :)
To ja się piszę .Zapewne nie dokładnie tak ale może warto :gwizdanie:
-
Nowy Seat Exeo
Tną koszty :gwizdanie:
-
legalizacja wyścigów ulicznych ... w Krakowie
Jestem za BRAWO za pomysł :oklaski:
-
Samochody z videoradarami
W Krakowie nowa granatowa Vectra C KSU....
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Delikatny bardzo ładnie wygląda zakładaj
- Montaż xenonów
-
[ALL B6] uszkodzony mechanizm regulacji oparcia
Mam to samo zamontowałem zestaw naprawczy do plastiku i w niczym to nie przeszkadza Ale to co Wąski napisał powinno zdać egzamin
-
[B5 ADP] Regulacja szyby od strony pasażera
Są dwie śruby które trzymaja szybę .Sprawdz prowadnice plastikowe bo zapewne są wyrobione .