Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. dobre te Wasze opisy... najlepszy był że przy 180km/h pali 10,5 gazu... dobre... gratuluję za***istych instalacji... u mnie 1.8T 180ps.- miasto 16-17, trasa do 120km/h pali 10,9, trasa- ogień- 15gazu. jakby ktoś mi zarzucał ciężkie nogi i takie tam, to odsyłam do http://www.czakram.pl/kalkul.php, mam tak samo jak w tym kalkulatorze, zbiornik 58 ale wchodzi zwykle 56 litrów gazu. instalacja BRC za 4 tysie, z reduktorem i wtryskami do 300KM. pozdrawiam wszystkich
  2. ciężkie to było, dokładnie corrida na bazie forda fiesty chyba... thomason wygrał?
  3. Ja wiem nowe S4
  4. kepasa odpowiedział(a) na perman temat w Audi A4 B5
    było juz kilka wątków o spalaniu 1.6, tak więc poczytaj i włóż między buty opowieści o spalanich 6-7 litrowych... kilku osobom z tym silnikiem tez tak dużo palą, one takie są ... jak go gnieciesz pali, odpuszczasz pali mniej...
  5. kepasa odpowiedział(a) na Norbi2 temat w Audi A4 B5
    na pewno w małym stopniu ma i spaliny też będzie czuć na pewno...
  6. najlepszym sposobem jest odcięcie komunikacji z Vagiem tylko wtedy też należy pamiętać o kabelku idącym do radia, z niego też mozna złapać komunikacje z kompem, jak to usuniecie złodziej odpuści, chyba że będziecie mieli jakiegoś wypasionego kozaka...
  7. Dokładnie tyle płaciłem rewelka
  8. Kolego co za pytanie
  9. No nie wiadomo czy jeszcze jakś firma coś wyprodukowała ,bo seryjnie jest magnetyczne Nowy wóz
  10. Też ma podobny problem ale dowiadywałem sie i nie ma na pewno.
  11. nie rób tego może zatkać niektóre przewody lub chłodnicę jak jest juz w środku kamień
  12. Piękna gratulacje pojaw się na spocie ocenimy na żywca
  13. Coś w tym może być bo przy 180 cos mi silnik częsie całą budą [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 13:10_________________________________________________Zamówiłem poduszkę ,meches mówił że jest juz na wykończeniu może to TO
  14. Kolego sprawdz ile kosztuje w ASO,ostatnio mieli promocje np.do golfa 1,9 tdi kosztował zestaw 460 zł :gwizdanie:
  15. Pięknie z drugiej strony to nie jest stare auto :gwizdanie: i zapewne na codzień nie jeżdzone
  16. To ja się piszę .Zapewne nie dokładnie tak ale może warto :gwizdanie:
  17. Tną koszty :gwizdanie:
  18. Jestem za BRAWO za pomysł :oklaski:
  19. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W Krakowie nowa granatowa Vectra C KSU....
  20. Delikatny bardzo ładnie wygląda zakładaj
  21. kepasa odpowiedział(a) na Wąski temat w Małopolskie
    Potwierdzam
  22. Mam to samo zamontowałem zestaw naprawczy do plastiku i w niczym to nie przeszkadza Ale to co Wąski napisał powinno zdać egzamin
  23. Są dwie śruby które trzymaja szybę .Sprawdz prowadnice plastikowe bo zapewne są wyrobione .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.