Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. Podjedz do niego ,może zaworek nie trzyma w przekładni
  2. Zaptaj w VTECH może coś juz takiego robili
  3. kepasa odpowiedział(a) na Radek321 temat w Audi A4 B5
    Wygląda że tak.Myślę że poprostu odskoczy na 2 cm tylko tyle
  4. A nie chcesz sprzedać :gwizdanie: podjedziesz na spota koledzy zaraz sprawdzą i w kodach zapewne jest napisane
  5. ciekawe myslałem ze na odwrót
  6. Gdzie i czy na pewno tak
  7. Ciekawy pomysł ale dla kogoś kto ma czas i garaż
  8. Panowie też tak chcę szok
  9. zapewne tak a do jakiej prędkości masz blokadę ?
  10. Widzę że się działo wczoraj :gwizdanie: ja nie mogłem xenon robi grę [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 09:31_________________________________________________Jarko dziękuję za koszulki
  11. kepasa odpowiedział(a) na tommar temat w Audi A4 B6/B7
    A filtr z USA ? nie można u nas kupić można zalać PB ale i tak się sam odpowietrzy tylko troszke go pokręcisz na rozruszniku
  12. U mnie wymienił w 2 min
  13. dokładnie i tylu mechaników
  14. Tylko w jedną stronę ? może pasek jest lużny ? Jak masz wymieniać zawieszenie to zrób to ,bo coś jeszcze urwie Podjedz do mechanika w kilka minut diagnozę postawi
  15. No własnie ale tak to piękna A4 i nie ma halogenów :gwizdanie: i silniczek niczego sobie ,szkoda że nie ma Q
  16. Byłem widziałem dokładnie tak było
  17. ciekawe miałem passata i nigdy mi się nie włączył bez klimy a jest taki sam
  18. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    On to robi z zamkniętymi oczami w 15 min :gwizdanie: Ja wliczyłem jeszcze kawę i mycie autka a siku
  19. NIE szkoda zachodu pózniej trudno będzie dość do ładu A po zatym nikt nie zrobi AC
  20. Na pewno kwestai stylu jazdy i stanu naszych dróg
  21. Mało widziałeś :gwizdanie: a moja Wąski jakie mody czy już płynie RS4
  22. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    On to robi z zamkniętymi oczami w 15 min :gwizdanie:
  23. kepasa odpowiedział(a) na warius temat w Audi A4 B6
    I vw passacie do A4 nie pasuje
  24. dokładnie tak zrób
  25. Myślę że koledze turbina padła ,albo chce zmniejszyć spalanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.