Treść opublikowana przez kepasa
-
[ALL B5] Nie do konca sprawne wspomaganie po regeneracji maglownicy
Podjedz do niego ,może zaworek nie trzyma w przekładni
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
Zaptaj w VTECH może coś juz takiego robili
-
[ALL B5] Tylna klapa
Wygląda że tak.Myślę że poprostu odskoczy na 2 cm tylko tyle
-
[ALL B7] A4 2.0 DTM
A nie chcesz sprzedać :gwizdanie: podjedziesz na spota koledzy zaraz sprawdzą i w kodach zapewne jest napisane
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ciekawe myslałem ze na odwrót
-
Car Detailing - Miodzio :)
Gdzie i czy na pewno tak
-
[ALL B6] Rezanko uszlachetniajace...fotele przednie
Ciekawy pomysł ale dla kogoś kto ma czas i garaż
-
Car Detailing - Miodzio :)
Panowie też tak chcę szok
-
[B5 AFF]ograniczenie prędkości
zapewne tak a do jakiej prędkości masz blokadę ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że się działo wczoraj :gwizdanie: ja nie mogłem xenon robi grę [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 09:31_________________________________________________Jarko dziękuję za koszulki
-
[B6 AMB] Filtr paliwa
A filtr z USA ? nie można u nas kupić można zalać PB ale i tak się sam odpowietrzy tylko troszke go pokręcisz na rozruszniku
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
U mnie wymienił w 2 min
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
dokładnie i tylu mechaników
-
[B5 ADR] Piszczy przy skrecaniu kierownica
Tylko w jedną stronę ? może pasek jest lużny ? Jak masz wymieniać zawieszenie to zrób to ,bo coś jeszcze urwie Podjedz do mechanika w kilka minut diagnozę postawi
-
[ALL B7] A4 2.0 DTM
No własnie ale tak to piękna A4 i nie ma halogenów :gwizdanie: i silniczek niczego sobie ,szkoda że nie ma Q
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
Byłem widziałem dokładnie tak było
-
[B5 ADR] Pytanie o wentylator
ciekawe miałem passata i nigdy mi się nie włączył bez klimy a jest taki sam
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
On to robi z zamkniętymi oczami w 15 min :gwizdanie: Ja wliczyłem jeszcze kawę i mycie autka a siku
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
NIE szkoda zachodu pózniej trudno będzie dość do ładu A po zatym nikt nie zrobi AC
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na pewno kwestai stylu jazdy i stanu naszych dróg
-
Bunia Wąskiego ....
Mało widziałeś :gwizdanie: a moja Wąski jakie mody czy już płynie RS4
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
On to robi z zamkniętymi oczami w 15 min :gwizdanie:
-
[B6 AWX] chromy na drzwiach
I vw passacie do A4 nie pasuje
-
[B5 AVV]Cewka immobilizera
dokładnie tak zrób
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
Myślę że koledze turbina padła ,albo chce zmniejszyć spalanie