Treść opublikowana przez kepasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znów taka cisza spocik w niedzielę aktualny łatwy dojazd bo otworzyli rondo :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne, ładne... nawet bolidzik utrafiłeś
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dlatego trzeba wyszukiwać dobrych fachowców, mody nie są tak drogie... nitro też nie drogie a nie rozsadzi wentylatora????
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
polecam http://www.fasttuning.eu/ taniej i 100Nm + targuj się z holendrem
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
ja wyrezam ze swojego a8
-
Bixenon Xenon od A do Z
odnosnie poziomowania rozporządzenia na pewno nie będzie... wejdą przepisy odnośnie sprysków, tylko nie wiadomo kiedy... polica nie ma racji jeśli zabiera komuś dowód za 'niemanie' sprysków, stacje diagnostyczne w dalszym ciągu nie mają dyrektyw co do spryskiwaczy, a policjant sam nie może zadecydowć o tym czy to jest złe czy dobre... to stacja zatwierdza przegląd i na jego podstawie jest zwracany dowód rej... także jeśli masz ori ksenony to nie wiem po co się upierasz na spryski, ja jeżdżę na bi-ks i nie ma kłopotów... najpierw będą likwidować chińskie oslepiacze. Jak założysz zderzak, dekle siedzą w nim tak jakby były spryski i tak należaloby zostawić. chyba , że się uprzesz i zechcesz mieć jak z fabryki, to wtedy opisz wszystko w kompletnym wątku
-
[ALL B5] Znaczek s-line w grilu
chyba się da... kolnij do ASO i "przypal jana" że chcesz kupić grill do s-line'a tylko bez znaczka... i po której stronie jest miejsce na zamontowanie???? będziesz miał pewniaka
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
może wersja afrykańska, tam mniej kładą lakieru bo i tak płowieje...
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
jutro wielki test... [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 20:55_________________________________________________mogę też zajechać???
-
[B5 1Z] Żaróweczki w liczniku - jakie?
są różne, dlatego jak kupisz 1,2 w lub 1,5 w to będzie Cię wkurzała różnica podświetlenia... więc lepiej zmienić wszystkie... i najlepiej kupić w ASO
-
[ALL B7] Wskaźnik chwilowego spalania
Tylko Opel pokazuje na postoju wtedy przełącza l/h...nie wiem czemu audi tak nie zrobiło... audi nikt nie stoi w miejscu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
35 mm to nie za wiele...
-
[B5 ADP] Słabe grzanie
ale 20 st.C to jest max u Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kwadraciarze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od razu inwalidę.... było by milej Q, ale co tam... pozdrawiam wszystkich ludków...
-
[ALL B5] Znaczek s-line w grilu
takie znalazłem.... [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:46_________________________________________________wygląda na ori
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
i tak ładnie wygląda...
-
[B5 AEB] Zamek drzwi - kupić cały ?
polecam wkładkę... taniej będzie i tak samo 'prawie"
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
z tego co wiem na dachu jest fabrycznie grubsza warstwa lakieru....
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:32_________________________________________________odciągnij to małe ucho , lekko, i wyciągnij wtyczkę....moje lampki parują bo zaczęło padać, ale dzięki modom Wąskiego odparowują szybko...
-
[ALL B5] Nie mogę otworzyć drzwi
jakbys miał słaby aku, to otworzyłbys drzwi kluczykiem, musiało Ci spaść cięgno przy zamku... a bagaznikiem nie otworzysz?
-
[B5 ADP] Problem z uszczelką szyby przedniej
Tylko szybiarz Ci pomoże, nie kombinuj...
-
[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej
też szukam szarej trójramiennej do b6... ale nie ma... a propos obszywania, w Radomiu jest kozak , ladnie robi.. 120 kiera. w trzy godzinki... mogę załatwić namiar, mój koleżka u niego robił i był zadowolony, a jest detalistą....
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
mówiłem????
-
[ALL B7] Siatka do bagaznika w avancie
w serwisie nie ma dramatu, ja kupiłem... miałem zostawioną od passata, ale luźna jak cholera była w a4... lepiej ori...