Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. znów taka cisza spocik w niedzielę aktualny łatwy dojazd bo otworzyli rondo :>
  2. ładne, ładne... nawet bolidzik utrafiłeś
  3. dlatego trzeba wyszukiwać dobrych fachowców, mody nie są tak drogie... nitro też nie drogie a nie rozsadzi wentylatora????
  4. polecam http://www.fasttuning.eu/ taniej i 100Nm + targuj się z holendrem
  5. ja wyrezam ze swojego a8
  6. kepasa odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    odnosnie poziomowania rozporządzenia na pewno nie będzie... wejdą przepisy odnośnie sprysków, tylko nie wiadomo kiedy... polica nie ma racji jeśli zabiera komuś dowód za 'niemanie' sprysków, stacje diagnostyczne w dalszym ciągu nie mają dyrektyw co do spryskiwaczy, a policjant sam nie może zadecydowć o tym czy to jest złe czy dobre... to stacja zatwierdza przegląd i na jego podstawie jest zwracany dowód rej... także jeśli masz ori ksenony to nie wiem po co się upierasz na spryski, ja jeżdżę na bi-ks i nie ma kłopotów... najpierw będą likwidować chińskie oslepiacze. Jak założysz zderzak, dekle siedzą w nim tak jakby były spryski i tak należaloby zostawić. chyba , że się uprzesz i zechcesz mieć jak z fabryki, to wtedy opisz wszystko w kompletnym wątku
  7. chyba się da... kolnij do ASO i "przypal jana" że chcesz kupić grill do s-line'a tylko bez znaczka... i po której stronie jest miejsce na zamontowanie???? będziesz miał pewniaka
  8. może wersja afrykańska, tam mniej kładą lakieru bo i tak płowieje...
  9. jutro wielki test... [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 20:55_________________________________________________mogę też zajechać???
  10. są różne, dlatego jak kupisz 1,2 w lub 1,5 w to będzie Cię wkurzała różnica podświetlenia... więc lepiej zmienić wszystkie... i najlepiej kupić w ASO
  11. Tylko Opel pokazuje na postoju wtedy przełącza l/h...nie wiem czemu audi tak nie zrobiło... audi nikt nie stoi w miejscu
  12. 35 mm to nie za wiele...
  13. ale 20 st.C to jest max u Ciebie
  14. od razu inwalidę.... było by milej Q, ale co tam... pozdrawiam wszystkich ludków...
  15. takie znalazłem.... [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:46_________________________________________________wygląda na ori
  16. i tak ładnie wygląda...
  17. polecam wkładkę... taniej będzie i tak samo 'prawie"
  18. z tego co wiem na dachu jest fabrycznie grubsza warstwa lakieru....
  19. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:32_________________________________________________odciągnij to małe ucho , lekko, i wyciągnij wtyczkę....moje lampki parują bo zaczęło padać, ale dzięki modom Wąskiego odparowują szybko...
  20. jakbys miał słaby aku, to otworzyłbys drzwi kluczykiem, musiało Ci spaść cięgno przy zamku... a bagaznikiem nie otworzysz?
  21. Tylko szybiarz Ci pomoże, nie kombinuj...
  22. też szukam szarej trójramiennej do b6... ale nie ma... a propos obszywania, w Radomiu jest kozak , ladnie robi.. 120 kiera. w trzy godzinki... mogę załatwić namiar, mój koleżka u niego robił i był zadowolony, a jest detalistą....
  23. w serwisie nie ma dramatu, ja kupiłem... miałem zostawioną od passata, ale luźna jak cholera była w a4... lepiej ori...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.