Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. mnie tam się podoba... ładniutka..
  2. Brynia ma rację elektronika w tych samochodach to koszmar i wieczny problem.Są takie usterki że cos padło a przyczyna znajduje sie w takim miejscu że w ASO nie wiedzą
  3. Francuskie to są dobre wina fakt miałem Megane i jak nie czujniki w drzwiach padały ,to znów czujniki xenonów,to znów wtryski /zmora tej marki / a zawieszenie to wymieniałem kilka razy. A nie wspomnę o czujnikach w oponach te to wariowały non stop.Co prawda dużo było na gwarancji ale..... Też szybko sprzedałem może to były wady wieku dziecięcego :gwizdanie:
  4. kepasa odpowiedział(a) na tomaz temat w Audi A4 B5
    Soczewkę musisz zmienić poszukaj rozbitej takiej lampy Nie ten dział
  5. Miałem tak w passacie tylko z jednej strony przegub
  6. Pompa z zamienika to koszt od 150 -250 zł tylko co z jakością :gwizdanie: a zestaw naprawczy to 40 zł pytanie czy warto ryzykować życie
  7. Sama sróba się raczej nie dokręciła :gwizdanie: myślę że coś z przekładnią .Tacy u nas są fachowcy Podjedz do tego mechanika dla pewności sprawdzenia śróby
  8. Puchacz, czy Twoja sowa jest marki Audi?
  9. W tym tygodniu spot normalnie czy MCWaski serwuje grilla :gwizdanie:
  10. Nie ma tam oringu.Pozostaje uszczelnienie listwy kierowniczej. Poszukaj dobrego specjalisty lub mechanika który umie regenerować przekładnie. Kilku kolegów pisało już o tym
  11. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    Jaki przebieg ? często sie okazuje po rozebraniu czy wszystkie rolki i napinacze są do wymiany.Na pewno pasek ,pompa wody , Zapytaj w ASO ostatnio kolega zapłacił za orginał 420 zł co prawda do 1,9 ale czasem są promocje
  12. Dla mnie jest OK ,myśłę że ciekawie się teraz jeżdzi
  13. Sprawdziłem w ASO nie występuje sam drucik więc pozostaje dorobic lub szrot
  14. Dokładnie tak jak piszesz .Dużo powstało psełdo firm które nie maja pojęcia co robią Co tanie to drogie już kilku się o tym przekonało
  15. można do nich wysłać sam komp... nawet gyby się jechalo na kołach to kosztowo wyjdzie jak w Polsce... lub podobnie... a my mamy jego produkt w kilku wozach, wolnossących i turbinkach i jest na prawdę ok. blow engin nie nastapił jeszcze a piecujemy troche...
  16. nie oddałbym do bardziej znanych krakowskich firm a co dopiero do detech
  17. ja zakupiłem , działa fajnie, nie jest to oczywiście malowanie elementu, ale nie widać podkładu i zapezpiecza blachę po spodem - polecam
  18. kepasa odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ja mam bez regulacji, nie oślepiam bo ustawiłem tak jak trzeba.. do samopoziomu potrzebny jest moduł... a regulacja? można odpuścić..
  19. tez polecam ATE, miałem juz chyba wszystkie klocki jak lubisz powariować kup ATE. Niedawno miałem zielone EBC, miały byc super wg zapewnień Pana w sklepie, a były do d... paliły tarczę, byly za twarde...
  20. 15'' sa 205 więc wyglądają podobnie na szerokość, na pewno lepiej dla zawieszki jeździć na 15''
  21. to wszystko normalne... w dieslach mnie jest to odczuwalne, ale zapewne dlatego że moment obrotowy jest zupełnie inny niż w benzynce... a problem wolniejszego auta jak jest ciepło... tez normalka... masz 1.8T więc turbinka nie dostaje chłodnego powietrza i autko jest wolniejsze.. zmień IC na wiekszy... będzie tak jakby zawsze było chłodno na zewnątrz... stały przyrost mocy.. na forch tematów FMIC
  22. mam auto kupione w polski salonie. 1.8T 150KM. pierwsza wymiana przy 120tysięcznym przeglądzie. druga wg serwisu po nastepnych 120. czyli po przejechaniu 240 tysięcy. ale serwisuję auto cały czas i mam u nich założony rozrząd... gdyby było inaczej myslę, że 80 tys to maksimum. zawsze zmieniałem rozrząd co 60 tys w innych autach. gdyby to nie było serwisowane, w tym bym postępował tak samo... 180 tys to jakies brednie, może w amerykańskiej 163konnej można pierwszą wymianę zrobić po 180kkm, ale jesteśmy w Polsce szkoda silnika na chore oszczędności. jak chcesz zaoszczędzić i mieć pewność , to zrób sobie rozrząd w ASO dadzą fakturkę i gwarancję, koszt razy 3.
  23. proponuje zadzwonić do ASO i po numerkach otzrymasz w 100% pewną odpowiedź... mi się wydaje że jest pasek rozrządu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.