Treść opublikowana przez kepasa
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
mnie tam się podoba... ładniutka..
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Brynia ma rację elektronika w tych samochodach to koszmar i wieczny problem.Są takie usterki że cos padło a przyczyna znajduje sie w takim miejscu że w ASO nie wiedzą
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Francuskie to są dobre wina fakt miałem Megane i jak nie czujniki w drzwiach padały ,to znów czujniki xenonów,to znów wtryski /zmora tej marki / a zawieszenie to wymieniałem kilka razy. A nie wspomnę o czujnikach w oponach te to wariowały non stop.Co prawda dużo było na gwarancji ale..... Też szybko sprzedałem może to były wady wieku dziecięcego :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Lampa od anglika
Soczewkę musisz zmienić poszukaj rozbitej takiej lampy Nie ten dział
-
[B5 APT] coś tłucze podcazas ostrego skretu w prawo i w lewo
Miałem tak w passacie tylko z jednej strony przegub
-
[ALL B5] Mam słabe hamulce co moze być nie tak?
Pompa z zamienika to koszt od 150 -250 zł tylko co z jakością :gwizdanie: a zestaw naprawczy to 40 zł pytanie czy warto ryzykować życie
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
Sama sróba się raczej nie dokręciła :gwizdanie: myślę że coś z przekładnią .Tacy u nas są fachowcy Podjedz do tego mechanika dla pewności sprawdzenia śróby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Puchacz, czy Twoja sowa jest marki Audi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W tym tygodniu spot normalnie czy MCWaski serwuje grilla :gwizdanie:
-
[INNE] A6 C5 cieknie z maglownicy
Nie ma tam oringu.Pozostaje uszczelnienie listwy kierowniczej. Poszukaj dobrego specjalisty lub mechanika który umie regenerować przekładnie. Kilku kolegów pisało już o tym
-
[B7 BLB] Rozrząd jakie części??
Jaki przebieg ? często sie okazuje po rozebraniu czy wszystkie rolki i napinacze są do wymiany.Na pewno pasek ,pompa wody , Zapytaj w ASO ostatnio kolega zapłacił za orginał 420 zł co prawda do 1,9 ale czasem są promocje
-
[B6 AVF] Prosze o ocene wykresu
Dla mnie jest OK ,myśłę że ciekawie się teraz jeżdzi
-
[B6 AVF] Gdzie można kupić zapinki do żarówek mijania ?
Sprawdziłem w ASO nie występuje sam drucik więc pozostaje dorobic lub szrot
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
Dokładnie tak jak piszesz .Dużo powstało psełdo firm które nie maja pojęcia co robią Co tanie to drogie już kilku się o tym przekonało
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
można do nich wysłać sam komp... nawet gyby się jechalo na kołach to kosztowo wyjdzie jak w Polsce... lub podobnie... a my mamy jego produkt w kilku wozach, wolnossących i turbinkach i jest na prawdę ok. blow engin nie nastapił jeszcze a piecujemy troche...
-
Dobrzy chiptunerzy
nie oddałbym do bardziej znanych krakowskich firm a co dopiero do detech
-
[B6 AVF] Gdzie można kupić zapinki do żarówek mijania ?
a w ASO?
-
[ALL B5] Lakier do odprysków
ja zakupiłem , działa fajnie, nie jest to oczywiście malowanie elementu, ale nie widać podkładu i zapezpiecza blachę po spodem - polecam
-
Bixenon Xenon od A do Z
ja mam bez regulacji, nie oślepiam bo ustawiłem tak jak trzeba.. do samopoziomu potrzebny jest moduł... a regulacja? można odpuścić..
-
[B6 AVF] Pomoc w doborze klocków i tarcz
tez polecam ATE, miałem juz chyba wszystkie klocki jak lubisz powariować kup ATE. Niedawno miałem zielone EBC, miały byc super wg zapewnień Pana w sklepie, a były do d... paliły tarczę, byly za twarde...
-
[B5 ADR] HELP !!! 195/65/16 czy 205/60/15 ???
15'' sa 205 więc wyglądają podobnie na szerokość, na pewno lepiej dla zawieszki jeździć na 15''
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
racja
-
[B5 ADR] Jak włączę klimatyzację to spada moc
to wszystko normalne... w dieslach mnie jest to odczuwalne, ale zapewne dlatego że moment obrotowy jest zupełnie inny niż w benzynce... a problem wolniejszego auta jak jest ciepło... tez normalka... masz 1.8T więc turbinka nie dostaje chłodnego powietrza i autko jest wolniejsze.. zmień IC na wiekszy... będzie tak jakby zawsze było chłodno na zewnątrz... stały przyrost mocy.. na forch tematów FMIC
-
[B5 AJL] Wymiana paska rozrzadu w A4 1,8 T
mam auto kupione w polski salonie. 1.8T 150KM. pierwsza wymiana przy 120tysięcznym przeglądzie. druga wg serwisu po nastepnych 120. czyli po przejechaniu 240 tysięcy. ale serwisuję auto cały czas i mam u nich założony rozrząd... gdyby było inaczej myslę, że 80 tys to maksimum. zawsze zmieniałem rozrząd co 60 tys w innych autach. gdyby to nie było serwisowane, w tym bym postępował tak samo... 180 tys to jakies brednie, może w amerykańskiej 163konnej można pierwszą wymianę zrobić po 180kkm, ale jesteśmy w Polsce szkoda silnika na chore oszczędności. jak chcesz zaoszczędzić i mieć pewność , to zrób sobie rozrząd w ASO dadzą fakturkę i gwarancję, koszt razy 3.
-
[B6 BDV] pasek czy lancuch bo jestem juz glupi
proponuje zadzwonić do ASO i po numerkach otzrymasz w 100% pewną odpowiedź... mi się wydaje że jest pasek rozrządu.