Treść opublikowana przez kepasa
-
[B6 AVF] Czy te koła beda pasowały?
Oczywiście to są orginały. jak dobra cena kupuj
-
[ALL] zarysowany zderzak - pomocy!
Dokładnie tak jak Cuber napisał.Zapewne cena też zależeć będzie od lakieru.Przy okazji możesz pomalować dokładki ale to już większy wydatek
-
Avant po hiszpańsku :)
niexle jak na naród pasterski [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:48_________________________________________________nieźle- miało być
-
Piękny hołd
pięknie... trochę autek się zebrało...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
alfa romeo spider?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 11:27_________________________________________________??????????????[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:38_________________________________________________
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
Mialem nadzieje ze tutaj sa tylko normalni ludzie :gwizdanie: No nic, zycie prostuje... nie dość że normalni to nadwrażliwi.... ja mało się nie popłakałem... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________ [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:34_________________________________________________z żalu i przykrości jaką mi uczyniłeś tak mówiąc o kobietach... jak mogłeś...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:35_________________________________________________
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
poczytaj wyżej
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
trzeba poprpstu rozdzielić kto jak jeździ i ile... jeśli mało i spokojnie i w mniejszym mieście, średnie będą mniejsze... jesli w większym mieście i dynamiczniej, i wreszcie do tego więcej... średnia drastycznie się zwiększa... ja jeżdżę głównie w mieście, nieraz w sumie stoję przez cały dzień ok. półtorej godziny w korku( wolno się przesuwam) potem ogień... wynik mam jasny co 5-7 dni 300 zł na paliwo 65 litrów, tyle wchodzi do baku, na tym paliwie robie ok. 480-510 km średnia 13. nie kłamię.
-
[B5 AMX] Wysokie spalanie
to czujnik temp ma na to wpływ? bo mi właśnie zaczął wariować, jak wracam wieczorem do domu i jadę ok 100km/h spokojnie, temperatura mi spada nawet do 65-70 stopni... później jak wjadę w miasto staje na 90'... i wózek generalnie od jakiegos czasu pali więcej trochę...
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
czyli wychodzi że pali Ci normalnie... :gwizdanie:
-
Nierówna praca
jakby był przepływomierz to wyszloby raczej na VAG-u... a swieczki i kabelki dawno zmieniane?
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
wszystkim oszczędnickim 6l-trasa, 9-miasto... jeszcze gazu życzę dalszego spokojnego użytkowania swoich bolidów... i szczerości winszuję...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
never :> Wy już się umawiacie z dwa tygodnie...
-
[ALL B6] jasny nalot na chromowanych listwach i relingach
mam podobnie, z tego co zauważyłem to od piany aktywnej na myjni ręcznej... dlatego lepirj mówić, żeby myli z wiaderka i karcher...
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
podoba mi się jego dzieło...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ola amigos
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
najpierw powinienes zajrzeć do tłoczków, zestaw naprawczy kosztuje grosze...
-
[ALL B5] Pasuje przyciemniać?
ja tez za delikatnie.... możesz spróbowac folii 'chromolux' , chodzi o ten typ... dokładnie chromolux pochodzi od Folia-tec, ale jakości ich folii Ci nie polecam... więc najlepiej poszukać ten typ folii innego producenta, ładnie pasuje do czarnego, nie robi z niego trumny... w przeciwieństwie do kolegów którzy z poloneza przesiedli się na audi polecam lekkie przydymienie szybek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak,tak... warto... ja mam zaciski od a6 2004 2.5tdi i tarcze ate 321mm działa super, płyn oryginalny świeży :>
-
[B6 AVB] Chrobot w lewym kole
może też być jakiś piaseczek, nieraz tak łapie po deszczu... z czasem wypadnie...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
moja Ci to była grafitowa... [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 08:31_________________________________________________OGR wczoraj u Wąskiego
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
chciałbym widzieć jak odlatujesz na tym 5-tym biegu ze 100kmh... ha,ha,ha.... muszę na Ciebie uważać na drodze, bo jeszcze Ci wjadę w tył...po co takie bzdury pisać... ??? gdybyś miał jeszcze diesla i więcej kucy to bym się nie zaśmiał ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proszę.... bez Was to nawet nikt na spot nie przyjechał.... motor mas audi w małopolsce , he,he...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak... działa normalnie... (teraz ludek leży i się śmieje) fajnie wczoraj było na spocie (ludek gwizda) duzo ludzi... wiele nowych twarzy... a wogóle to witajcie... (ludek w czarnym kapeluszu się kłania)
-
Aibagi Hiu-Art sprzedaż i regeneracja Airbagów elektronika samochodowa Klimatyza
Wąski siedzi z maszyną do szycia i daje... a tak na prawdę są dobrzy w tym co robią widziałem kierę Waskiego