Treść opublikowana przez kepasa
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
I to jest dobra decyzja małe modyfikacje jak program to TAK
-
[B5 1Z] Czy nadkole będzie pasować do B5???
Z wyjątkiem S4
-
[ALL B5] Czy da się wytłumić nadkole ?
Tylko po co
-
[B5 ADP] Problem z ABS
Podepnij VAG i popraw profil
-
[B5 AEB] Żarówki H7
SZkoda gadać a jak Ci się spali i koleś za parę dni powie że juz nie handluje :gwizdanie:
-
[INNE] Wymiana syreny w alarmie fabrycznym
Bo nie masz wzmacniacza sygnału ,podjedz do gościa od alarmów i Ci dobierze odpowiednia syrenę
-
[A4 B5 AJM] zestaw rozrządu z Allegro - co o tym sądzicie ?
Pytanie czy faktycznie przyjdzie to co na zdjęciach :gwizdanie: a nie jakieś badziewie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kiedy wpadniesz na spota
-
[ALL B5] Co oznacza odwrócona cyfra 4 w emblemacia A4
A co za temat :gwizdanie:
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
Zrób zdjęcia
-
[B5 AJM] Kolory plastików
Myśłę że On powinnien wiedzieć.Są odpowiednie kody .
-
[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy
Dokładnie ale wyglądało to bardzo solidnie
-
[ALL B6] Po raz kolejny padł xenon
U mnie też padła przetwornica kupiłem nową teraz jest OK
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
A u Ciebie tak było ?
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
A co z powłoką ochronną każdy reflektor ją ma ,a jak ją spolerujesz to zaraz zacznie matowieć :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie sportowe zawieszenie do a4 Avant
Osobiscie bym poszukał orginału S-line używanego
-
[ALL] Dzień chłopaka
Miło dziękuję
-
[ALL B6] Przod z B7 do B6
Tylko po co
-
[ALL B6] Plastik na tył fotela kierowcy
I mogli od razu zrobic metalowe mocowania nie było by problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Duży jestem i się nie boję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że nie trafiło na biednego zapewne biedny nie jest
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
parę miniut roboty... Wąski ma rację, ale lepiej do mechanika podjechać..
-
[ALL B7] Wycięcie DPF-a w 3,0 TDI
A to jest rada miesiaca. Przeciez on robil program w VTECHu. O tym to ja wiem Pytanie nie było o program tylko o katalizator .....
-
[B5 AHL] Zablokowana kierownica
Dokładnie nie masz czym się martwić tylko uważaj