Treść opublikowana przez kepasa
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kepasa + Magda możliwe że z Laurą 9 mies...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma wina w tym sklepie żeby AlCapone nie miał wina w sklepie.... co za czasy....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ludziom się spieszy po prostu... od razu debile...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ola seniores i senioritas... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:11_________________________________________________wychodzi nowa a4... zaliczki do Wąskiego proszę wpłacać... konto na priv... wypasik ustalacie ze mna [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:13_________________________________________________ładna, nie?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Podobno powinno się wyciąć kata i wtedy lżej autko chodzi... ja mam nowy kat i oryginał, więc szkoda mi go, chyba że kupię stary kat, rozpruje drania i poeksperymentuję... jak dla mnie inst. gazowa nie ma sensu. zapłaciłem 4000. w mieście pali 16-17. byłem przedwczoraj we Wrocławiu, spalanko 15l/100km. chore. gdzie k....a sens. jeżdzę raz na benzynie, raz na gazie. mam wirusik na 180-190 kucy, auto pali 13 benzyny i to w korkach, zimnie, teraz jak były pierwsze śniegi jeździłem w korkach, w sumie tak samo jak zwykle ale warunki były gorsze, auto spaliło 13/100 benzyny. w trasie pali przy autostradowej 160-170 ok 11 litrów benz. jest sens? 6 zł oszczędności na 100 kilometrach. - brak zapasu, przeglądy itd... żałuję że założyłem. ale sugerowałem sie tez opiniami kolegów z forum jak to nie jest za***iście. za***iście to może i jest, ale jak się skręci instalację i jeździ jak kapelusz. Jak jest tak jak ma być, średnio się opłaca. po prostu bez sensu. w mieście 10 zł na 100km. chore. wstyd się przyznać ze chodzi o oszczędność, bo każdy normalny człowiek będzie patrzył jak na głupka. no, chyba że ktoś kręci 300 kilometrów dziennie to zaoszczędzi tysiaka ja robię rocznie ok35tys km. to za mało żeby zakładać LPG. chyba, że ceny się benzyny zmienią ... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Witam. Czy jest możliwość podpięcia tuby pod ori wzmacniacz bose??
też... ja mam pod innym piecem ori radio podpięte, działa czyściej i lepiej niż bose...
-
[ALL B7] Oil presure
luzik, luzik... opisu silnika BRAK... można wywnioskować jedynie że to benz...
-
[B6 BBK] S4 344KM
Będą znaczki ale inne a4 1.6 Bo i tak nikt nie wie co to s4 [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 10:09_________________________________________________ale to chyba w stalowej nikt nie wie.... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 10:10_________________________________________________a autko cool
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a klubowicz Wąski to chyba jeszcze spi.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, na leżąco
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja jeszcze nie wstałem
-
[ALL B5] Witam. Czy jest możliwość podpięcia tuby pod ori wzmacniacz bose??
myślę że ten piecyk bose jest za słaby na tubę, nic mu się nie stanie raczej, ale pełnego basu nie pociągnie...
-
[ALL B6] Antena do Radia w Sedanie
a w avant gdzie jest ten wzmacniacz?
-
[B6 AWX] Nie moge otworzyc tylnej klapy - avant
- [B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
ja mam prawie ciszę, oprócz skrzypiącego podłokietnika i nieraz swirującej rolety- [ALL] Znaczek quattro
zależy od konfiguracji początkowej, w niektórych modelach jest na listwie wewnątrz nad schowkiem... ale też nie we wszystkich... gorzej jak napis jest a jest ośka- [ALL B5] Koszt naprawy przedniego zawieszenia
zgolił Cię niestety... juz nie powinien być Twoim znajomym... dwa miesiące temu kupiłem komplet lemfordera lewa i prawa strona 1100. duś go o rachunki i gwarancję...- [B5] spreżyny jakie i gdzie???
ale cena może być podobna do Eibach, możesz poszukać oryginalnego używanego s-line.- [B5 AFN] Problem ze stabilizatorami
i co było?- [B5 AFN] Problem z montażem osłony pod silnik i skrzynię biegów
lepiej już dorwać ori używkę, niż takie coś nowe... ciężko Ci będzie dopasować, podrugie nie jest tak mocna jak oryginalna, jedna hopka i odleci znów... :gwizdanie:- [B6 AVF] Auto "pływa" po drodze
ciężko powiedzieć tak z opisu... jak miałem walnięty łącznik stabilizatora auto też biegało w koleinach na boki... ale najpierw zacznij od poprawienia geometrii... niektórzy mechanicy potrafią cofnąć jedno koło, tak aby auto trzymało geometrię, ale kosztem tak jakby skrócenia rozstawu osi, skutkiem ubocznym jest nieodbijająca kierownica np. lepiej zabierz się do tego uczciwie, bo na śliskiej nawierzchni Ci odda z nawiązką- [B6 ALT] Kilka błędów silnika
twż mi sie wydaje że cewki zaczynają klękać...- [ALL B5] Brak maty pod klapą silnika??
ja założyłem juz jakiś czas temu...w 1.8T dodatkowym plusem jest , że maska nie paruje jak patelnia- [B5 AFF] Łapa skrzyni biegów???
też polecam ASO ale może być drożej, kolega z forum kupował i była to uzywka, ori wyszło drożej... powoli można jeździć do czasu aż nie znajdziesz... - [B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??