Treść opublikowana przez kepasa
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
de tomaso?
-
[ALL B7] Eibach Pro Kit
potwierdzam....polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszyscy to nie znaczy ja.... (( siedzę w domu, chyba odbepieczę winko... malec przysnął dopiero
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to luzik[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:32 _________________________________________________aaaa.... to ta działka na której jest Geant?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sie pisze... jutro ma być ładnie [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:29 _________________________________________________a masz Ty tam jaką altankę na kilkanaście audików jakby gradem sypnęło?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________cisza, cisza.. wszyscy walą browara :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć, cześć... waliło nieźle na 29go listopada... ja mam w garażu, współczuję szkód... pojeby meteorolodzy wlaśnie się wypowiadali, że na 48 h przed można bez problemu przewidzieć takie pogodowe zasadzki.. tylko jakoś nie słyszałem nic w tv wcześniej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka... karwa ładnie, ładnie... na tym zakręcie już nie jeden wypadł... z jednej strony to dobrze, bo separator był wygładzony... trzeba sie doszukiwać dobrych w złym... mogło być gorzej...
-
Znaczenie ET Felgi
nie zdziwisz się bo wybrałeś standardowy rozmiar... jak dla mnie za spokojnie wygląda taka gumka... na pewno nie będzie szeroka patrząc z tyłu... ale o gustach się nie dyskutuje...
-
[ALL B7] Polerowanie lub renowacja przedniej szyby
ja polerowałem szybę w innym aucie ponad rok temu, chodziło mi o zniwelowanie drobnych punkcików od kamyków, które były widzialne pod słońce... trochę to coś dało ale i tak później wymieniłem szybę... chyba że sam spróbujesz... ale jestem za wymianą szyby... http://moto.allegro.pl/item414097716_tlenek_ceru_do_polerowania_szyb_i_reflektorow.html
-
[B5 AFN] Ciężko pracujące wspomaganie po regeneracji maglownicy
Wąski, a podesłałbyś zdjęcie gdzie ta śruba jest....
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
ja zamontowałem jakis miesiąc temu BRC, 220kw 8mm, też jak dodam ostro gazu przy 6 tys przełącza na benzynę na pełnym zbiorniku... przy ostatnich dziesięciu litrach przełączenie na benzynę następuje coraz częściej... także myslę, że to chyba kwestia regulacji... ale nie chcę, żeby mi znowu zkręcili tę instalację , bo autko będzie wolniejsze... teraz już czuję spadek mocy... pali mi 15 w jeździe miejskiej... nie wiem czy to mało, czy dużo... niektórzy piszą, że pali im 12... ale to chyba zależy od jazdy... biorąc pod uwagę, że palił mi 12-13 benzyny, to plus 20% wychodzi około 15-15,5 litra gazu... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________ reduktor mam przy pompie absu, filterek obok filtra kabinowego, no a listwe na kolektorze reduktor czarny, kwadratowy, duży też przy pompie abs, filtr mam przy pasie przednim koło zamka maski, listwa też na obudowie plastikowej silnika...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hi Cuber... jak tam wózek? masz nowy? kiedy fota jest B7? chyba,że pominiesz i następna fotka będzie 'jest B8'- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć, cześć... nie nabijać się proszę z tunerów zza Odry bo w Wąskiego audi pojechały jeszcze dwa serca do transplantacji w tym jedno moje... :>- [ALL B5] Gdzie założyć LPG sekwencje w krakowie ?
kolega zakładał w fugazi, był zadowolony... zrobił ponad 140 tys km na gazie w silniku 2.0 ja pojechałem do tarnowa do czakramu, bo mam turbinę i jakoś z turbo to w fugazi smętnie gadają, nie widzą jaki reduktor, jak z chipem itd... ale wolnossące mają oblatane... goduli nie polecam... 3 dni chcą auto trzymać... po co? pewnie ktoś inny zaklada, a oni się podpisują... robiłem u nich chip w dieslu, są mili do momentu zapłaty..- [B5 1.8T] czip + gaz
ja założyłem BRC właśnie niedawno, podobno do 300km max, ale pali mi 17literków, a raczej paliła... przejechałem 60 kilometrów i zalałem znów do pełna- weszło 15 litrów zadzwoniłem dzis do gazownika, a on powiedział, że to nie benzyna i powinienem lać do pełna ale po wyjeżdżeniu całego zbiornika... trochę to dziwne, bo znajomy miał gaz i dopełniał zbiornik i bez problemu wchodziło tyle ile przejechał, nie mniej nie więcej... poradzicie coś? czy mam wyjeździć kilka zbiorników i wtedy się ustatkuje, czy od razu ich atakować...? odnośnie chip'a, powiedział, że jak założę, to abym wpadł do nich i bez problemu wyregulują... kompik właśnie pojechał do niemiec... ma być 196 kucy. ale co dalej z tym gazem- Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,813876,1- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
początki są trudne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może ja się skuszę :gwizdanie:- [ALL B5] Czy zacisk będzie pasował ?
Tak oczywiście- [ALL] Opony Goodyear eagle 235/40 18
Ciekawe w Polsce coś drożej z tego co się orietuję Niektórzy przepłacili :gwizdanie: A gdzie możesz załatwić więcej no chyba że VAT Sobie odliczysz- Bunia Wąskiego ....
Piękna fura :kox: na żywca jeszcz lepiej wygląda WASKI :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:52 _________________________________________________A kiera- A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Najładniejsze A4 w avancie jakie widziałem Gratuluję z tymi kołami to - [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz