Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. potwierdzam....polecam
  2. wszyscy to nie znaczy ja.... (( siedzę w domu, chyba odbepieczę winko... malec przysnął dopiero
  3. to luzik[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:32 _________________________________________________aaaa.... to ta działka na której jest Geant?
  4. sie pisze... jutro ma być ładnie [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:29 _________________________________________________a masz Ty tam jaką altankę na kilkanaście audików jakby gradem sypnęło?
  5. hejka [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________cisza, cisza.. wszyscy walą browara :>
  6. cześć, cześć... waliło nieźle na 29go listopada... ja mam w garażu, współczuję szkód... pojeby meteorolodzy wlaśnie się wypowiadali, że na 48 h przed można bez problemu przewidzieć takie pogodowe zasadzki.. tylko jakoś nie słyszałem nic w tv wcześniej...
  7. hejka... karwa ładnie, ładnie... na tym zakręcie już nie jeden wypadł... z jednej strony to dobrze, bo separator był wygładzony... trzeba sie doszukiwać dobrych w złym... mogło być gorzej...
  8. nie zdziwisz się bo wybrałeś standardowy rozmiar... jak dla mnie za spokojnie wygląda taka gumka... na pewno nie będzie szeroka patrząc z tyłu... ale o gustach się nie dyskutuje...
  9. ja polerowałem szybę w innym aucie ponad rok temu, chodziło mi o zniwelowanie drobnych punkcików od kamyków, które były widzialne pod słońce... trochę to coś dało ale i tak później wymieniłem szybę... chyba że sam spróbujesz... ale jestem za wymianą szyby... http://moto.allegro.pl/item414097716_tlenek_ceru_do_polerowania_szyb_i_reflektorow.html
  10. Wąski, a podesłałbyś zdjęcie gdzie ta śruba jest....
  11. ja zamontowałem jakis miesiąc temu BRC, 220kw 8mm, też jak dodam ostro gazu przy 6 tys przełącza na benzynę na pełnym zbiorniku... przy ostatnich dziesięciu litrach przełączenie na benzynę następuje coraz częściej... także myslę, że to chyba kwestia regulacji... ale nie chcę, żeby mi znowu zkręcili tę instalację , bo autko będzie wolniejsze... teraz już czuję spadek mocy... pali mi 15 w jeździe miejskiej... nie wiem czy to mało, czy dużo... niektórzy piszą, że pali im 12... ale to chyba zależy od jazdy... biorąc pod uwagę, że palił mi 12-13 benzyny, to plus 20% wychodzi około 15-15,5 litra gazu... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________ reduktor mam przy pompie absu, filterek obok filtra kabinowego, no a listwe na kolektorze reduktor czarny, kwadratowy, duży też przy pompie abs, filtr mam przy pasie przednim koło zamka maski, listwa też na obudowie plastikowej silnika...
  12. hi Cuber... jak tam wózek? masz nowy? kiedy fota jest B7? chyba,że pominiesz i następna fotka będzie 'jest B8'
  13. cześć, cześć... nie nabijać się proszę z tunerów zza Odry bo w Wąskiego audi pojechały jeszcze dwa serca do transplantacji w tym jedno moje... :>
  14. kolega zakładał w fugazi, był zadowolony... zrobił ponad 140 tys km na gazie w silniku 2.0 ja pojechałem do tarnowa do czakramu, bo mam turbinę i jakoś z turbo to w fugazi smętnie gadają, nie widzą jaki reduktor, jak z chipem itd... ale wolnossące mają oblatane... goduli nie polecam... 3 dni chcą auto trzymać... po co? pewnie ktoś inny zaklada, a oni się podpisują... robiłem u nich chip w dieslu, są mili do momentu zapłaty..
  15. ja założyłem BRC właśnie niedawno, podobno do 300km max, ale pali mi 17literków, a raczej paliła... przejechałem 60 kilometrów i zalałem znów do pełna- weszło 15 litrów zadzwoniłem dzis do gazownika, a on powiedział, że to nie benzyna i powinienem lać do pełna ale po wyjeżdżeniu całego zbiornika... trochę to dziwne, bo znajomy miał gaz i dopełniał zbiornik i bez problemu wchodziło tyle ile przejechał, nie mniej nie więcej... poradzicie coś? czy mam wyjeździć kilka zbiorników i wtedy się ustatkuje, czy od razu ich atakować...? odnośnie chip'a, powiedział, że jak założę, to abym wpadł do nich i bez problemu wyregulują... kompik właśnie pojechał do niemiec... ma być 196 kucy. ale co dalej z tym gazem
  16. http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,813876,1
  17. początki są trudne
  18. może ja się skuszę :gwizdanie:
  19. Tak oczywiście
  20. Ciekawe w Polsce coś drożej z tego co się orietuję Niektórzy przepłacili :gwizdanie: A gdzie możesz załatwić więcej no chyba że VAT Sobie odliczysz
  21. Piękna fura :kox: na żywca jeszcz lepiej wygląda WASKI :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:52 _________________________________________________A kiera
  22. Najładniejsze A4 w avancie jakie widziałem Gratuluję z tymi kołami to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.