Treść opublikowana przez Gutterman
-
Vag do B5
Koledzy potrzebuje numer wersji VAG'a(np.409 czy 311) ktory bedzie wspołpracowac z tym modelem AUDI i jeszcze jaki kabelek do tego ??
-
Czasami szarpie i wariują obroty
Lać benzynę i jeździć
-
Czasami szarpie i wariują obroty
Podłącz sie do Vaga i w tedy cos wiecej może sie dowiemy
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
Dzisiaj wracałem ze szkoły z predkoscia 110-150 na 120km wyszło 8.7l
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
No ja jezdze 5 osob i pełen bagaznik. ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- i brakuje mi komputera zeby dokładnie okreslic spalanie ale powyżej 7 jak ostrzej sie jedzie to nawet 9
-
Przeladowanie... Inaczej
Warto wymienic tez ten N-75 koszt 100-200 zł zależy gdzie i jak szukasz
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
Koniecznie wyłacz klime jak nie bedzie strasznie ciepło. Spalanie od razu widocznie mniejsze. Ja raz w tygodniu robie 240km, i optymalna predkosc do spalania to 110km/h. Prezes870 w 1.8 jest dłuzsza skrzynia wiec i wieksza predkosc przy tych samych obrotach ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Hahah ten samochód tyle nie potrafi palić hahah
-
Klepanie w okolicy kolektora ssacego
Jeśli ktoś zauważył u siebie klepanie w okolicy kolektora ssącego to niema sie czym martwic. Dziś byłem u mechanika bo nie dawało mi to spokoju i okazało sie ze to wada plastikowych kolektorów w których wyrabiają sie jakieś (klapki w środku) i stąd takie cykanie,terkotanie. Jesli ktos nie jest pewien to może odłączyć kabelek od tej gruszki która jest na kolektorze i powinno przestac.
-
Obroty - dziwna sprawa..... co to może być?
Wszystko gra. Tylko jezdzic
-
Dolna listwa drzwi
możesz odkrecic kołki po listwach zaszpachlowac je i pomalowac wszystkie drzwi. Ale jednak tańszym rozwiazaniem bedzie kupno nowych
-
problem z brakiem mocy i zwiększonym spalaniem
Ale może to być tez spowodowane uszkodzona sondą LMABDA, która odpowiada za skład mieszanki własnie.
-
Klepanie, klekotanie na zimnym silniku
Ja tez z tych ludzi co sie zaraz za takie rzeczy biorą. Ale jak dla mnie (nie wiem jak to u ciebie wygląda) to będzie dość duży koszt. Ale wedle uznania.
-
Klepanie, klekotanie na zimnym silniku
Może faktycznie któryś zawór klepie a jak OIL sie rozgrzeje to gra i buczy.
-
Bardzo wysokie spalanie 1.6
To narazie sie wstrzymam. Pojade w przyszłym tygodniu na Vaga i zobaczymy. Bo w trasie to potrafi nawet 9 litrow spalic przy jezdzie ok 110km/h
-
Bardzo wysokie spalanie 1.6
Tak Rozrzad mam Gates pompa Airtex a termostat nie pamietam. Z ASO nie jest bo do ASO audi za daleko. Ale pamietam ze jak był jeszcze na oryginalnym rozrzadzie i termostacie to było to samo. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Sidney ile teraz ci srednio pali ??
-
Klepanie, klekotanie na zimnym silniku
Jak dobiega z głowicy to moze popychacze. Ewentualnie łancuszek nie weim co jeszcze moze po prostu zawory klepia
-
Klepanie, klekotanie na zimnym silniku
A co dokładnie kolego z ta hydraulika ??
-
Bardzo wysokie spalanie 1.6
Wracając do tej wysokiej temperatury to mam dokładnie te same objawy. Termostat mam nowy bo niedawno rozrząd wymieniany. Ale potwierdzam ze jak auto stoi na jałowym to temp. wzrasta tak chyba ok 98stopni. Tak samo jest jak zgaszę silnik. Ale nigdy nie przekracza tej nastepnej białej kreski po 90 stopni. Czytajac ten post to tez bede miał lambde do wymiany :/
-
Klepanie, klekotanie na zimnym silniku
U mnie jest cos podobnego. Tylko to klekotanie czy cykanie nie dochodzi spod pokrywy tylko jak sie dobrze przysłuchać to tak mniej wiecej spod kolektora ssacego. Nie weim czy tez tak masz. Mechanik dzis powiedział ze to moga byc wtryskiwacze ale nie jestem na niego pewny i w przyszłym tygodniu na VAG'a jade i do innego mechanika. A na moim oleju(mobil 1 5w40) nie mam jeszcze 10tys zrobionych. Miałem jakis 1tys km temu rozrząd wymieniany ale nie weim czy to ma cos wspolnego. Wypowiedzcie sie koledzy.