Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Koledzy potrzebuje numer wersji VAG'a(np.409 czy 311) ktory bedzie wspołpracowac z tym modelem AUDI i jeszcze jaki kabelek do tego ??
  2. Lać benzynę i jeździć
  3. Podłącz sie do Vaga i w tedy cos wiecej może sie dowiemy
  4. Dzisiaj wracałem ze szkoły z predkoscia 110-150 na 120km wyszło 8.7l
  5. No ja jezdze 5 osob i pełen bagaznik. ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- i brakuje mi komputera zeby dokładnie okreslic spalanie ale powyżej 7 jak ostrzej sie jedzie to nawet 9
  6. Gutterman odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    Warto wymienic tez ten N-75 koszt 100-200 zł zależy gdzie i jak szukasz
  7. Koniecznie wyłacz klime jak nie bedzie strasznie ciepło. Spalanie od razu widocznie mniejsze. Ja raz w tygodniu robie 240km, i optymalna predkosc do spalania to 110km/h. Prezes870 w 1.8 jest dłuzsza skrzynia wiec i wieksza predkosc przy tych samych obrotach ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Hahah ten samochód tyle nie potrafi palić hahah
  8. Jeśli ktoś zauważył u siebie klepanie w okolicy kolektora ssącego to niema sie czym martwic. Dziś byłem u mechanika bo nie dawało mi to spokoju i okazało sie ze to wada plastikowych kolektorów w których wyrabiają sie jakieś (klapki w środku) i stąd takie cykanie,terkotanie. Jesli ktos nie jest pewien to może odłączyć kabelek od tej gruszki która jest na kolektorze i powinno przestac.
  9. Wszystko gra. Tylko jezdzic
  10. Gutterman odpowiedział(a) na Krzysztof78 temat w 1.6
    możesz odkrecic kołki po listwach zaszpachlowac je i pomalowac wszystkie drzwi. Ale jednak tańszym rozwiazaniem bedzie kupno nowych
  11. Ale może to być tez spowodowane uszkodzona sondą LMABDA, która odpowiada za skład mieszanki własnie.
  12. Ja tez z tych ludzi co sie zaraz za takie rzeczy biorą. Ale jak dla mnie (nie wiem jak to u ciebie wygląda) to będzie dość duży koszt. Ale wedle uznania.
  13. Może faktycznie któryś zawór klepie a jak OIL sie rozgrzeje to gra i buczy.
  14. Gutterman odpowiedział(a) na Sidney temat w 1.6
    To narazie sie wstrzymam. Pojade w przyszłym tygodniu na Vaga i zobaczymy. Bo w trasie to potrafi nawet 9 litrow spalic przy jezdzie ok 110km/h
  15. Gutterman odpowiedział(a) na Sidney temat w 1.6
    Tak Rozrzad mam Gates pompa Airtex a termostat nie pamietam. Z ASO nie jest bo do ASO audi za daleko. Ale pamietam ze jak był jeszcze na oryginalnym rozrzadzie i termostacie to było to samo. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Sidney ile teraz ci srednio pali ??
  16. Jak dobiega z głowicy to moze popychacze. Ewentualnie łancuszek nie weim co jeszcze moze po prostu zawory klepia
  17. A co dokładnie kolego z ta hydraulika ??
  18. Gutterman odpowiedział(a) na Sidney temat w 1.6
    Wracając do tej wysokiej temperatury to mam dokładnie te same objawy. Termostat mam nowy bo niedawno rozrząd wymieniany. Ale potwierdzam ze jak auto stoi na jałowym to temp. wzrasta tak chyba ok 98stopni. Tak samo jest jak zgaszę silnik. Ale nigdy nie przekracza tej nastepnej białej kreski po 90 stopni. Czytajac ten post to tez bede miał lambde do wymiany :/
  19. U mnie jest cos podobnego. Tylko to klekotanie czy cykanie nie dochodzi spod pokrywy tylko jak sie dobrze przysłuchać to tak mniej wiecej spod kolektora ssacego. Nie weim czy tez tak masz. Mechanik dzis powiedział ze to moga byc wtryskiwacze ale nie jestem na niego pewny i w przyszłym tygodniu na VAG'a jade i do innego mechanika. A na moim oleju(mobil 1 5w40) nie mam jeszcze 10tys zrobionych. Miałem jakis 1tys km temu rozrząd wymieniany ale nie weim czy to ma cos wspolnego. Wypowiedzcie sie koledzy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.