Treść opublikowana przez Gutterman
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Ja nie wiem co wy widzicie w tych avusach, jak dla mnie d*py nie urywa. Ale to sa gusta i o tym sie nie dyskutuje
-
Po remoncie i znowu kopci na bialo
A z wydechu leci i woda ??
-
Uszkodzona sonda lambda
JA mam Bosha (260zl chyba) i chodzi jak złoto, tak ze smiało i niema co sie zastanawiac
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Czy tylko ja nie widzę tego zielonego ?? Powodzenia w modzeniu
-
Zbiornik płynu hydrauliczne sprzęgła
Byłem zobaczyłem i faktycznie jest tylko hamulcowy. No to będzie trzeba 360zł i PW do Tom77 po nowe sprzęgło
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
WItam. Przymierzam sie do zmiany felg i tak wstępnie przymierzyłem sie do czegoś takiego jak oryginalne audi Ronal 17". Moje pytanie jest takie, czy ktoś ma fote jak to wygląda na B5'tce. Pozniej wpadły by delikatnie niższe sprężyny max -30mm http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/101028173_1_644x461_audi-ronal-alufelgi-17-4-sztuki-5-112-piekne-poznan-mosina.jpg
-
Zbiornik płynu hydrauliczne sprzęgła
Trzeba będzie tam zajrzeć. Ale to jutro Dzieki za info
-
Zbiornik płynu hydrauliczne sprzęgła
Tak jak w temacie, interesuje mnie gdzie ten zbiornicze jest umieszczony w B5'tkach. Interesuje mnie to bo sprzegło łapie na samiutkim końcu, ale przy ostrym ruszaniu nie czuje zeby sie slizgało. Podejrzewam ze może płynu jest mało albo układ zapowietrzony?? Co wy na to ??
-
mieszanka olej + paliwo
Jak wlejesz 5L na pełen bak to nic nie powinno sie dziać. Miałem kilka litrów mieszanki diesla z PB i jak wlalem kilka L na płen bak nic sie nie działo
-
Klekot w kolektorze ssacym
Praktycznie od 1.5 roku zastanawia mnie dlaczego mój kolektor ssacy tak klekocze. Po odłączeniu gruszki sterującej klekot ustaje. Wymienił bym go ale koszt nowego kolektora to o ile pamietam ponad 3tys . Czy ktoś wie jak on w środku wygląda i co to może tak klekotać ?? Prosze o pomoc PS. Czy tu powinno być tyle oleju ?? - c9241419de05a.jpg - 9580f6dbaae34.jpg
-
Porównanie żarówek H7
Nie no te co tam wstawiłem mają homologacje E4 tak ze nic by nie mogli zrobić co do tej reszty z allegro to one chyba nie maja tej homologacji.
-
Porównanie żarówek H7
Też cos podobnego widziałem koleś na golfie robił porównane zwykłej i LED'owej ok 50% słabiej od zwykłej. Tu w tym filmie to koleś naprawde jakieś słabe te LED'owe ma, latarka lepiej świeci. Jedyne co mogło by sie sprawdzić to coś takiego ŻARÓWKA H7 LED CREE 3600 LM HOMOLOGACJA E4 XENON (4005129080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ,ale to już szkoda kasy . No nic to jutro do sklepu będzie trzeba iść i kupić normalne .
-
Porównanie żarówek H7
Witam ostatnimi czasy allegro zalała fala żarówek H7 LED cree o różnej mocy od 25W do kilku wat. Co myślicie o tych żarówka, jak sie maja do zwykłych H7 55W, oczywiście nie cenowo bo sa droższe. Pytam bo mam do wymiany i nie wiem czy pchać sie w takie wynalazki czy zostać przy normalnych
-
Przepływomierz masy powietrza
Z tego co czytałem to szkoda pieniędzy na zamienniki. Ja za swoją na szrocie dałem 100 zł i trzyma
-
wymiana rozrządu 1.6 ADP
Kolejne 50tys ?? Trochę słabo. Paski trzymają ok 100-120tys w ekstremalnych warunkach od nowości wytrzymał mi do150tys km ale nie polecam takich przebiegów.
-
Cięzko kreci.
No nic moze spróbujmy najpierw od najtanszej rzeczy. Czyli od oleju. Ktos wie ile tam wchodzi na cały układ ??
-
Cięzko kreci.
Witam. Mam takie pytanie czy jak ciezko sie kreci (ale nie bez przesady) kierownica to jest wina maglownicy?? Bo u brata w 1.8T to kierownica bardzo lekko kreci.
-
masło pod korkiem
W książce serwisowej pisza zeby zmieniac co 15tys km. Ważność olejów: 5 lat Oleje silnikowe do sam. osobowych i ciężarowych oraz motocykli 2- i 4- suwowych. Oleje przekładniowe Dodatki do paliw (TDA, TBE) Preparaty silikonowe i penetrująco-smarujące (np. Bike Polish, Sillicon Spray, Motorcycle DWF, Spray Oil 4 in 1) Płyny czyszczące (np. Greentec Bike Cleaner, Technilcelan Floo/Fleet Wash (zaczerpniete ze stroby: Trwałość płynów eksploatacyjnych)
-
Przepływomierz masy powietrza
Ja kupiłem na szrocie używaną i sobie chwale.
-
Opinie na temat silnika Audi A4 B6 2.4 V6
Święta prawda: Jak dbasz tak masz
-
1.6 do miasta?
W sumie jak to 1.8T ma sie marnowac bo bedziesz robił 10k km to nie wiem czy jest sens. Jak sie jezdzi samemu i ma sie dobrze auto przepalone to cos idzie :grin:
-
Opinie na temat silnika Audi A4 B6 2.4 V6
Tylko jezdzic Urok układu V spalanie oleju. No i ten Dzwiek
-
Jaka przepustnice wybrac?
Przerywanie przy przyspieszaniu to również wina przepływomierza (przynajmniej w moim wypadku)
-
Spadające obroty...
Miałem Podobne objawy z tymi obrotami ale po(odłaczeniu przewodu od przepływki), wymianie przepływomierza na używkę objawy ustały.
-
Opinie na temat silnika Audi A4 B6 2.4 V6
Jedyny plus dla 1.8T jest łatwość uzyskania wiekszej mocy bez dużych zmian osprzetu silnika