Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Ja nie wiem co wy widzicie w tych avusach, jak dla mnie d*py nie urywa. Ale to sa gusta i o tym sie nie dyskutuje
  2. A z wydechu leci i woda ??
  3. Gutterman odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    JA mam Bosha (260zl chyba) i chodzi jak złoto, tak ze smiało i niema co sie zastanawiac
  4. Czy tylko ja nie widzę tego zielonego ?? Powodzenia w modzeniu
  5. Byłem zobaczyłem i faktycznie jest tylko hamulcowy. No to będzie trzeba 360zł i PW do Tom77 po nowe sprzęgło
  6. WItam. Przymierzam sie do zmiany felg i tak wstępnie przymierzyłem sie do czegoś takiego jak oryginalne audi Ronal 17". Moje pytanie jest takie, czy ktoś ma fote jak to wygląda na B5'tce. Pozniej wpadły by delikatnie niższe sprężyny max -30mm http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/101028173_1_644x461_audi-ronal-alufelgi-17-4-sztuki-5-112-piekne-poznan-mosina.jpg
  7. Trzeba będzie tam zajrzeć. Ale to jutro Dzieki za info
  8. Tak jak w temacie, interesuje mnie gdzie ten zbiornicze jest umieszczony w B5'tkach. Interesuje mnie to bo sprzegło łapie na samiutkim końcu, ale przy ostrym ruszaniu nie czuje zeby sie slizgało. Podejrzewam ze może płynu jest mało albo układ zapowietrzony?? Co wy na to ??
  9. Gutterman odpowiedział(a) na Arkom temat w 1.6
    Jak wlejesz 5L na pełen bak to nic nie powinno sie dziać. Miałem kilka litrów mieszanki diesla z PB i jak wlalem kilka L na płen bak nic sie nie działo
  10. Gutterman opublikował(a) temat w 1.6
    Praktycznie od 1.5 roku zastanawia mnie dlaczego mój kolektor ssacy tak klekocze. Po odłączeniu gruszki sterującej klekot ustaje. Wymienił bym go ale koszt nowego kolektora to o ile pamietam ponad 3tys . Czy ktoś wie jak on w środku wygląda i co to może tak klekotać ?? Prosze o pomoc PS. Czy tu powinno być tyle oleju ?? - c9241419de05a.jpg - 9580f6dbaae34.jpg
  11. Nie no te co tam wstawiłem mają homologacje E4 tak ze nic by nie mogli zrobić co do tej reszty z allegro to one chyba nie maja tej homologacji.
  12. Też cos podobnego widziałem koleś na golfie robił porównane zwykłej i LED'owej ok 50% słabiej od zwykłej. Tu w tym filmie to koleś naprawde jakieś słabe te LED'owe ma, latarka lepiej świeci. Jedyne co mogło by sie sprawdzić to coś takiego ŻARÓWKA H7 LED CREE 3600 LM HOMOLOGACJA E4 XENON (4005129080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ,ale to już szkoda kasy . No nic to jutro do sklepu będzie trzeba iść i kupić normalne .
  13. Witam ostatnimi czasy allegro zalała fala żarówek H7 LED cree o różnej mocy od 25W do kilku wat. Co myślicie o tych żarówka, jak sie maja do zwykłych H7 55W, oczywiście nie cenowo bo sa droższe. Pytam bo mam do wymiany i nie wiem czy pchać sie w takie wynalazki czy zostać przy normalnych
  14. Gutterman odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    Z tego co czytałem to szkoda pieniędzy na zamienniki. Ja za swoją na szrocie dałem 100 zł i trzyma
  15. Gutterman odpowiedział(a) na viper82 temat w 1.6
    Kolejne 50tys ?? Trochę słabo. Paski trzymają ok 100-120tys w ekstremalnych warunkach od nowości wytrzymał mi do150tys km ale nie polecam takich przebiegów.
  16. No nic moze spróbujmy najpierw od najtanszej rzeczy. Czyli od oleju. Ktos wie ile tam wchodzi na cały układ ??
  17. Gutterman opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam. Mam takie pytanie czy jak ciezko sie kreci (ale nie bez przesady) kierownica to jest wina maglownicy?? Bo u brata w 1.8T to kierownica bardzo lekko kreci.
  18. Gutterman odpowiedział(a) na grucha1 temat w 1.6
    W książce serwisowej pisza zeby zmieniac co 15tys km. Ważność olejów: 5 lat Oleje silnikowe do sam. osobowych i ciężarowych oraz motocykli 2- i 4- suwowych. Oleje przekładniowe Dodatki do paliw (TDA, TBE) Preparaty silikonowe i penetrująco-smarujące (np. Bike Polish, Sillicon Spray, Motorcycle DWF, Spray Oil 4 in 1) Płyny czyszczące (np. Greentec Bike Cleaner, Technilcelan Floo/Fleet Wash (zaczerpniete ze stroby: Trwałość płynów eksploatacyjnych)
  19. Gutterman odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    Ja kupiłem na szrocie używaną i sobie chwale.
  20. Święta prawda: Jak dbasz tak masz
  21. Gutterman odpowiedział(a) na vi7o86 temat w 1.6
    W sumie jak to 1.8T ma sie marnowac bo bedziesz robił 10k km to nie wiem czy jest sens. Jak sie jezdzi samemu i ma sie dobrze auto przepalone to cos idzie :grin:
  22. Tylko jezdzic Urok układu V spalanie oleju. No i ten Dzwiek
  23. Gutterman odpowiedział(a) na golgonc temat w 1.6
    Przerywanie przy przyspieszaniu to również wina przepływomierza (przynajmniej w moim wypadku)
  24. Gutterman odpowiedział(a) na Pan-Paluch temat w 1.6
    Miałem Podobne objawy z tymi obrotami ale po(odłaczeniu przewodu od przepływki), wymianie przepływomierza na używkę objawy ustały.
  25. Jedyny plus dla 1.8T jest łatwość uzyskania wiekszej mocy bez dużych zmian osprzetu silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.