Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Kat nie ma nic do spalania bo jest jedna sonda Lambda przed katem, ja swój tez wyciąłem bo zaczął dzwonić. A odnośnie spalania w silnikach 1.6 to prawda jest taka ze ile wlejesz tyle spali, wszystko zależy od stylu jazdy
  2. Nie z samą gruszka tylko z klapkami w kolektorze
  3. Jedyna opcja to wymiana kolektora
  4. http://www.directupload.net/file/d/4084/quxrtzug_jpg.htm Jak odłaczysz kostke od tej gruszki to powinno przestac. Czy da sie naprawic? Przez wymiane kolektora, ktory jest drogi, a uzywany nie da pewnosci ze nie bedzie taki sam. U mnie samo sie zepsuło i samo sie naprawiło wiec nic wiecej nie pomoge.
  5. Kolektor dolotowy, w srodku sa klapki ktore własnie tak klepia, jak bys odłaczył wezyk podcisnienia od gruszki na kolektorze to powino przestac
  6. Gutterman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Tez mam problem z olejem, Z 5W40 na 10W40 zadnej zmiany (Motul) teraz bede lał Valvolina 10W60 moze go troche zaklei..... A jak nie to trudno, dopóki bedzie chodzil to niech chodzi, remont nie oplacalny lepiej uzywany silnik kupic z anglika albo innego. Pożyjemy zobaczymy
  7. Gutterman odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    Bezpośrednio niema związku z skrzynia, ale na wale masz semering z którego może lecieć.
  8. Gutterman odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Szukaj wtedy nie szczelności na dolocie, i sprawdź wężyki od podcisnienia
  9. AHL nie ma EGR tylko silnik ANA a nie wiem czy ARM tez niema
  10. a to nie jest jakiś przewód olejowy ?? tak mi sie wydaje bo te króćce lubią pękać i leją olej
  11. Gutterman odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Miałem podobnie kiedy cewka sie skończyła. Można to sprawdzić bez żadnego specjalistycznego sprzętu, musisz mieć tylko spryskiwacz (taki jak sa płyny do czyszczenia szyb czy podobne) nalej wody i pryszcz cewkę. Jak zaczniesz dodawać gazu to powinien przerywać i będziesz wiedział
  12. Gutterman odpowiedział(a) na Timek temat w 1.6
    225/45 r17
  13. EGR maja silniki 1.6 ANA, a ta kopułka to najprawdopodobniej gruszka sterująca dolotem
  14. Wcześniej jeździłem na Mobilu 5w40 i tez wlasnie cykało, po drugiej wymianie na Motula Xcess'a cykanie ustało, nie wiem czy to przez olej czy "samo sie zepsuło samo sie naprawi"
  15. [email protected] -mail, tylko ze teraz jest połamany i przez 4 tygodnie nie bedzie realizowal zamowien
  16. W myśl zasady samo sie zepsuło samo sie naprawi , ja teraz robie dosyc spore dystanse moja audica ok 750km tygodniowo i to juz jest trochę irytujące ze co chwile muszę dolewać, ostatnio wymieniłem uszczelkę pod pokrywa bo tam sie lało dosyć sporo i zobaczymy czy cos pomoze
  17. Teraz to juz pozamiatane, jak będę brał następne to juz wiem gdzie uderzyć
  18. Juz cos takiego zamowilem http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b5-przed-liftem-95-01r-i4995248459.html
  19. Jakie żarówki led polecacie do b5'tki, bo zarowka żarówce nie równa a nie chce jakie gunwa kupic.
  20. Ja dałem za sonde Boscha z kostka 240 tak ze poszukaj dobrze, a jak nie to u Dzika albo Toma zapytaj to napewno pomoga
  21. Gutterman odpowiedział(a) na ali1983 temat w 1.6
    A no własnie bo w ana juz chyba dwómas jest
  22. Gutterman odpowiedział(a) na Boro21 temat w 1.6
    nie jest powiedziane, czasem wystarczy zmienić olej na inny i przestanie. Mialem na początku mobila 5w40 a jak zaczalem jeździć na Motulu 5w40 to przestało cykać i jest cichutko teraz
  23. Gutterman odpowiedział(a) na ali1983 temat w 1.6
    Mozliwosc jest nawet na 1.8T czy nawet 2.8 v6, ale to i tak sie wiąże dodatkowo ze zmiana calej wiazki i niewiem czy cos jeszcze
  24. Jesli blad wyskakuje po przełączeniu na gaz to radził bym podjechać do innego gazownika bo prawdopodobnie zle zgrany sterownik od gazu z komputerem auta
  25. sprawdzałeś przewody podcisnienia te co wchodzą do przepustnicy?, dolot ? przepływomierz ? przyczyn jest bardzo duzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.