Treść opublikowana przez Gutterman
-
Duże spalanie (ok. 15l/100km)
Kat nie ma nic do spalania bo jest jedna sonda Lambda przed katem, ja swój tez wyciąłem bo zaczął dzwonić. A odnośnie spalania w silnikach 1.6 to prawda jest taka ze ile wlejesz tyle spali, wszystko zależy od stylu jazdy
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Nie z samą gruszka tylko z klapkami w kolektorze
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Jedyna opcja to wymiana kolektora
-
ahl grzechoty w silniku (film)
http://www.directupload.net/file/d/4084/quxrtzug_jpg.htm Jak odłaczysz kostke od tej gruszki to powinno przestac. Czy da sie naprawic? Przez wymiane kolektora, ktory jest drogi, a uzywany nie da pewnosci ze nie bedzie taki sam. U mnie samo sie zepsuło i samo sie naprawiło wiec nic wiecej nie pomoge.
-
ahl grzechoty w silniku (film)
Kolektor dolotowy, w srodku sa klapki ktore własnie tak klepia, jak bys odłaczył wezyk podcisnienia od gruszki na kolektorze to powino przestac
-
Pożeracz oleju
Tez mam problem z olejem, Z 5W40 na 10W40 zadnej zmiany (Motul) teraz bede lał Valvolina 10W60 moze go troche zaklei..... A jak nie to trudno, dopóki bedzie chodzil to niech chodzi, remont nie oplacalny lepiej uzywany silnik kupic z anglika albo innego. Pożyjemy zobaczymy
-
Problem z olejem.
Bezpośrednio niema związku z skrzynia, ale na wale masz semering z którego może lecieć.
-
Szarpie podczas dodawania gazu
Szukaj wtedy nie szczelności na dolocie, i sprawdź wężyki od podcisnienia
-
Auto ma doła w zakresie 1000-2000obr
AHL nie ma EGR tylko silnik ANA a nie wiem czy ARM tez niema
-
Metalowa rurka od czego ona jest ?
a to nie jest jakiś przewód olejowy ?? tak mi sie wydaje bo te króćce lubią pękać i leją olej
-
Szarpie podczas dodawania gazu
Miałem podobnie kiedy cewka sie skończyła. Można to sprawdzić bez żadnego specjalistycznego sprzętu, musisz mieć tylko spryskiwacz (taki jak sa płyny do czyszczenia szyb czy podobne) nalej wody i pryszcz cewkę. Jak zaczniesz dodawać gazu to powinien przerywać i będziesz wiedział
- rozmiar opon
-
Czy 1.6 AHL 98r a4 avant kombi ma EGR?
EGR maja silniki 1.6 ANA, a ta kopułka to najprawdopodobniej gruszka sterująca dolotem
-
"cykanie" w silniku - popychacze?
Wcześniej jeździłem na Mobilu 5w40 i tez wlasnie cykało, po drugiej wymianie na Motula Xcess'a cykanie ustało, nie wiem czy to przez olej czy "samo sie zepsuło samo sie naprawi"
-
Podświetlenie led tablicy reje
[email protected] -mail, tylko ze teraz jest połamany i przez 4 tygodnie nie bedzie realizowal zamowien
-
1,5 litra oleju na 1000km, uszczelniacze zrobione...
W myśl zasady samo sie zepsuło samo sie naprawi , ja teraz robie dosyc spore dystanse moja audica ok 750km tygodniowo i to juz jest trochę irytujące ze co chwile muszę dolewać, ostatnio wymieniłem uszczelkę pod pokrywa bo tam sie lało dosyć sporo i zobaczymy czy cos pomoze
-
Podświetlenie led tablicy reje
Teraz to juz pozamiatane, jak będę brał następne to juz wiem gdzie uderzyć
-
Podświetlenie led tablicy reje
Juz cos takiego zamowilem http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b5-przed-liftem-95-01r-i4995248459.html
-
Podświetlenie led tablicy reje
Jakie żarówki led polecacie do b5'tki, bo zarowka żarówce nie równa a nie chce jakie gunwa kupic.
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Ja dałem za sonde Boscha z kostka 240 tak ze poszukaj dobrze, a jak nie to u Dzika albo Toma zapytaj to napewno pomoga
-
zmiana silnika z ahl na ana
A no własnie bo w ana juz chyba dwómas jest
- Zawory
-
zmiana silnika z ahl na ana
Mozliwosc jest nawet na 1.8T czy nawet 2.8 v6, ale to i tak sie wiąże dodatkowo ze zmiana calej wiazki i niewiem czy cos jeszcze
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Jesli blad wyskakuje po przełączeniu na gaz to radził bym podjechać do innego gazownika bo prawdopodobnie zle zgrany sterownik od gazu z komputerem auta
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
sprawdzałeś przewody podcisnienia te co wchodzą do przepustnicy?, dolot ? przepływomierz ? przyczyn jest bardzo duzo