Treść opublikowana przez Gutterman
-
Alu s-line 17' do b5 jak wygladają
Witam drogich forumowiczów. Nie owijajac w bawełne napaliłem sie na 17'stki s-line do mojej b5'tki. Sama felga podoba mi sie i to strasznie, tylko jak to bedzie wygladac do mojej pięknej Generalnie chciał bym je przemalowac na ciemny grafit. Prosze podsyłajcie fotki jak to wyglada na aucie Moja: http://zapodaj.net/6f06f826d5bb1.jpg.html Felgi: http://img20.olx.pl/images_tablicapl/167495427_4_644x461_audi-vw-s-line-alufelgi-z-oponami-5-112-17-gratis-dystans-zamiana-motoryzacja_rev022.jpg Nikt nic ?
-
Emblematy
Panowie gdzieś kiedyś czytałem temat jak zdjąć emblematy z tylnej klapy, problem w tym ze teraz jak bym chciał go znaleźć to nie mogę :/ Czy ktos wie jak je zdjąć ??
-
Świece + przewody
Ja po roku jazdy na przewodach boscha zaczełem doswiadczac wypadanie zapłonu a na LPG jest to bardzo odczuwalne a przy wyprzedzaniu nawet bym powiedział niebezpieczne. Tez planuje wymienic kable na Beru a moje swieczki to NGK
-
Nierówna temperatura płynu chłodzącego podczas jazdy
Nowa oryginalna wiskoza 250 zł, tez wymieniałem jakies 2 miesiace temu
-
Numer sprężyn 1be/1bv
Witam tak jak w temacie. Sprawdził bym w etce ale nie wiem jakie sa oznaczenia kolorystyczne. Sprężyny do sedana 1.6i. Za pomoc browar
-
Nierówna temperatura płynu chłodzącego podczas jazdy
A ja sie podpinam bo 2 tygodnie temu tez założyłem LPG i po tygodniu miałem takie objawy ze silnik nie mgł sie dogrzać ale nie zawsze i temp. wahała sie od 60-90 ale po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wskazówka stawała na 90 było ok. Nie licząc tego ze po dłuższej i szybszej jeździe temp na postoju wskakiwała na 95. Ale narazie te objawy ustały tak ze obserwuje i jak cos to tez chyba bede termostat wymieniał
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Delikatnie bazą olejowa i minimalnie lepkoscia....... Ale w sumie nie doszedłem na korzysc którego działą wiekszy dział tego
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mam jedno pytanie moze juz gdzies jest odpowiedz, bo na google nie moge sie doszukac sensownej roznicy miedzy Motylem 8100 x-clean a x-cess 5W40. Czy ktos wie czym to sie wgl różni >?
-
Przepływomierz masy powietrza
To chyba na postoju mozesz sprawdzic
-
Objawy padającej wiskozy
Mi na postoju rosło do 95 a po wymianie spokoj
-
Czy głowica z ADP podejdzie do Passata z 2007 BSE???
A to nie jest FSI ?
-
Przedmuchy ??
Motul x-clean 5W40 paliwo tez raczej Orlen albo Okatan
-
Przedmuchy ??
No to nie ma co sie martwic tylko lac dobre paliwo i OLEJ :
-
Temperatura rośnie a na wysokich obrotach spada
Mam to samo, facet na przeglądzie klimy powiedziała Ze wiskoza ( juz zamowiona u TOM'a) Zobaczymy co dalej PS. Wisko wymienione i poki co jest dobrze nie rosnie powyzej 90
-
Stag 4 +
Tak jak wyzej pisalem warsztat bardzo polecany na tym i innych forach. Mysle ze zrobia dobrze robote
-
Stag 4 +
To jest propozycja z jednej z najbardziej polecanych gazowni na pomorzu. Pewnie dla tego cena trochę wyższa. Ale wole zapłacić trochę więcej i wiedzieć na na czym jeżdżę. Nie słyszałem żadnych skarg na ten warsztat a dac założyć u jakiegoś partacza to w oglnym rozrachunku wyjdzie i tak drożej. Stare przysłowie oszczędny płaci 2 razy
-
Stag 4 +
Witam czy taka propozycja jest dobra do 1.6 i czy cena dobra.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dzekson auto konkretne, tylko pomyśl nad większymi heblami
-
Problem z sondą lambda/ecu ?
I jak z tym spalaniem ? Coś już wiesz ?
-
Aeb [email protected] :)
Nie nooo coś tam idzie :shock3: Prawie jak w 1.6
-
Problem z sondą lambda/ecu ?
Nie wiem, nie znam sie, ale jeśli lambda była by uszkodzona to spalanie byś miał dużo większe. A sprawdzałeś przepływomierz ?? Wtedy też będziesz miał "bogatsza mieszankę" bo ECU nie wie ile dostaje powietrza. Ale to tez wiąże sie z podwyższonym spalaniem. A ubywający olej to tez mam z tym problem. Na 10tys km ok 1.1-1.2 L muszę dolać
-
Spalanie w 1.6
Mam dokładnie takie samo spalanie. W trasie jeszcze znośne ale cos poza ty, masakra. Od wrzesnia zakładam LPG nitro to wtedy zacznie sie opłacac jezdzic
-
Przewody zapłonowe
Koledzy pomóżcie. W sklepach g%wna pełne pułki. Ponad rok temu jak wymieniałem rozrzad wymieniłem jeszcze swiece i kable. Za pierwszy razem dali mi jakis nie wiem co nawet i nie pasowało, pózniej w końcu najlepsze co było to BOSCH (Dobra firma mówili, Niemiecka mówili) , no i w koncu wzielem to. Na poczatku wszystko ok dopuki 2 tygodnie temu nie musiałem umyc komory po tym jak podczas wymiany plynu wspomagania troche sie rozlało i tak z rozmachu troche silnik podmyłem. I wtedy sie zaczęło. W sumie nic strasznego ale czuc jak czasem jeden gar traci iskre. I teraz własciwa czesc pytania jakie kable wybrac zeby trzymały kilka lat a nie rok
-
magiel
To chyba lekka przesada. Magiel po regeneracji kosztuje 500-600 +/- a wymiana to jakies tez +/- 250zl.
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
Nie. U mnie jest cichutko. Tylko zagadka ciezkiego krecenia