Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Witam drogich forumowiczów. Nie owijajac w bawełne napaliłem sie na 17'stki s-line do mojej b5'tki. Sama felga podoba mi sie i to strasznie, tylko jak to bedzie wygladac do mojej pięknej Generalnie chciał bym je przemalowac na ciemny grafit. Prosze podsyłajcie fotki jak to wyglada na aucie Moja: http://zapodaj.net/6f06f826d5bb1.jpg.html Felgi: http://img20.olx.pl/images_tablicapl/167495427_4_644x461_audi-vw-s-line-alufelgi-z-oponami-5-112-17-gratis-dystans-zamiana-motoryzacja_rev022.jpg Nikt nic ?
  2. Panowie gdzieś kiedyś czytałem temat jak zdjąć emblematy z tylnej klapy, problem w tym ze teraz jak bym chciał go znaleźć to nie mogę :/ Czy ktos wie jak je zdjąć ??
  3. Gutterman odpowiedział(a) na Wonski91 temat w 1.6
    Ja po roku jazdy na przewodach boscha zaczełem doswiadczac wypadanie zapłonu a na LPG jest to bardzo odczuwalne a przy wyprzedzaniu nawet bym powiedział niebezpieczne. Tez planuje wymienic kable na Beru a moje swieczki to NGK
  4. Nowa oryginalna wiskoza 250 zł, tez wymieniałem jakies 2 miesiace temu
  5. Gutterman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam tak jak w temacie. Sprawdził bym w etce ale nie wiem jakie sa oznaczenia kolorystyczne. Sprężyny do sedana 1.6i. Za pomoc browar
  6. A ja sie podpinam bo 2 tygodnie temu tez założyłem LPG i po tygodniu miałem takie objawy ze silnik nie mgł sie dogrzać ale nie zawsze i temp. wahała sie od 60-90 ale po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wskazówka stawała na 90 było ok. Nie licząc tego ze po dłuższej i szybszej jeździe temp na postoju wskakiwała na 95. Ale narazie te objawy ustały tak ze obserwuje i jak cos to tez chyba bede termostat wymieniał
  7. Delikatnie bazą olejowa i minimalnie lepkoscia....... Ale w sumie nie doszedłem na korzysc którego działą wiekszy dział tego
  8. Mam jedno pytanie moze juz gdzies jest odpowiedz, bo na google nie moge sie doszukac sensownej roznicy miedzy Motylem 8100 x-clean a x-cess 5W40. Czy ktos wie czym to sie wgl różni >?
  9. Gutterman odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    To chyba na postoju mozesz sprawdzic
  10. Gutterman odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Mi na postoju rosło do 95 a po wymianie spokoj
  11. A to nie jest FSI ?
  12. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    Motul x-clean 5W40 paliwo tez raczej Orlen albo Okatan
  13. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    No to nie ma co sie martwic tylko lac dobre paliwo i OLEJ :
  14. Mam to samo, facet na przeglądzie klimy powiedziała Ze wiskoza ( juz zamowiona u TOM'a) Zobaczymy co dalej PS. Wisko wymienione i poki co jest dobrze nie rosnie powyzej 90
  15. Tak jak wyzej pisalem warsztat bardzo polecany na tym i innych forach. Mysle ze zrobia dobrze robote
  16. To jest propozycja z jednej z najbardziej polecanych gazowni na pomorzu. Pewnie dla tego cena trochę wyższa. Ale wole zapłacić trochę więcej i wiedzieć na na czym jeżdżę. Nie słyszałem żadnych skarg na ten warsztat a dac założyć u jakiegoś partacza to w oglnym rozrachunku wyjdzie i tak drożej. Stare przysłowie oszczędny płaci 2 razy
  17. Witam czy taka propozycja jest dobra do 1.6 i czy cena dobra.
  18. Dzekson auto konkretne, tylko pomyśl nad większymi heblami
  19. I jak z tym spalaniem ? Coś już wiesz ?
  20. Nie nooo coś tam idzie :shock3: Prawie jak w 1.6
  21. Nie wiem, nie znam sie, ale jeśli lambda była by uszkodzona to spalanie byś miał dużo większe. A sprawdzałeś przepływomierz ?? Wtedy też będziesz miał "bogatsza mieszankę" bo ECU nie wie ile dostaje powietrza. Ale to tez wiąże sie z podwyższonym spalaniem. A ubywający olej to tez mam z tym problem. Na 10tys km ok 1.1-1.2 L muszę dolać
  22. Gutterman odpowiedział(a) na jotek1 temat w 1.6
    Mam dokładnie takie samo spalanie. W trasie jeszcze znośne ale cos poza ty, masakra. Od wrzesnia zakładam LPG nitro to wtedy zacznie sie opłacac jezdzic
  23. Koledzy pomóżcie. W sklepach g%wna pełne pułki. Ponad rok temu jak wymieniałem rozrzad wymieniłem jeszcze swiece i kable. Za pierwszy razem dali mi jakis nie wiem co nawet i nie pasowało, pózniej w końcu najlepsze co było to BOSCH (Dobra firma mówili, Niemiecka mówili) , no i w koncu wzielem to. Na poczatku wszystko ok dopuki 2 tygodnie temu nie musiałem umyc komory po tym jak podczas wymiany plynu wspomagania troche sie rozlało i tak z rozmachu troche silnik podmyłem. I wtedy sie zaczęło. W sumie nic strasznego ale czuc jak czasem jeden gar traci iskre. I teraz własciwa czesc pytania jakie kable wybrac zeby trzymały kilka lat a nie rok
  24. Gutterman odpowiedział(a) na Barca111 temat w Układ Jezdny
    To chyba lekka przesada. Magiel po regeneracji kosztuje 500-600 +/- a wymiana to jakies tez +/- 250zl.
  25. Nie. U mnie jest cichutko. Tylko zagadka ciezkiego krecenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.