Treść opublikowana przez Gutterman
-
Czy po wymianie zawiasu kiera bedzie ciezej chodzic?
U mnie w b5'tce tak miałem ze przez kila/set kilometrów troche jakby ciężej chodziło potem albo sie przyzwyczaiłem albo sie ułozyło wszystko
-
Przedmuchy ??
Wiesz kupiłem go z przebiegiem 148tys. pierwsze co zrobiłem to wymiana paska (był juz nad pękniety). Tak to jest z tymi wszystkimi Mirkami handlarzami
-
Przedmuchy ??
wątpię zeby byla wilgoc bo auto bardzo czesto uzytkowane w trasie. U mnie na liczniku 170tys( mysle ze oryginalny) bo przy 150tys dopiero oryginalny rozrzad zmieniałem
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
NO u mnie tez to co sie wylało to chyba tam od 99' było
-
Przedmuchy ??
Ten korek mnie tak nie martwi jak ten dym ze srodka i zapach nie wiem Spalin? Oleju ?
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
Dzisiaj w końcu tez znalazłem trochę czasu i wymieniłem na zielony Febi. Ogłaszam wszech i wobec żadnej poprawy a nawet może jeszcze ciut gorzej. Jedno co zauważyłem to kręcąc na wyłączonym silniku (i podniesionym przodzie) Kręcąc prawie do końca słyszalny jest taki stuk. Martwię sie czy przyczyna nie jest maglownica
-
Przedmuchy ??
Witam dzisiaj otworzyłem korek od oleju i co mnie zaskoczyło pomijając ten poskakujacy korek to jeszcze dym ulatujacy z wlewu. Nie wiem czy mam sie martwic czy bać. Olej to Motul c-cess 5w-40 (spalanie oleju w granicach 1l-1.2l na 10tys km) Norma jaka audi podaje to własnie do 1L na 10tys km tak ze chyba tragedi nie ma. Jest filmik
-
Czy silniki z aluminiowym blokiem szybko się przegrzewają
Sorry ze sie przyjeb#$em ale tak mi sie chce śmiać "Ogólnie pytam bo mam zamiar w przyszłości kupic a5 b6 1.6":polew: A5 z 1.6
-
Wysokie spalanie a4 b5 1.6 adp
Nie pokazał by . Tez miałem niesprawną Lambde i nie pokazywał żadnych błędów jedynie ze skoków napięcia można wywnioskować ze jest niesprawna. A to ze dymi na biało to może byc para wodna normalna rzecz.
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Jest moc w 1.6 Dobra fura. Będę sie musiał z ta swoją wziąć Powodzenia:decayed:
-
Wysokie spalanie a4 b5 1.6 adp
Jak na moje oko dziwne te napiecia w srodkowej czesci, ale sie nie znam :/ A przepływomierz sprawdzałes ??
-
Wolno schodzące obroty
A czego dotyczy ??
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
U mojego brata w b5'tce tez bardzo lekko kreci u mnie znowu ciezko. Dla tego mnie to dziwi. Po majówce bede musiał wymienić płyn i zobaczyć co sie będzie robić.
-
czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
Podłączam sie pod temat, mam taki sam problem jak kolega. Wspomaganie ciężko chodzi. Nie wiem co z tym zrobić odpowietrzyć wymieniać płyn ??
-
Wolno schodzące obroty
Próbować zawsze można
-
Wolno schodzące obroty
U mnie tez tak jest jak np na 4 kręcę do 6tys to jeszcze chwile trzymam na sprzęgle zeby obroty spadły do tych ok 3tys zeby sprzegło tak nie dostawało. Ale jest to nawet zauważalne przy zmianie np z 2 na 3 i przy niższych obrotach
-
Wysokie spalanie a4 b5 1.6 adp
Za takie spalanie może odpowiadać sonda lub/i przepływomierz. Używana przepływka 100zł na szrocie(i taka polecam oryginalna) a sonda jakieś 250zl boscha z kostka, nie do łączenia
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
Konus masz racje. Szkoda ze tylko w 2.5 często jest pełne wyposażenie. Żeby więcej takich tylko z innym piecem pod maska.
-
Głośniki tylne w sedanie
No faktycznie tam na tej obudowie jest jakiś wzmacniacz. Najwyżej na szrot kupie oryginalny za pare groszy i zamontuje
-
Głośniki tylne w sedanie
TA ustawienia, to ustaw taki shit za niecało 100 zł jak Radio Tevion czy jak to tam ma ale lewy od ktorej strony patrzac od tyły czu od przodu ??
-
Głośniki tylne w sedanie
Ta oryginalne. Nawet mnie nie denerwój. W tej całej Niemcowni taki shit włozyli (albo w polsce złodzieje handlarze razem z alusami ukradli). Co lutować tam sa wtyki do tego głosnika chyba ze na nowym były by inne
-
Głośniki tylne w sedanie
Oryginalne głośniki maja duża metalową obudowę to jest + ale ktoś wymyślił ze przykręca to do plastikowego bolca no i tak pewnego słonecznego piątku wracając do domu jak nie przydzwoniłem w to torbą to tylko plastik sie połamał i teraz wisi na kablach. Moje pytanie, na jaki głośnik to wymienić, rozmiar i firmę jakąś w miare.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A na haku do przyczepki widziałeś. Bo ja tak. Zasięg musi mieć przez to na 300km chyba ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Osobiście jeszcze poleca antene Sirio turbo 3000 Zasieg przyzwoity, cena troche mniej ale możliwosc złozenia bezcenne:naughty:
-
[B5 AKN]A4 by konus Vol.2 Powolne odchamianie dziada
Ale bieda tez nie jest
-
Po remoncie i znowu kopci na bialo
No właśnie o to chodzi. Bo to wcale nie musi być biały dym tylko zwykła normalna Para wodna