Treść opublikowana przez Gutterman
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Falujace obroty w tym aucie to temat rzeka :/
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
U mnie np bylo wysokie spalanie i brak mocy jak sonda padla
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Teoretycznie od 0.1 +/- do 1.0 +/- powinno wskazywac
- egr AHL
-
Silnik nie odpala kolejny problem
Jakies ilosci oleju zawsze pojda przez odme to nie uniknione, a tyle syfu moglo sie tam nagromadzic jezeli nikt tam nie zagladał
-
Audi nagle nie odpala
Świece,przewody albo cewka padła
-
Dziwny problem z audi.
Mi tez auto gasło jak byl całkowicie rozsypany przelywomierz i obroty falowały 1500-400 obr ok. i czasem az do zera. Odłacz przeplywomierz i bedziesz wiedzial
-
Wymiana przewodow wysokiego napięcia i problem....
Bierz beru ceny podobne a jakosc o niebo lepsza, Ja jak zmienialem to tez tylko oslone i dolot zdejmowałem troche problem mialem z zdjeciem fajek zarowno z cewki jak i z swiec ale dało rade
-
1,5 litra oleju na 1000km, uszczelniacze zrobione...
O to widzę ze na wiosne tez mnie czeka remoncie :/ Mi aktualnie spalił 2.5 l oleju 5w40 na 8 tys km gdzie jeszcze pol roku temu mieściło sie w granicy 1L na 10tys, Uszczelniacze to bankowo mam do wymiany bo jak dłużej postoi ( dzien,dwa i wiecej) co ciężko pali, musi 2-3 razy zakręcić żeby chyba pozbyć sie oleju z tłoka który zcieka po zaworach. A reszta to pewnie przez pierścienie przelatuje. Kup benzynę mówili, mniej problemow mówili
-
Szarpanie , przerywanie
Niby proste silniki a rozwalic moze sie wszystko. Objawy podobne a przyczyn niezliczona ilosc
-
Szarpanie , przerywanie
Cewkę bardzo łatwo sprawdzić. Trzeba ja poddać dużemu obciążeniu (mała prędkość- wysoki bieg) i gaz w podłoge. Przechodziłem to to wiem co mowie, ewentualnie można wziąć jakiś zraszacz i spryskać cewkę woda na odpalonym silniku
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Niestety kolego nie pomoge. Od tego miałem ludzi. Zbieram sie do kupna tego kabla ale to jakos zawsze nie podrodze :/
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Jak najbardziej wszystko ok. Tylko lac LPG i jezdzic
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
880-910+/- Czyli norma, ciezko okresli az tak sie na to nie przygladałem. Obroty zawsze stoja praktycznie na 900 na liczniku to na Vagu specjalnie uwagi nie zwracałem
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
No jest spora. ale wiem co mam. Chciałem ze szrotu kupic ale nigdzie nic nie było :/ To trzeba było sie wykosztować, a nie moze po roku ja bede znowu gonil po cewke
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Kupiłem nowa cewke Beru ( 300zł) i teraz chodzi jak złoto . Stara cewka była dosyc mocno popękana na obudowie stad tez utrata iskry szarpanie palenie na 3 gary i inne tego typu rzeczy.
-
Numer sprężyn 1be/1bv
dzieki wielkie
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
wziął bym ale zalezy mi n czasie. Potrzebuje auta na zeszły piatek.
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Nie no chinola nie bede kupował, kupie jakas uzywana
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Przepraszam za wprowadzenie w bład. Nie mam aparatu zapłonowego tylko cewke. Tylko teraz jak patrzyłem na to to iskra ucieka pomiedzy gniadem cewki a wtyczka kabla na korpus cewki. I teraz nie wiem czy to wina kabla czy cewki Wymieniłem przewody na Beru bo myslalem ze moze fajki nie trzymaja i przebijaja. Na poczatku było ok po przejechaniu sie i testowaniu na roznych obrotach i biegach problem powrocil. W poniedzalek bede musiał kupic cewke i wtedy zobaczymy co dalej......
-
Alu s-line 17' do b5 jak wygladają
Teraz juz wiem Napewno wygląda to lepiej http://zapodaj.net/16ec02e96c484.jpg.html
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Ja mam nowe sprzęgło tak ze to na pewno nie. Od gory tez powinno dac rady. trzeba chyba zdjąć rury powietrza do przepustnicy albo/i zbiorniczek wyrównawczy plynu chłodzacego.
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
bledy przepływomierza, halla, sondy lambda. Po usunieciu nie powruciły. Przepływomierz i lambda jakies pol roku temu wymieniana wiec wykluczam je. A blad czujnika halla podobno normalne ze sie pojawia.
-
Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy
Od jakiegos czasu (ok 2 mies) obserwowałem zjawisko delikatnego przerwania podczas przyspieszania ( jedno delikatne szarpniecie) Po założeniu LPG zjawiso nieznacznie narosło ale nadal nie było strasznie uciążliwe ani odczuwalne. Ostatnio podczas przejazdu Wejherowo-Poznan-Wejherowo po przejechaniu autostrady zjawisko przerywania narosło znacząco nie bylo to juz jedno delikatne przerwanie ale dosyc spore bardzo odczuwalne. Wczoraj zaczął nie równo chodzić na wolnych i strzelać w wydech. Cały czas myślałem ze wina lezy po stronie przewodów zapłonowych az do teraz. Otworzyłem maske i patrze po kablach nic nie widac , patrze za/ pod kolektor na aparat a tam sylwester !. Teraz właściwa cześć pytanie. Jakiej firmy kupić kopułkę, czy palec jest w zestawie co jeszcze bedzie potrzebne. Jak by ktos znał to poprosze o nr katologowy. Dzieki za pomoc
-
Emblematy
A pozniej benzyna/rozpuszczalnik zeby to domyc ?