Treść opublikowana przez artur81
-
Jakie auto dostawcze kupić????
jezdze vw caddy 2.0 104km ze skrzynia dsg ma juz 220000km super bus, bardzo dobre przyspieszenie i hamulce, poziom halasu do 120 jest ok co skrzyni to sprawuje sie idealnie a nie oszczedzam jej, dobra sprawa do miasta i w korki
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
a w jakim sa kolorze? czy jeszcze sa?
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
kupilem go w lublinie rok temu po nr vin wiec moze jakis szczegol jest inny, ale jest idetyczny ze starym
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
jakies nieporozumienie z tym nr zobacz sam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc4300687c61b170.html
-
[B5 ADR] Komu padł pasek rozrządu ?
mielismy kiedys ZASTAWE 1.1 z przebiegiem okolo 300-400tys i to po polskich drogach, pewnego upalnego dnia w czasie wolnej jazdy scielo kilka zebow na pasku i wiadomo ze kilka zaworow poszlo. po remacie we wlasnym garazu, polatala kilkaset km i znow scielo kilka zebow, no i przyczyna bylo kolo zebate na wale mialo zaokraglone zabki. naprawa sama w sobie nie jest tragiczna ale awaria na trasie i naprawa gdzie sie da a ceny i nerwy.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
ja przed odkreceniem tego ramienia znaczylem jego pozycje wiec bylo ok. zdejmij podszybie i porownaj usawienie ramion mechanizmu ze zdjeciem z pierwszej strony, ja tez uwazam ze trzeba obrocic te ramie bo ramie na silniku robi jeden obrot i jak jest w zlej pozycji to cykl zaczyna np w polowie i konczy w polowie. tam nie widac innej opcji. a tak poza tym to gdzie mieszkasz?
-
[B5 1Z] Malowanie autka i jedno pytanie
zobacz moze w salonie alfy nowe MITO ma fajny kolorek bez slonca jest jak czarny a w sloncu bardzo ciemny bordo metalik to chyba nowy kolorek bo nie widzialem go wczesniej,
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
to dogadaj sie z nimi to ci przy okazji innej roboty w wawie okleja dach, zostaje jeszcze kwestia rys na lakierze-czy uda sie bez? moze ktos zrywal tak oklejona folie i wie czy sa rysy po cieciach?
-
[ALL] Przerejestowanie auta
auto mozesz przerejestrowac jako mienie przesiedlecze po szesciu miesiacach posiadania, ale moim zdaniem jesli mieszkasz tam i pracujesz to nie ma sensu
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
jesli chcesz okleic w przystepnej cenie to daje namiar http://www.grafparczew.pl/, robilem kiedys tam sa ok, i jezdza do warszawy a moze pojada do ciebie, pzd
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
to nr krucca 06B 121 133 D
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
mam ten numer ale podam we wtorek bo nie mam dostepu, a koszty z oringiem od czujnika to okolo 35zl, poczytaj na temat brania oleju to norma i tylko dolewaj.
-
[B6 ALT] Ubywa płyn chłodzący - tylko gdzie ?
u mnie i jeszcze u jednego klubowicza cieklo z plastikowego kolanka z tylu silnika, ale tylko saczylo sie
-
[B5 ADP] Brak chłodzenia silnika
gdzies byl opisany motyw luznej turbinki pompy ktora nie domaga- pomysl o tym, w tym modelu ponoc jest latwy dostep do pompy
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
w druga strone czyli powietrze leci od sinika do chlodnicy? to jest mozliwe wystarczy zamienic kable
-
[B6 ALT] Olej dostaje sie do świecy
kazdy kielich swiecy ma swoj uszczelniacz(powinngo byc widac w czystym kielichu) to musi saczyc sie nim. odessij olej strzykawka z igla. moglbys sprobowac lekko docisnac szpilki ale srubokretem NIE KLUCZEM jesli masz klucz dynamometryczny to 10 Nm. Jak nie pomoze to komplet uszczelek i po problemie. Czy wiesz jak dlugo zbieral sie w kielichu?
-
[B6 ALT] Olej dostaje sie do świecy
to on nie jest w cylindrze tylko w kielichu zakreconej swiecy a silnik hula?
-
[B6 ALT] Olej dostaje sie do świecy
czy jestes pewien ze to olej a nie np nieprzepalona brudna byzyna z nie palacego cylindra, i czy duzo jest tego oleju
-
[B5 AHH] Pękniete mocowanie filtra oleju
jakies zdjecie by duzo pomoglo, czy jestes pewien ze to nie wyciek z pod uszczelki filtra bo filtr jest z blachy i raczej bloku nie uszkodzil. w zyciu nie widzialem tego bloku z czego jest? pewnie alu
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
jesli stoisz i wiatrak od chlodnicy nie kreci sie to praktycznie nie ma chlodzenia wiec temperatura silnika musi rosnac a jezeli zegar pokazuje ze spada to pewnie czujnik. silnik nie jest w stanie schlodzic sie w ciagu kilku sekund. kumpel nie mial termostatu w TAWRI i na postoju mial norme na zegarze dopiero w chlodne dni w czasie jazdy 70st Pytalem o termostat i w ASO 50f czyli 250zl troche taniej niz w polsce, czlowiek pokazal na rysunku ze to bedzie z obudowa i czujnikiem a nie tylko sam wklad ale jutro mam obejzec i kupic pewnie. Dla zainteresowanych nr 06B121111K i ma wybita temperature 100st. Montarz w przyszlosci w dziale WARSZTAT. dzieki za pomoc
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
Do PAN KIEROWNIK poczytalem troche i okazalo sie ze nic nie bedzie z testow na klimatroniku bo w B6 nie ma tego. Do PRZEMO78 dzieki za cene, a moze sam wymieniales?
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
nie sprawdzilem na climatroniku, po wielu prubach wciaz nie umie tego wlaczyc - irytujace
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Chodzilo mi o to ze misy olejowe nie wygladaja jak typowy szescian tylko sa waskie na dnie i rozszerzaja sie ku gorze. np. gdy lejesz paliwo przez duzy lejek i masz duzo paliwka w lejku wizualnie ubywa go malo i czy jest mniej tym schodzi szybciej z lejka ale przepustowosc lejka jest stala. Teoria prawdopodobna.
-
[B6 ALT] Zawieszający się termostat
Termostatu jeszcze nie kupilem ale myslalem ze okolo 100zl jesli orientujesz sie ile to napisz prosze. Dzis jechalem po miescie i zmow wachania byly z 90 na 70 na 80 i na 60 stanolem zobaczyc namacalnie i chlodnica byla zimna poczekalem az rozgrzal sie wiatrak wlaczyl sie wiec ruszylem i dalej bylo prawidlowo. Czy to mozliwe zeby czujnik swirowal raz na tydzien lub rzadziej? Czy da sie wychwycic problem VAGiem jesli w danym momecie wszystko jest ok? z gory dzieki za pomoc
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
dobrz ze wymienisz kiedys widzalem iz prawdopodobnie zapchana odma skonczyla silnik a ze bylo to polo to bez rematu wsadzili drugi. prawdopodobnie olej zebral sie w omie i cisnienie z komory korbowej wstrzyknelo go do kolektora ssacego jak na ironie odma nie byla urwana