Treść opublikowana przez Turboziomal
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Wracając do wtrysków- jeśli na kompie widać, że jest źle to jest już BARDZO źle. Natomiast często jest tak, że na kompie wychodzi ok, a na stole okazuje się, że leje.
-
Różnice pomiędzy ASB a BKN
znasz numer wtrysków fabrycznie montowanych w BKN? Etka podaje jeden numer dla ASB i BKN
-
Różnice pomiędzy ASB a BKN
Podobno rozrząd inny więc myślałem, że może obudowa też inna w każdym razie jest jeden element o którym można pomyśleć- listwa wtryskowa. Był numer, który występował tylko w BKN, a był taki, który był w BKN i ASB.
-
Różnice pomiędzy ASB a BKN
Czy ktoś się orientuje jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma silnikami? Jak sprawdzić programowo lub fizycznie jaki to jest silnik? Mówię tutaj o sytuacji kiedy został przełożony silnik z BKN na rzekomo ASB ale chciałbym mieć 100% pewności, że to ASB. Tabliczka znamionowa zerwana......
-
Przestał działać bluetooth , jak zdiagnozować?
Cześć nie chcę zakładać nowego tematu więc tutaj- bluetooth działał bez zarzutu i nagle zaczęły się problemy- potrzebował dłuższego czasu, żeby połączyć się z telefonem, czasami w ogóle nie działał na RNS (tak jakby nie był zakodowany) i nagle łapał połączenie, im więcej czasu mijało tym więcej problemów. Doszło do tego, że łapał połączenie po godzinie. Teraz przestał działać całkowicie (na RNS wyświetla się komunikat, że telefon nie jest dostępny). Gdzie szukać przyczyny? moduł mógł się zjarać?
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
felgi i ich kolor xenon i brak s-line
-
RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
Postaram się to nagrać i wrzucę do forumowej analizy
-
RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
Ok, a problem z laserem może generować takie pikanie?
-
RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
Zaobserwowałem kolejny element- odtwarzanie czasami się zacina i leci 2x jakiś krótki fragment utworu. Czyli chyba jednak zmieniarka
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego na szynach A6 C6
Oko, dzięki za info
-
RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
Tak, właśnie rzecz w tym, że zmieniarka śmiga w 100%. Żadnych problemów. Może to RNS? Miałem pare razy tak, że jak opuszczałem monitor, żeby włożyć kartę to od razu zamykał.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Na Twoim miejscu podziękowałbym złodziejowi, że mi ściągnął ten śmietnik fajna furmanka i ten silnik nieśmiertelny......
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Fajna furmanka ale rzuciłbym koła w kolor L8AU. Byłby taki nocny łowca- fajnie by się to zgrało z ciemną karoserią i ciemnymi szybkami
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
zastanow sie kolego co piszesz, albo nie pisz wcale... szczerze powiedziawszy to nie wiem o co się czepiasz? Niestety ale bosniak ma sporo racji.
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Kolego przeczytaj uważnie co jest w linku podanym powyżej.
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Najlepiej weź dowód od auta i jedź do salonu Audi, chociaż nie wiem czy w każdym innym od VAG'a nie powinni Ci powiedzieć o przeszłości auta. W każdym razie jako właściciel auta w salonie Audi mają obowiązek udostępnić Ci całą dostępną historię.
-
RNS + Zmieniarka. Gdy płyta w środku, ciągle pika.
Cześć problem dosyć śmieszny ale bardzo męczący. Rns ze zmieniarką- gdy płyta(y) są w zmieniarce, a radio jest bardzo cicho ciągle słyszę pykanie. Nie jest to pykanie wskazujące na jakieś uszkodzenie mechaniczne, a raczej na jakąś funkcję, która jest włączona. To jest ten sam dźwięk, który ma miejsce po włożeniu płyty- gdy system ładuje utwory jest pyknięcie i zaczyna odtwarzać. Dokładnie takie samo pykanie ma miejsce gdy płyty są w środku ale słucham radia. Nie ważne jaka stacja- ciągle pik, pik, pik........... nie jest to jednostajne. Mam wrażenie jakby zmieniarka ciągle ładowała albo wyszukiwała utwory. Wyciągam płyty i jest cisza. Ktoś pomoże?
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Nie chcę źle wróżyć :-o Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/a4-b7-3-0-tdi-quattro-biala-zielonej-gory-270988/ konkretnie chodziło mi o to auto aukcja była koniec kwietnia a kolega pisze, że zakupiona w maju. Dodatkowo sam się czaiłem na nie ale nagle ukazał się wątek na forum i chłopaki rozkminili, że dzwon wyposażenie też się zgadza stąd moje szybkie skojarzenie. Dla pewności jest podany VIN WAUZZZ8E47A217943 jeśli kolego drogi Twoje auto ma taki numer to się wtopiłeś
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Piękna ale czy to nie jest przypadkiem ten białas z Zielonej Góry czy Gorzowa co był cały malowany?
-
[B7 BKN] A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro Tiptronic- SPRZEDANY
w sumie trzeba przyznać, że cena dosyć niska. Skąd brałeś graty?
-
Jakie sprzęgło na 300KM i 600-650 Nm ?
Sprzęgło założone? Jak wrażenia i jakie koszta za zestaw?
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Mnie to przez cały czas zastanawia jak wy na gwintach jeździcie po naszych dziurawych drogach? Ja mam 1BE i jest sporo miejsc w Gdańsku gdzie muszę srogo zwolnić, żeby nie zostawić koła, a co dopiero na gwincie
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
Skrzynki bez dodatkowych KM i Nm raczej się nie mielą- wałki nie pękają. Przynajmniej ja nie słyszałem o żadnym przypadku, a mam zarówno z takimi autami jak i środowiskiem w którym występują bardzo częsty kontakt. O Tipach zmielonych po dodatkowych niutkach słyszałem sporo, natomiast o manualach nic, a nic. Jeśli już to dwumasa się rozpada albo docisk jest za słaby, ale zarówno docisk jak i dwumasę można odpowiednio przystosować nawet do 800Nm i 400PS za śmieszne pieniądze, ale to opiszę w niedalekiej przyszłości.
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
Nie teoria tylko fakty paru osobom na tym forum zmielilo już skrzynki. Poszukaj poczytaj a pewnie znajdziesz. Zadzwoń do Olka z azserwisu to dokładnie Ci wytłumaczy że te skrzynie nie znoszą za dużo. Sprzęgło to nie skrzynia biegów więc nie zmieniaj tematu. Nie nM, a Nm. Faktem jest, że nie chodzi o moc a o moment, ale przy 290 ps najczęściej jest w okolicy 600Nm i te 600 to jest graniczna wartość dla tej skzYni. Olek ma 316ps i trzecią skrzynię więc nie kłóć sie bo i tak nie wygrasz. Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka