Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. co do latnia bokami to dziś przewiózł mnie bardzo ogarnięty koleś jeśli chodzi o jazdę bokiem betą e36 146 HP i mimo że nie nienawidzę tych samochodów to na serio nie ma co porównywać nawet :gwizdanie: a jeśli coś by się działo w ten weekend to chyba nie dam rady bo coś mnie lupie strzyka czy cholera wie co także będę się kurował chociaż nie na 100
  2. tylko że wtedy byłby potrzebny spadochron do hamowania
  3. nie no klimat to ma nie można powiedzieć że nie ale jeśli np ma się 3 minuty do zajęć na uczelni wychodzi się przed akademik i na dzień dobry wywija się prawie orła to wiadomo że za szybko się nie pociśnie i trzeba się spóźniać ale poza tym jest lux ja też uwielbiam takie warunki do jazdy ale szczerze najlepsze są samochody które przelatują nad zaspami
  4. no zobaczymy jak to będzie bo jeszcze chwile tak popada i się nigdzie nie dojedzie :gwizdanie: nie wiem jak u was ale Płock jest zmasakrowany i nie da się jeździć
  5. a i ja się witam w nowym roku jeśli będzie taki jak sylwester to będzie mega grubo
  6. nie chce krytykować, ale to są chyba sonary a o tym było bardzo dużo tematów na forum wyglądają jak wyglądaj jak kto lubi, ale pewnie jest to że nie świecą za bardzo
  7. Paul & Fritz Kalkbrenner - "Sky And Sand" (Official Video) ogólnie cała płyta z filmu Berlin calling. Film biograficzny o Paul Kalkbrenner'gu który zrobił cały soundtrack polecam płytkę i film (klimaty "Pete Tong it's all gone" jeśli ktoś widział to wie o co kaman ) Paul Kalkbrenner - Aaron to druga nutka z tego filmu zaklepista do jazdy furą cała płyta jest utrzymana w tych klimatach jeszcze raz polecam
  8. króciec potwierdzam miałem to samo przychodzę rano do samochodu odpalam i na FISie jeb woda otwieram machę zbiorniczek pusty i okazało się że króciec puszczał chyba 3 dychy kosztuje czy jakoś tak nie droga rzecz
  9. witam, pytanie mam jak wy się spotujecie bo ja mam miejsce pobytu takie jak w opisie tylko w weekendy i to nie wszystkie a reszte czasu spędzam na dobrzyńskiej we Wcześniaku to może mógłbym kiedyś do was zawitać ?? a już kilka A4 widziałem w płocku na ramkach klubowych to troche was tam jest
  10. no delikatnie się bujnęło
  11. a jakie tam ceny mają?? bo koło mnie jest szrot na który jak się wchodzi i coś chce to koleś sprawdza na alledrogo i 10 zł taniej proponuje że może sprzedać :gwizdanie:
  12. uuu no to nie za halo, poka jakieś zdjęcie czy bardzo jeśli chodzi o część to ja nie pomogę raczej jak byś chciał coś ze środka auta to kilka elementów mam
  13. bardzo dobry gadżet na imprezy
  14. no u mnie pewnie będzie lecieć za nie długo i to nawet nie jedna kluczyki od fury już zakopane więc można się bawić :gwizdanie:
  15. ale mi chodziło bardziej we własnym zakresie no bo na spota w tym roku to już nie ma najmniejszych szans
  16. a niech topnieje kiedyś jeszcze spadnie, grunt żeby w tym roku
  17. ja ostatnio pojechałem sobie bokiem polatać na parkingu kauflandu w łowiczu może ktoś kojarzy i tak sobie latam, latam i nagle widzę jep dyskoteka, policja podjeżdża szybka w szybkę i się pytają czy ręczny sprawny no ja mówię że raczej tak, a oni że za testowanie ręcznego jest 500 bez karnych ale się ładnie ugadałem i powiedzieli że nawet upomnienia nie ma a dodam że była 1 w nocy a jak wy były już jakieś przygody z testowaniem rękawa i konfrontacja z policją ? :>
  18. szczerze to zimówki dają sporo nie wiem jak wygląda połączenie esp abs i letnie a wydaje mi się że porównywalnie jak abs i zimówki ja na czymś takim jeżdżę i nie ma tragedii, ale jeśli chodzi o mnie nie mogę sobie pozwolić na letnie opony w zimie bo teraz robię koło 500 km w tygodniu i nigdy nie wiadomo na co się trafi a co do cen opon 800-1000 to nie będą dobre opony bo tu już mówimy o nowych czyli jakieś dębice chyba ja kupowałem używane Continentale z 2007 roku w zarąbistym stanie, oponki wygrały testy na opony zimowe 2 razy z rzędu(chyba) i płaciłem za nie 400 zł i uważam że lepiej kupić renomowane używki niż nówki, których jakość pozostawia troszkę do życzenia :gwizdanie:
  19. ja już się przejechałem na tej stacji kolega też więc nie jest chyba takie dobre jednak ale BP daje rade i ja tanuję tylko tam aha zapomniałem dodać swojej historii po wizycie na tym Shell'u nieszczęsnym. Jakoś w wakacje zalałem sobie cały bak i poleciałem na mazury dojechać dojechałem, ale na drugi dzień rano samochód nie za bardzo miał ochotę jeździć więc ja dziękuje za tą stacje
  20. ja też bym się nie zastanawiał nad zimówkami jest różnica ogromna w prowadzeniu i do tego dochodzi komfort psychiczny, a teraz jak taka chlapa się robi na ulicach to już w ogóle można się poślizgnąć na zimówkach nie mówiąc o letnich, ale tak czy siak nie ważne są opony tylko rozum
  21. pogoda się fajna zrobiła ale troche lipa że nie za duż oczasu do świąt zostało
  22. to chyba masz zegary od starszego modelu nie no raczej nie budzik do 260, pełny FIS. Może mi się wydaje że to jest podświetlone na czerwono nie na biało wskazówki jestem pewien że są na czerwono a blat nie jestem pewien zaraz poszukam zdjęcia jakiegoś to dokleję, jak to u mnie wygląda. dobra takie coś znalazłem i jaki to jest kolor podświetlenia bo ja już lekko zgłupiałem
  23. było chyba już coś takiego na b7 gdzieś coś takiego widziałem w necie i bardzo fajnie to wygląda
  24. II lifcie nie ma na biało przynajmniej u mnie nie ma
  25. ciekawe jak jest w skrzyni 6 z pierwszym biegiem bo kumpel ma scenica 6 biegowego to tragedia jest jedynka jest na pół sekundy chyba :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.