Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
To moze od razu sprzedaj, ja chetnie kupie :tongue4:
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Jeszcze lepiej, nie ma opcji wymiany na sprawne, tylko zwrot pieniedzy. Cos mi sie wydaje,ze cala "partia" jest taka jak ja dostalem.
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
IMO zostawilbym w ORI kolorze, tylko odnowil ladnie i bedzie
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Wlasnie o to chodzi,ze pisalem z nimi przed kupnem i zapewniali,ze rezystory sa zamontowane.. no i jeden jest, tylko ze w taki sposob ze lampa w ogole nie dziala a na drugiej ani sladu rezystorka :gwizdanie: polew z klienta i tyle
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
http://www.allegro.pl/item536925161_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_01_04_limusine.html ja kupilem te... i sluchajcie "profesjonalizmu" tego sprzedawcy... mialy byc rezystory w obu lampach zamontowane... w jednej nie bylo wcale :gwizdanie: a w drugiej byl, ale zamontowany tak,ze lampa nie dziala i nie reaguje wcale rezystorow u mnie w miescie nie ma na chwile obecna, wiec nawet tego naprawic nie moge, musze im to odeslac.. badziewiarze!
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Dobra, a co z tymi 19' ktore pokazalem? Opona 255/35 nie bedzie za szeroka??
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Z zalozenia to ma dzialac jako dodatkowe swiatlo stop i tak tez wszyscy to podlaczaja,ale jesli ktos by chcial to mozna to i podlaczyc pod swiatla pozycyjne...
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Odchodze troche od koncepcji ciemnych felg i znalazlem cos takiego do kupienia bardzo niedaleko mnie: http://www.allegro.pl/item545273010_oryginal_5x112_255_35_continental_6mm_audi_vw.html Teraz takie pytanie: Jakie dystanse do tego, bo ich ET to 48 wiec dosc schowane beda. Myslalem nad 15 mm, bedzie dobrze? Bo opona dosc szeroka, 255/35.
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
i ja chce to w jakosci HD w wieczornych wiadomosciach zobaczyc!!
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Sam sie przekonalem, doszedlem do wniosku ze pomimo ze wygladaja fajnie, ledy przypominajace bardziej ORI beda jednak lepsze
-
[ALL B6] Lampy tył, które???
A ja sie podlacze pod temat, co Panowie sadza o tych ledach: http://www.allegro.pl/item536925161_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_01_04_limusine.html ??
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Porzadna sesje zrobie jak znajda sie felgi 18/19', zawiecha -40 mm i jak porzadnie umyje autko Na razie i tak syf i na zimowkach stalowych,wiec jest jak jest.
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Założyłem znaczek :gwizdanie:
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Tak to wygląda u mnie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
Szkoda,ze z bliska juz to tak fajnie nie wyglada, szczegolnie w dzien. Jak dla mnie to same te diody sa jakies badziewnie wygladajace, w b5 jeszcze jeszcze bym to przelknal,ale w b6 juz nie.
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Kolpaki juz wyj... Lampy zostana, w rzeczywistosci wygladaja naprawde duzo lepiej, sa ciemne a ten czerwony pasek nie jest tak widoczny. Dlatego zostana Felga 18 przyjdzie na wiosne, dokladki w kolor tez oraz pomaluje caly grill z obwodkami na czarno. A w srodku wymienie tunel na ten bez uchwytu na telefon.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 16:46_________________________________________________Maly Update w 1-szym poście
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
siemian, ja zauwazylem ze Ty krytykujesz wszystko co nie ORI i wszystko Ci wiocha zalatuje. moskal, 90 zl z przesylka- "opyla się"
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
emblemat sciagniesz bez nagrzewania, pozniej wiecej zabawy jest z klejem,ale i bez nagrzewania powinno dac rade, tylko pozniej radzilbym uzyc pasty polerskiej jakiejs, bo zostaje naogol jakis slad po znaczku i kleju.
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
Grzanie suszarka jest dobre na klej ktory zostaje po sciagnieciu emblematu, przerabialem to wczoraj. Czyli najpierw zylka, pozniej benzyna ekstrakcyjna na szmatke, pozniej ewentualnie suszarka na bardziej uporczywy klej, znowu benzyna a na koniec pasta tempo.
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
No ja dzisiaj znowu nie mam czym sie pojawic nawet Ale nastepnym razem na bank. No i rzeczywiscie jakis duzy zlocik lubuski gdzies pomiedzy Gorzowiem a Zieloną mozna byc zrobic
-
Bixenon Xenon od A do Z
ASO mam najblizsze w Poznaniu chyba, bo w Gorzowie to hu nie ASO, ale pomysle, popytam, bo przeciez na klej tego nie zrobie
-
Bixenon Xenon od A do Z
hehe nie ja, tylko lakiernik. no wlasnie, takie mocowania. w nowych tego nie mam czyli kupilem BEZ tej plyty mocujacej. Czyli wychodzi na to,ze musze te mocowania dolne sciagnac ze starej i zalozyc na nowa tak? no to i tak mam problem, bo na prawej lampie wszystko polamane w piz... i nie ma z czego kleic nawet ciezkie te zycie
-
Bixenon Xenon od A do Z
to nie to Panowie, tam sa normalnie takie dwa uszka jak na gorze pamietam jak kiedys dawalem ta lampe do poklejenia (bo mi wlasnie te 2 gorne uchwyty polamali przy wymianie rozrzadu) i tez jak ja wyjeli to byly 4 uszka. ale przyjrze sie jeszcze jutro tej lampie ktora byla jeszcze na aucie zalozona, bo druga polamana w hu po starciu z sarna.
-
Bixenon Xenon od A do Z
no wlasnie, a moja ma a na aucie sa miejsca na te uchwyty ktore ja mam, wszystko ori. ja widze takie wytlumaczenie- auto mam z lipca 2001, widocznie takie montowali na samym poczatku produkcji b6...
-
Bixenon Xenon od A do Z
Fotki nie mam jak zrobic teraz, bo wszystko u lakiernika. Chodzi o to,ze u mnie w aucie xenony byly mocowane na 4 sruby (2 na gorze, 2 na dole), a te bixenony ktore kupilem sa na dwoch srubach na gorze,a na dole tylko takie dwa miejsca na podluzne blaszki (wsuwki). Nie widac zeby cos bylo ulamane ani kombinowane, nie ma sladow po naprawianiu, a obie lampy wygladaja tak samo. Lampy z 2003 roku, moje auto z 2001. tak to wyglada (zdjecie podgladowe z Allegro) w bixenonie. U mnie zamiast tych dwoch podloznych "wlotow" sa dwa uchwyty (podobne jak na gorze lampy).