Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. To moze od razu sprzedaj, ja chetnie kupie :tongue4:
  2. Jeszcze lepiej, nie ma opcji wymiany na sprawne, tylko zwrot pieniedzy. Cos mi sie wydaje,ze cala "partia" jest taka jak ja dostalem.
  3. IMO zostawilbym w ORI kolorze, tylko odnowil ladnie i bedzie
  4. Wlasnie o to chodzi,ze pisalem z nimi przed kupnem i zapewniali,ze rezystory sa zamontowane.. no i jeden jest, tylko ze w taki sposob ze lampa w ogole nie dziala a na drugiej ani sladu rezystorka :gwizdanie: polew z klienta i tyle
  5. http://www.allegro.pl/item536925161_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_01_04_limusine.html ja kupilem te... i sluchajcie "profesjonalizmu" tego sprzedawcy... mialy byc rezystory w obu lampach zamontowane... w jednej nie bylo wcale :gwizdanie: a w drugiej byl, ale zamontowany tak,ze lampa nie dziala i nie reaguje wcale rezystorow u mnie w miescie nie ma na chwile obecna, wiec nawet tego naprawic nie moge, musze im to odeslac.. badziewiarze!
  6. Dobra, a co z tymi 19' ktore pokazalem? Opona 255/35 nie bedzie za szeroka??
  7. Z zalozenia to ma dzialac jako dodatkowe swiatlo stop i tak tez wszyscy to podlaczaja,ale jesli ktos by chcial to mozna to i podlaczyc pod swiatla pozycyjne...
  8. Odchodze troche od koncepcji ciemnych felg i znalazlem cos takiego do kupienia bardzo niedaleko mnie: http://www.allegro.pl/item545273010_oryginal_5x112_255_35_continental_6mm_audi_vw.html Teraz takie pytanie: Jakie dystanse do tego, bo ich ET to 48 wiec dosc schowane beda. Myslalem nad 15 mm, bedzie dobrze? Bo opona dosc szeroka, 255/35.
  9. i ja chce to w jakosci HD w wieczornych wiadomosciach zobaczyc!!
  10. Sam sie przekonalem, doszedlem do wniosku ze pomimo ze wygladaja fajnie, ledy przypominajace bardziej ORI beda jednak lepsze
  11. A ja sie podlacze pod temat, co Panowie sadza o tych ledach: http://www.allegro.pl/item536925161_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_01_04_limusine.html ??
  12. Porzadna sesje zrobie jak znajda sie felgi 18/19', zawiecha -40 mm i jak porzadnie umyje autko Na razie i tak syf i na zimowkach stalowych,wiec jest jak jest.
  13. Tak to wygląda u mnie :gwizdanie:
  14. Szkoda,ze z bliska juz to tak fajnie nie wyglada, szczegolnie w dzien. Jak dla mnie to same te diody sa jakies badziewnie wygladajace, w b5 jeszcze jeszcze bym to przelknal,ale w b6 juz nie.
  15. Kolpaki juz wyj... Lampy zostana, w rzeczywistosci wygladaja naprawde duzo lepiej, sa ciemne a ten czerwony pasek nie jest tak widoczny. Dlatego zostana Felga 18 przyjdzie na wiosne, dokladki w kolor tez oraz pomaluje caly grill z obwodkami na czarno. A w srodku wymienie tunel na ten bez uchwytu na telefon.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 16:46_________________________________________________Maly Update w 1-szym poście
  16. siemian, ja zauwazylem ze Ty krytykujesz wszystko co nie ORI i wszystko Ci wiocha zalatuje. moskal, 90 zl z przesylka- "opyla się"
  17. emblemat sciagniesz bez nagrzewania, pozniej wiecej zabawy jest z klejem,ale i bez nagrzewania powinno dac rade, tylko pozniej radzilbym uzyc pasty polerskiej jakiejs, bo zostaje naogol jakis slad po znaczku i kleju.
  18. Grzanie suszarka jest dobre na klej ktory zostaje po sciagnieciu emblematu, przerabialem to wczoraj. Czyli najpierw zylka, pozniej benzyna ekstrakcyjna na szmatke, pozniej ewentualnie suszarka na bardziej uporczywy klej, znowu benzyna a na koniec pasta tempo.
  19. No ja dzisiaj znowu nie mam czym sie pojawic nawet Ale nastepnym razem na bank. No i rzeczywiscie jakis duzy zlocik lubuski gdzies pomiedzy Gorzowiem a Zieloną mozna byc zrobic
  20. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ASO mam najblizsze w Poznaniu chyba, bo w Gorzowie to hu nie ASO, ale pomysle, popytam, bo przeciez na klej tego nie zrobie
  21. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    hehe nie ja, tylko lakiernik. no wlasnie, takie mocowania. w nowych tego nie mam czyli kupilem BEZ tej plyty mocujacej. Czyli wychodzi na to,ze musze te mocowania dolne sciagnac ze starej i zalozyc na nowa tak? no to i tak mam problem, bo na prawej lampie wszystko polamane w piz... i nie ma z czego kleic nawet ciezkie te zycie
  22. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    to nie to Panowie, tam sa normalnie takie dwa uszka jak na gorze pamietam jak kiedys dawalem ta lampe do poklejenia (bo mi wlasnie te 2 gorne uchwyty polamali przy wymianie rozrzadu) i tez jak ja wyjeli to byly 4 uszka. ale przyjrze sie jeszcze jutro tej lampie ktora byla jeszcze na aucie zalozona, bo druga polamana w hu po starciu z sarna.
  23. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    no wlasnie, a moja ma a na aucie sa miejsca na te uchwyty ktore ja mam, wszystko ori. ja widze takie wytlumaczenie- auto mam z lipca 2001, widocznie takie montowali na samym poczatku produkcji b6...
  24. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Fotki nie mam jak zrobic teraz, bo wszystko u lakiernika. Chodzi o to,ze u mnie w aucie xenony byly mocowane na 4 sruby (2 na gorze, 2 na dole), a te bixenony ktore kupilem sa na dwoch srubach na gorze,a na dole tylko takie dwa miejsca na podluzne blaszki (wsuwki). Nie widac zeby cos bylo ulamane ani kombinowane, nie ma sladow po naprawianiu, a obie lampy wygladaja tak samo. Lampy z 2003 roku, moje auto z 2001. tak to wyglada (zdjecie podgladowe z Allegro) w bixenonie. U mnie zamiast tych dwoch podloznych "wlotow" sa dwa uchwyty (podobne jak na gorze lampy).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.