Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboy

  1. to ja nie wiem co was tak ciągnie na piątkowo i winogrady jak rataje i nowe miast takie piękne
  2. A gdzie ty stacjonujesz w poz jeśli można posiąść taka wiedzę
  3. tylko napisu nie idzie odszyfrować ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------
  4. no panie czym klejone? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- tylko jeszcze te klamki poszprejuj w kolor
  5. ja sie w week biorę za lampy te co na sel były będziem regenerować ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- podaj jeszcze tytuł tego kawałka i bedzie miód bo szukam i szukam i szukam......
  6. fatboy odpowiedział(a) na Tomek12365 temat w 1.8
    w czasie w którym pisałeś posta zdążyłbyś sprawdzić bezpiecznik od pompy przynajmniej:whistling:
  7. Nie te wkurwily mnie i ich nie zaloze
  8. lampy mam na sel poliftowe przednie do polerki klosze wszystkie uchwyty całe jedna lampa ma troszke sfatygowaną czarną ramke od próby rozklejenia myślę 250 zyla bedzie git
  9. Sobieski mietowy limited edyszyn
  10. A mi się nie chce w taką pogodę
  11. wyczyść i zaadoptuj przepustnice
  12. 99% odma rozwalona miałem to samo
  13. fatboy odpowiedział(a) na prrezes temat w 1.8
    kable beru tak jak kolega napisał a świece poleciłbym denso lub ngk ale jednoelektrodowe na tych 3elektrodowych lubią dziać się cuda czasami
  14. może pompka uwalona objaw w sumie taki jakby pamięć traciła
  15. pin nr 1 małej zewnętrznej kostki w pompce kabelek w ekranie idzie do słupka c
  16. zostaw stare kodowanie te które było fabrycznie
  17. pin nr 1 małej skrajnej wtyczki kabelek powinien iść albo słupkiem c albo słupkiem w bagażniku
  18. posprawdzaj jeszcze wszystkie podciśnienia przepustnice wyczyść dokładnie i zaadoptuj możesz jeszcze spróbować przeczyścić przepływomierz sprayem do styków
  19. próbował ktoś ciąc błotnik dremelem czy tylko brzeszczot i wiertarka?
  20. Zapnij vaga sprawdź błędy ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Typowo płyn może uciekać z krocca z tyłu głowicy poziom oleju nie wzrasta, oleju niema w zbiorniczku wyrownawczym ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Sprawdź odme jak dziurawa bedzie szarpać
  21. Zegary Licznik audi a4 b5 1,8T pelen FIS sprawne. OKAZJA!! eUROPA Łódź Górna
  22. dokręć napompuj i do przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.