Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Patryk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty Pomorskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę osobiście leszczynko _____________________________________________ Potrzebuję projekt zrobiony w PS lub Corelu. TO NA TYM- Pomorskie Koszulki Klubowe
Jak będę miał gotowy towar,to podam nr. konta i dane do przesyłki. Większość będzie odbierać ubranka osobiście na Spotach, a przelew dokona się w formie z ręki do ręki Dokładne info już wkrótce lub jak mawia Fazy na dniach- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego- Spoty Kościerzyna
Jestem umówiony na 18tą, więc nie dam rady.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Są już konkrety http://www.vwmania.pl/index.php?id=vwmania2010 Kto się wybiera?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok. 150-200,na sobotę powinno wszystko już być.- Bezsenność - pomocy
Cristoforo zamknij się- Bezsenność - pomocy
Myślałem,że na takie dolegliwości cierpią staruszkowie,a tu zdziwienie. :gwizdanie: Kiedyś próbowałem obejrzeć film przed snem,najdłużej wytrzymałem z 10 minut. Po prostu kładę się i śpię,jak się nie zabiorę od razu do roboty to nie zdążę nawet pomyśleć o barabara...Rano nie pamiętam jak się kładłem do łóżka. W dzień piję red bule,nie jem żadnych suplementów, pracuję ok 16 godzin na dobę 6 dni w tygodniu, czasy są raczej stresujące,jem nieregularnie praktycznie wszystko,czasem ff, więc wykluczam wszystkie wymienione sytuacje. Idź może do psychiatry, bo takie rzeczy to chyba od dyńki się zaczynają.- Pomorskie Koszulki Klubowe
po co koszulka jak na dworze leje,albo jest 8stopni za miesiąc będzie akurat,chociaż może się da szybciej, zobaczymy. W piątek daję ostatecznie znać jakie i ile. Jak wszystko dobrze pójdzie,to może będą za 2 tygodnie u mnie,ale ja zawsze stawiam, że będzie jakiś poślizg.Lepiej być mile zaskoczony,niż zawiedziony- Pomorskie Koszulki Klubowe
wpadniesz na spota, Matarnia lub Kościerzyna Mi pasuje Koscieżyna, bo w sobote.ale w która bym musiał wiedzieć. Spokojnie Panowie i Panie, koszulki będą dla wszystkich mniej lub bardziej zasłużonych.Wątek miał być informacyjny, chciałem się też rozeznać w ilości chętnych. Zainteresowanie jest duże więc, koszulki na pewno będą, nie za tydzień,czy za dwa,ale za miesiąc na 100%.- Spoty Kościerzyna
Zależy,czy ktoś chce przyjechać :gwizdanie:- Pomorskie Koszulki Klubowe
wpadniesz na spota, Matarnia lub Kościerzyna- Spoty Kościerzyna
Może za tydzień, co??[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 22:11_________________________________________________Misiaki,coś dla was :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html;new#new wink4- Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html;new#new wink4- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html;new#new- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html;new#new- Pomorskie Koszulki Klubowe
myślałem,że są właśnie krótsze. Mnie też bardziej leżą,te stedmany, więc się na nie zdecydujemy [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:24_________________________________________________Wygląda na to,że 50 będzie mało :gwizdanie:- Pomorskie Koszulki Klubowe
Na dzień dzisiejszy cena jednej koszulki,to 20zł. Przesyłki nie piszę, bo będzie je można odbierać na Spocie. Trzeniu może odebrać koszulkę osobiście od Jarka Piszcie jaki kto chce rozmiar. Dziś wieczorem wszystko uzupełnię- Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
W Sopocie nie będziesz się nudził, ale to zatoka,a ludzi jak pszczół w ulu- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia