Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. hidy są najlepsze tyle,że lapy muszą być dobrze ustawione, to nie będziesz nikogo oślepił.
  2. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Atrakcyjni klubowicze
  3. GILI odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Może zrobimy spota w Bremen Huchtingu na parkingu przy Roland Center, lub przy Raelu, obok lotniska?? W Bremen jest dużo ciekawych miejsc,można by zrobić spotkanie pod stadionem Werderu, lub gdzieś na Starym Mieście. Co wy na to??
  4. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    10 październik Spot o 18-tej niezależnie od pogody
  5. Witaj na forum
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Za tydzień jestem, myślę,że Fazy też
  7. Witaj na forum
  8. Witaj na forum
  9. Witaj na forum
  10. albo nie pisz na stojąco
  11. na spocie nic ci nie grozi tak to jest z dziećmi też kiedyś byłem młody i się pytałem :decayed:
  12. my się na zlotach lejemy butelkami po baniach, wpadnij
  13. widać ,że to zdanie dobrze zapamiętałeś - widocznie się ciebie tyczy Obrażacie ludzi z A4 .Club.EU choć ich nie znacie - może ciśnienie się wam dzwiga ,że inne forum sie rozwija i częsiecie portkami jak spota zobaczycie z A4 Club.EU . Na eu nikt nie rozmawia o waszych spotkaniach - bo tam nikt niema czasu na taką dziecinadę Jak jesteście tacy Cool to zaproponujcie wspólną imprezę na Śląsku - zapraszam byłem kiedyś na eu. i tam się gadało tylko o pl. sp***dalaj buraku do siebie i nie rób smrodu w szanowanym temacie
  14. Po h*j ta gadka mnie tam żaden łoś do szczęścia nie jest potrzebny, chce przyjeżdżać, to czemu nie, ale po co,na takie problemy są lekarze co my tam możemy poradzić na jakąś fobię,czy zorany łep
  15. Jak mnie zbanowali na ełu,(zaprosiłem tylko kilku panów na spota do nas ), to siedziałem dwie godziny w wannie z suszarką do włosów w dłoni, nie zdecydowałem się, kupiłem sobie psa
  16. Tzieland jak miałem B5, to stałem w kącie i żułem gumę, a jak wracałem do domu to płakałem całą drogę raz nawet puściłem kleksa na siedzenie, bo nikt się do mnie nie odzywał, teraz mam B6 i jest kul bajerka się kręci
  17. GILI odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W tej chwili przebywam w Bremen więc możemy zorganizować jakieś spotkanie dajcie znać komu pasuje wpaść na Huchting [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:42_________________________________________________Prawie co dziennie widzę czarne B7 avant na Krakowskich numerach ok. 17tej leci w kierunku Delmenhorst.
  18. no jak to wyczytałeś,no na pewno też się nieźle bawiłeś no pękło mi żebro od śmiechu szukam teraz busa 2.5 pierwsze co to będę robił program i nie zależy mi na KM tylko na niutonach bo ma on ciągnąć głównie przyczepę ok. 2,5tony, może pasek Kaczy ciągnął lawetę... nie wiem a propo kartów, Szumiego nie ma w tej chwili na Kaszubach, ale on wróci i pokarze jak się jeździ
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pozdrawiam Zapowiada się,że posiedzimy jakiś czas w DE, pojawimy się z Fazym na Spocie może na początku października,ale widzę,że temat nie umarł, a wręcz przeciwnie :oklaski: Tak trzymać panowie :good:
  20. Jak się bawicie ?? Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria...
  21. Witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.