Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    O której? Jak niebieski,to mnie widziałeś
  2. jeżdżę paskiem co najmniej do wiosny.
  3. Zapowiada mnie się wolny łik..rowerek i na skewrek
  4. Jutro rano ruszam więc mnie na pewno nie będzie.
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Już dawno rozłączyły się,te dwie firmy,postaw go zamkniętego na kilka słonecznych dni,to się nawąchasz Masz tam szaszłykaża na bazie ?
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie musi błysnąć,ale może nic nie przyślą Nie taki sam,bo mniejsza kabina,dłuższa paka,krótsza przyczepa od tej co mam teraz jeździłem tym zestawem zimą.. http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=4843.0
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli to było dzisiaj,to nie ja bo o 5,45 byłem gdzieś w okolicy Pisza
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W niedziele stały 2 naczepy i mój członowiec pod rampą padło stwierdzenie z przyczepą fajnie się jeździ zimą,a jednak nie tu Volvo ładnie trzyma elektronika
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najlepsze co ma Scania V8 na pustym wydechu http://www.youtube.com/watch?v=SK7dGRuopjE
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Chińczyk odpalał nawet na 21wolt,mówię o nowym 11ka pauza. Tak miałem jechać,ale brałem powrót do góry. Webasto nie było,takie złe,szczególnie mokre,rura spiro w Scanii zaczepiona na 2 szybkozłączkach w prawym schowku,to dopiero niedoróbka została tak w streamline
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Cały czas uważam,że Volvo jest najlepsze, ale ma kilka rażących wad, zimą pożyczałem na Szypliszkach prąd 3miesięcznemu FHczowi,to mnie strasznie podłamało.
  12. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :decayed:
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Też nie lubię jeździć Scanią,ale mam kumpli co siedzą w budzie po 3 tygodnie,to są zadowoleni z przesiadki z Volva na Scanie. Większość znajomych siedzi na Volvach 460kach i 500kach,mój Roburek ma 480KM i od nich nie odstaje. Na obecną robotę Volvo było by akurat. Najsłabszą stroną Volva jest widoczność i brudzące się lustra i szyby boczne,to przy cofaniu z przyczepą spory problem,zawsze będzie się chciało coś innego
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    U Repki.miałem Volvo 460kę zrobioną na 520KM. Robura Mp3 440kę w jedną górkę niżej Norymbergi zrobiłem,tak,że CB nie sięgało,a jak później kulałem się takim,to wspaniale się w nim czułem,konie to nie wszystko.
  15. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To samo mówią moi synowie Dal kierowcy oprócz komfortu jazdy liczą się warunki mieszkaniowe.
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Warto.Auto dopracowane,moim zdaniem. Mamy dostać we wrześniu ciągnik na testy.
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja cię już kiedyś widziałem na A1 Możliwe. Napewno najczęściej,to się mijam z Patrykiem,chociaż ostatnie 2 tygodnie jeździłem po 3M,ale ani raz się nie darł Gili gdzie jedziesz Jasne ciężarówki są teraz bardzo podobne.Na firmie mamy jednego Dafa,jeżdżą nim już wszyscy ,reszta,to Many i Merce. Przejechałem się ostatnio nowym Dafem z AgroTopu silnik jest cichy nie puszcza już też,tak głośno powietrza z zaworów ,fajnie,że zostali przy manualu 6-ka!! coś pięknego,a środek pachnie,nie jak w nowym Volvo,chińskim sklepem,kierowcy poumierają na raka...masakra
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Volvo bardziej odporne,ale jest drogie w serwisie, 13ki palą podobnie jak Dafy. Ostatnio widać,że sporo firm przechodzi na Scanie.
  19. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chcę się tu licytować,Truskaweczko,jest to moja prywatna opinia luźno rzucona na forum publicznym
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mnie najbardziej podoba się Scania,jak stoi,Volvo i Man wygodne do jazdy, Daf ma to coś,ale najważniejsza w trasie jest niezawodność i tu moim zdaniem gwiazda niema konkurencji.
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chciałem zejść z poprzedniego Mp3,pół roku się przyzwyczajałem,ale jest już ok
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Firmy
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ,,,to dopiero transporty :kox: chyba zgłupiałeś Tomaszu,że postanowiłeś zmienić robotę.. Zmieniły się plany i jednak tam nie jechałem.. https://www.facebook.com/truckspotters/photos/a.376294419122207.94118.375872245831091/691240270960952/?type=1&theater

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.