Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Miałem kiedyś podobny przypadek. Wyprzedzałem na obwodnicy trójmiasta pasem zjazdowo wyjazdowym Matarnia jakiś dźwig i kilka ciężarówek za nim,normalnie jest zakaz,na końcu stały nieoświetlone viatole,przeleciałem koło nich 92.zwinęli mnie dopiero na bramkach A1 do szczegółowej kontroli z racji,że miałem w ten dzień urodziny inspektorek przymknął oko na całe zajście :decayed:
-
Truckerzy
Często tamtędy jeżdżę. Latem stoi się w korku,bo tak trzyma Augustów,a po sezonie, bo są wypadki, łatane dziury,albo protestują miejscowy rolnicy oszukani,przy wykupie ziemi pod obwodnicę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie grozi ci niekontrolowane tycie jak po duńskim,czy niemieckim,bo jest kaszubskie i świeże
- Truckerzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
możliwe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w poniedziałek rano. jutro też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie masz ten sufit do odbioru??
-
Truckerzy
Najlepszego ...taka kobieta to skarb
-
Truckerzy
mam tak samo. Jak zacząłem z mięchem,to byłem totalnie zaskoczony nic mi nie szło,a wanną manewrowało się prawie intuicyjnie.Najpierw 2 miechy z przyczepą,jak już wszystko zaczęło się układać,to dostałem naczepę na dodatek z dłuższym zwisem 4miesiące super się jeździło jak solówką i dali mi z powrotem przyczepę''bo ci dobrze idzie'' Załadunek mamy z rampy mało miejsca z przodu,a większość zakładów mięsnych,niektóre nawet duże,rozwijały się,ale zapomnieli rozbudowywać okolice rozładunku.Efekt taki,że czasami cofasz z ulicy pod kątem prostym przy murze,często na prawe lustro,między zaparkowanymi autami pracowników,więc szybo się uczysz albo niszczysz sprzęt
-
Truckerzy
Pod firmami szacunek jak cofasz pod rampę Tan jest krótszy 40cm i w dodatku w zwisie,a zaczep jest całkowicie na końcu i cofa się łatwiej jak tym poprzednim.
-
Truckerzy
2548 brakuje jeszcze rurka, lampy na globie i kilka dupereli
-
Truckerzy
Zapraszam ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Przyjechalem w nocy. Troche maja tu dzis kociol bo zawsze biora mnie z lotu. Niema co plakac na wannie takie stanie to byla normalka.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jak ktos spotka ten niebieski zestaw w drodze na południe 1nka. Smialo można zaczepiac, bede dzis wieczorem wracal do gory. k
-
Truckerzy
79 na jaworzno.Nastepny zjazd za wieczorkim na szopienice na swiatlach w prawo dajesz do gory w strone wieczorka i pierwsza w prawo na nikiszowiec w strone torow w polowie ulic po prawej stronie masz firme.stoje przynajmniej do 16tej.
- Truckerzy
- Truckerzy
-
Truckerzy
19,8 czy 61 sa przecież szerokie i przejezdne. Nie wiem kad bedziesz jechał. Najgorsze w pl.sa chyba teraz na kaszubach i mazurach wasko,zakrety i do tego drzewa przy drodze. Dasz rade. Ja stoje w Katowicach będę wracal w nocy moze spotkam jakieś audi zlotowe.
-
Truckerzy
Gdzie na lt jedziesz? Uwazaj na dzicz drogowa po zatem spokojnie. Naszych jest tam sporo i drogi dobre.
-
Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
Jeśli ktoś coś dobrego napisał,nie znaczy,że sprzęt jest coś wart.Oleo-mac,dolmar itp. sobie daruj są tragiczne spróbuj takim sprzętem pracować cały dzień w lesie ogłuchniesz i zatrujesz się smrodem spalin a ręce do końca tygodnia będziesz trzymał zanurzone w lodzie,z powodu drgań i ciężaru sprzętu i ciągłego napinania łańcucha,a jeśli pisze,że któraś ma 3KM,to ma może 1KM.Partner i Shindaiwa są coś jeszcze warte szczególnie ta ostatnia jest świetnie wykonana moj wuj ma taką,ale wycina nią tylko gałęzie na bagnach i rowach metalizacyjnych zimą,więc też ma lekko i nie wiadomo jak z serwisem. Makitę sobie daruj znam dwóch cieśli którym te piły padły i to takie poważne awarie, pęknięty pierścień dziura, w tłoku. Pracowałem Stihlem i Husqvarną jedna i druga godna polecenia,bo to elitarny sprzęt i dalej radzę się nie wychylać,bo skończysz z plastikową podróbką od cygana.
-
Truckerzy
Nawet nie wiedziałem,że się położył. Jakoś rok temu ściągali Scanię białą vke na GKS z tunelu pod Elbą w Hamburgu,ale nie wiem czyje wydawało mi się,że Literskiego.
-
Truckerzy
Dzięki nie jest to przypadkiem zestaw Maćka ?
-
Truckerzy
zwariowałeś. zdjęcie poglądowe
-
Truckerzy
Czasem jeżdżę tga kumpla z pracy.Jest zwinny na pusto,ale załadowany ma chyba mniejszy skręt od ruskiego Kraza.Wielka kabina mieści dużo powietrza ogromną kierownicę,wystającą lodówkę i hektary twardego plastiku z kabiną włącznie.Jedyne auto w którym źle mnie się śpi gdy chodzi agregat.Silnik słaby,wywalił kopyto przy 350tyś,skrzynia porażka.Wszystkim zmieniają na nowe robury,a ten dostaje tgx-a,bo nie wyobraża sobie jeżdżenia czymś innym Słyszałem,że dobrze sprawuje się pod plandeką,bo konie są wygodne.nie wiem,nie lubię aut które się psują i takich co trzeba ciągle coś dolewać. ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------
-
Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
Mam ok.8letniego małego sthila 180ms,kupiony nowy.Mało pali,lekka,komfortowa bo nie drży nigdy się nie zepsuła,ale nie pracuje zbyt często.
-
Truckerzy
nowe i używki same Scanie.