Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatrixXXL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatrixXXL

  1. Musisz jakaś się wslizgnac do bagażnika i jak wyżej opisane otworzyć.
  2. MatrixXXL odpowiedział(a) na kjuba7 temat w Audi A4 B8
    A awaryjne też nie mrugaja?
  3. No ja wlalem dziś motula, zobaczymy jak się będzie skrzynia sprawowała.
  4. Blok 65 i te 4.0 a powinno być 0,ale to niech się bart wypowie, i adaptacje trzeba by było zrobić.
  5. Bart- S a co myślisz o tym oleju http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/en_3662.html?Opendocument&land=DE
  6. No niestety ale nie bardzo chce się podjąć.
  7. Powołać się na Tomasza??
  8. To ten koło Żor? Daj kontakt. Robią na orginale?
  9. Przykro to czytać... Nie wiem co się u nich dzieje. Może za duża masówka się zrobiła? No coś się dzieje, bo jakiś czas temu było 800.
  10. Kurde a ja sie do nich na wymianę oleju wybieram, już wołąją 1000zl, masakra.
  11. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 2.5TDI
    13.15v przy klimie i ksenon, 13.76 bez klimy i ksenona
  12. Ciśnienie 16 bar przy max chłodzeniu jest ok? ewentualnie które bloki sprawdzić?
  13. Jak zmienić tą dawkę? Mam 2.5 tdi 2003r.
  14. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 2.5TDI
    Ok. Dzięki za info. Aku też już ma parę latek to zacznę od niego. Koledzy jako że brak u mnie ogarnietych elektryków, a i rzadko w domu bywam. Sprawdziłem ładowanie i tak wynosi ono ok, 13,6 jak włącze ksenon i klime to spada do 13,2. Alternator zmieniałem ok 1 temu na nowy orginał. Czyli wychodziło by że aku do wymiany.
  15. U mnie po regeneracji magla mocno pienil się płyn, dużo pęcherzyków było i okazało się że winna była pompa choć miała może z pół roku. Kupiłem uzywke oryginalna za śmieszne 80 zł i chodzi dobrze.
  16. Ja bym pompę obstawial.
  17. Wymieniłem osuszacz ale brak poprawy.
  18. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 2.5TDI
    Da się jakoś sprawdzić czy to wina rozrusznika czy regenerować w ciemno.
  19. MatrixXXL odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 2.5TDI
    Na zimnym jest ok. Nikt nie pomoże? Jakie bloki sprawdzić?
  20. MatrixXXL opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam. Pacjent a4b6 2003r 163km, ostatnio coraz częściej ciężko odpala na ciepłym. Czasem dopiero za drugim razem. Od czego zacząć diagnozę?
  21. W dobrym serwisie statyczna 800zl,dynamiczna 1000.
  22. Kontaktuj się z użytkownikiem bart s On ci wszystko powie co i ile. Koszty pewnie od 3tys w zwyz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.