Treść opublikowana przez MatrixXXL
-
Nie dochodzi prąd do bagażnika . Nie można go otworzyć :/
Musisz jakaś się wslizgnac do bagażnika i jak wyżej opisane otworzyć.
-
Alarm problem nie dziala
A awaryjne też nie mrugaja?
-
Po zgaszeniu nie odpala. Tylko po zdjęciu klemy znów pali. Co to?
Sprawdź błędy
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No oby, hehe.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No ja wlalem dziś motula, zobaczymy jak się będzie skrzynia sprawowała.
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Blok 65 i te 4.0 a powinno być 0,ale to niech się bart wypowie, i adaptacje trzeba by było zrobić.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart- S a co myślisz o tym oleju http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/en_3662.html?Opendocument&land=DE
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No niestety ale nie bardzo chce się podjąć.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Powołać się na Tomasza??
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
To ten koło Żor? Daj kontakt. Robią na orginale?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Przykro to czytać... Nie wiem co się u nich dzieje. Może za duża masówka się zrobiła? No coś się dzieje, bo jakiś czas temu było 800.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Kurde a ja sie do nich na wymianę oleju wybieram, już wołąją 1000zl, masakra.
-
Źle odpala na ciepłym.
13.15v przy klimie i ksenon, 13.76 bez klimy i ksenona
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Ciśnienie 16 bar przy max chłodzeniu jest ok? ewentualnie które bloki sprawdzić?
-
Długo kręci na rozgrzanym silniku
Jak zmienić tą dawkę? Mam 2.5 tdi 2003r.
-
Źle odpala na ciepłym.
Ok. Dzięki za info. Aku też już ma parę latek to zacznę od niego. Koledzy jako że brak u mnie ogarnietych elektryków, a i rzadko w domu bywam. Sprawdziłem ładowanie i tak wynosi ono ok, 13,6 jak włącze ksenon i klime to spada do 13,2. Alternator zmieniałem ok 1 temu na nowy orginał. Czyli wychodziło by że aku do wymiany.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
U mnie po regeneracji magla mocno pienil się płyn, dużo pęcherzyków było i okazało się że winna była pompa choć miała może z pół roku. Kupiłem uzywke oryginalna za śmieszne 80 zł i chodzi dobrze.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Ja bym pompę obstawial.
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Wymieniłem osuszacz ale brak poprawy.
-
Źle odpala na ciepłym.
Da się jakoś sprawdzić czy to wina rozrusznika czy regenerować w ciemno.
-
Źle odpala na ciepłym.
Na zimnym jest ok. Nikt nie pomoże? Jakie bloki sprawdzić?
-
Źle odpala na ciepłym.
Witam. Pacjent a4b6 2003r 163km, ostatnio coraz częściej ciężko odpala na ciepłym. Czasem dopiero za drugim razem. Od czego zacząć diagnozę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
audi A4 B7 multitronic - tryb awaryjny skrzyni
W dobrym serwisie statyczna 800zl,dynamiczna 1000.
-
Audi A4 B6 1.9 TDI Multitronik problem
Kontaktuj się z użytkownikiem bart s On ci wszystko powie co i ile. Koszty pewnie od 3tys w zwyz.