Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. zajebi..... mi sie podoba od razu inaczej autko wyglada i widac ze wysoko stoi wiem bo napatrzylem sie na twoje autko przy robieniu virtual tuningu gangsta 8)
  2. dziarule odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    no rzeczywiscie autko fajne i dopieszczone ile dales za te lustereczka jesli to nie tajemnica
  3. jesli sluchac tarcie jest badzo mozliwe ze masz tak zjechane klocki ze blacha o blacha trze, jesli telepie autem przy lekkim hamowaniu warto wywazyc felgi ja wywazam co sezon... a przy agresywnej jezdzie i czestym hamowaniu przy zjechanych klockach w aucie moze smierdziec wiem bo w Oplu tak mialem
  4. tak wlasnie myslalem bo zanim sie dostali do srodka i wymienili mi go czekalem 2 dni
  5. zrobcie chlopaki jakis fotki i wrzuccie na forum zebysmy mieli co ogladac
  6. ja tez wymienialem termostat w wakacje przed wyjazdem do chorwacji (generalny przeglad) przejezdzilem do zimy i jak chwycily te mrozy to znow mi wysiadl... i jak pojechalem znowu do serwisu to juz mi zrobili go tak ze trzyma 90C i nie skacze. zastanawiam sie bo ukradli mi pokrywe silnika ta od spodu przed tym zdarzeniem i moze wody nalecialo i moze to byl powod... :/
  7. JA mam Barum Polaris 2 i musze powiedziec ze sa calkiem niezle... a kupilem je tylko dlatego ze zabraklo mi stowki do Pirelli
  8. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    u mnie jest taki gps nie jest to nic w rodzaju ekranik z mapa. Tylko jak chcieli ukrasc moja A4 a wlasciwie to ukradli zadzwonilem do firmy ktora obsuguje moj gps i namiezyli ich i zablokowali silnik odlaczajac doplyw paliwa dlatego ta antenka od radia u mnie jest tak w tylnej szybie i wyglada troszke specyficzniej. a drugi bajer to taki guzik ktory moge przcisnac kiedy auto nawali i oni tam kogos wysla. niestety miesieczna oplata wynosi az 95zl
  9. Ja w Oplu Kadecie 1.6 zeby go przyspieszyc zrobilem najpierw wydech tzn. dwie strumienice jedna zeby wyciagala szybciej spaliny z silnika a druga w miejsce katalizatora... i z 75KM mialem ok 86KM pozniej jak mi bylo malo a mialem malo hajsu pojechalem na szrot znajomego i stala tam taka vectra rok mlodsza ale z silnikiem 2.0... a ze tylko od tego opla wtyki do kopmuterka kierujacego silnikiem byly identyczne jak u mnie to go podczepilem i roznica byla kolosalna rozmawialem z mechanikiem z salonu opla i mowi ze komputer traktuje ten silniczek 1.6 jak 2.0 i dlatego silnik zasusa wiecej paliwa i spalanie wzroslo ok.1-2litrow ale kopa ma niesamowitego zauwazylem przy tym ze nie jest ograniczony obrotami ale po wlaczeniu wchodzi na wyzsze obroty niz wczesniej... juz jezdze 5 rok na tym komputerku i nic sie nie dzieje
  10. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    to jest 3 generacji instalacja... do aut z kolektorem i po za tym V6 z wtryskiem sekwencyjnym. A zaplacilem tyle bo obawialem sie ze jak kupie jakas tania to mi na silnik siadzie (bo sasiad chcial oszczedzic i auto stoi pod domem bo silnik do wymiany) po za tym zalezalo mi na tym zeby autko starcilo jak najmniej mocy i doradca z tej firmy znalazl cos takiego po drugie jest to firma ktora ma swoje serwisy w wielu miejscach europy wiec gdyby cos mi siadlo w innym kraju to oni odholowuja mi auto i robia na miejscu.
  11. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    widac ze troch hajsu w nia wlorzyles bardzo ladnie sie prezentuje... i mam pytanko: Jakiej firmy masz instalacje gazowa?? Bo ja zrobilem u siebie za 5.200zl instalacje wlosko austriackiej firmy OMVL i wszyscy mechanicy zachwalaja ta firme i w sumie moze z 5% mocy tylko traci na gazie, ale tych kabli mi nie pochowali tak jak u ciebie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.