Treść opublikowana przez dziarule
-
[ALL] Jakie felgi
zajebi..... mi sie podoba od razu inaczej autko wyglada i widac ze wysoko stoi wiem bo napatrzylem sie na twoje autko przy robieniu virtual tuningu gangsta 8)
-
inpro
no rzeczywiscie autko fajne i dopieszczone ile dales za te lustereczka jesli to nie tajemnica
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
jesli sluchac tarcie jest badzo mozliwe ze masz tak zjechane klocki ze blacha o blacha trze, jesli telepie autem przy lekkim hamowaniu warto wywazyc felgi ja wywazam co sezon... a przy agresywnej jezdzie i czestym hamowaniu przy zjechanych klockach w aucie moze smierdziec wiem bo w Oplu tak mialem
-
[B5 1,8T]Problem z temp. silnika.
tak wlasnie myslalem bo zanim sie dostali do srodka i wymienili mi go czekalem 2 dni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrobcie chlopaki jakis fotki i wrzuccie na forum zebysmy mieli co ogladac
-
[B5 1,8T]Problem z temp. silnika.
ja tez wymienialem termostat w wakacje przed wyjazdem do chorwacji (generalny przeglad) przejezdzilem do zimy i jak chwycily te mrozy to znow mi wysiadl... i jak pojechalem znowu do serwisu to juz mi zrobili go tak ze trzyma 90C i nie skacze. zastanawiam sie bo ukradli mi pokrywe silnika ta od spodu przed tym zdarzeniem i moze wody nalecialo i moze to byl powod... :/
-
Polecane opony zimowe
JA mam Barum Polaris 2 i musze powiedziec ze sa calkiem niezle... a kupilem je tylko dlatego ze zabraklo mi stowki do Pirelli
-
nawigacja a4(mała)
u mnie jest taki gps nie jest to nic w rodzaju ekranik z mapa. Tylko jak chcieli ukrasc moja A4 a wlasciwie to ukradli zadzwonilem do firmy ktora obsuguje moj gps i namiezyli ich i zablokowali silnik odlaczajac doplyw paliwa dlatego ta antenka od radia u mnie jest tak w tylnej szybie i wyglada troszke specyficzniej. a drugi bajer to taki guzik ktory moge przcisnac kiedy auto nawali i oni tam kogos wysla. niestety miesieczna oplata wynosi az 95zl
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Ja w Oplu Kadecie 1.6 zeby go przyspieszyc zrobilem najpierw wydech tzn. dwie strumienice jedna zeby wyciagala szybciej spaliny z silnika a druga w miejsce katalizatora... i z 75KM mialem ok 86KM pozniej jak mi bylo malo a mialem malo hajsu pojechalem na szrot znajomego i stala tam taka vectra rok mlodsza ale z silnikiem 2.0... a ze tylko od tego opla wtyki do kopmuterka kierujacego silnikiem byly identyczne jak u mnie to go podczepilem i roznica byla kolosalna rozmawialem z mechanikiem z salonu opla i mowi ze komputer traktuje ten silniczek 1.6 jak 2.0 i dlatego silnik zasusa wiecej paliwa i spalanie wzroslo ok.1-2litrow ale kopa ma niesamowitego zauwazylem przy tym ze nie jest ograniczony obrotami ale po wlaczeniu wchodzi na wyzsze obroty niz wczesniej... juz jezdze 5 rok na tym komputerku i nic sie nie dzieje
-
Moje A4...
to jest 3 generacji instalacja... do aut z kolektorem i po za tym V6 z wtryskiem sekwencyjnym. A zaplacilem tyle bo obawialem sie ze jak kupie jakas tania to mi na silnik siadzie (bo sasiad chcial oszczedzic i auto stoi pod domem bo silnik do wymiany) po za tym zalezalo mi na tym zeby autko starcilo jak najmniej mocy i doradca z tej firmy znalazl cos takiego po drugie jest to firma ktora ma swoje serwisy w wielu miejscach europy wiec gdyby cos mi siadlo w innym kraju to oni odholowuja mi auto i robia na miejscu.
-
Moje A4...
widac ze troch hajsu w nia wlorzyles bardzo ladnie sie prezentuje... i mam pytanko: Jakiej firmy masz instalacje gazowa?? Bo ja zrobilem u siebie za 5.200zl instalacje wlosko austriackiej firmy OMVL i wszyscy mechanicy zachwalaja ta firme i w sumie moze z 5% mocy tylko traci na gazie, ale tych kabli mi nie pochowali tak jak u ciebie...