Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    kiedy katalizator bedzie do wymiany dowiesz sie na przegladzie... ja w oplu mialem duzo ponad norme olowiu w spalinach a nowy katalizator kosztowal w oplu duzo kasy wiec zamontowalem strumienice w jego miejsce
  2. no w sumie masz racje bo gdybym w A4 nie mial gazu to wolalbym juz pojechac oplem na zakupy i zaoszczedzic tym bardziej ze ma wiekszy bagaznik a wiedzac ze zaplace tyle samo za droge wybieram komfort
  3. taa hehe .... no tak co audi to audi
  4. ja mam zaufanych mechanikow w ASO i tam robie wiekszosc rzeczy... ja bym im napisal zapowiedz pozwu i maja w tym momencie 14 ustawowych dni na odpowiedz... i w ten sposob musieli by mi oddac cala kase plus szybe i nic bym im nie zaplacil przeciez to sie nie powinno nazywac warsztat skoro zamiast naprawiac psuja!!!
  5. mozliwe... moj kumpel ma forda z 2002 i nad przednim slupkiem zauwazylem rdze.... i powiedzial ze tir wjechal w dziure i wegiel wypadl i uderzyl mu w to miejsce :/ lakiernik niby zrobil i jak widac zle...
  6. a to ze szumi moze tez byc wina opon... bo mozna kupic opony wyciszone o malym natezeniu halasu ale niestety sa drozsze :neutral:
  7. po prostu piekne jestm zazdrosny :> gangsersko wyglada
  8. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    to dobry wybor jechalem passatem z tym silniczkiem i przyspieszenie ma super i elastyczny silniczek zreszta jak wszystkie z duza pojemnoscia
  9. ok rozumiem fotki mojej A4 sa w dziale neiwbe i tam jest kilka fotek silnika... ja podam od razu linka: http://img501.imageshack.us/my.php?image=pict13383ua.jpg http://img501.imageshack.us/my.php?image=pict13365ro.jpg wyglada to tak sobie i mi sie nie podoba ze te wtryski i przewody sa na wierzchu pokrywy silnika a przelacznik mam automatyczny z lewej strony kokpitu na tej listwie... ale dzieki temu przeglady mniej czasu zajmuja bez wiekszych ingerencji w silnik, i bezpieczniejsze jest. Ale tak jak mowilem estetyka niezabardzo... jesli myslisz o zalozeniu to uwazaj na bardzo tanie okazyjne oferty... bylem ostatnim razem w oplu i facet zalamany siedzial bo w nowej vectrze zalozyli mu gaz za 2,2tys zl. i teraz silnik do wymiany :/ ja mam firmy OMVL bez polskich czesci zastepczych i nic sie nie dzieje tylko cena 5,2tys. zl. nie jest zbyt niska. :neutral:
  10. tylko ze u mnie wszystko chodzi elegancko a do 5tys obr jest taki dzwiek a pozniej slychac juz ryk V6 przy dodawaniu gazu tak jest... myslisz ze to sprzeglo
  11. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    w osprzet ogolem w twoim audiku zainwestowales sporo kasy i czasu.... jesli chodzi o navi w A6 z 2003r. chcialem zeby mnie poprowadzil do domu bo zkumplem jechalem z katowic i kazal mi sie zatrzymac ok. 15-20m od domu ale coz droge dobrrze pokazal
  12. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    czyli jednym slowem trzeba na ciebie uwazac bo jestes uzbrojony po zeby zroche kasy zainwestowales ale ja bym sie bal ze ukradna :/
  13. teledysk z cyklu co sie stao? http://video.google.com/videoplay?docid=-4511640115217425688&q=co+sie+stao&pl=true
  14. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie nie wyjeli mu siedzenia zdjeli "wykladzine" i tam mu wylozyli ta mata i wszystko wyglada po staremu tylko duzo ciszej jest
  15. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jechalem kidys honda szwagra ze sportowym tlumikiem i masakrycznie warczal az radia nie bylo slychal... ale kupil na allegro mate wygluszajaca i po zalozeniu bylo o niebo lepiej... moze masz przegnita rure wydechowa przy silniku albo pod siedzeniem kierowcy i masz takie wrazenie...
  16. mialem ale poprzedni wlasciciel jest moim bardzo dobrym znajomym A czy twoj silnik tez wydaje taki specyficzny dzwiek : cos jakby samolot odrzutowy czy tak jakby mial intercooler...??
  17. aha zle zrozumialem powalilo mi sie cos i nie wiem czemu mialem na mysli skaczacy wskaznik temperatury silnika w dalszym ciagu mysle ze to albo sonda lambda albo sterownik
  18. chodzi ci o termostat?? bo ja mialem tak samo i za wymiane termostatu dalem z robocizna 250zl.
  19. mi sie bardzo podobaja:D dzisiaj pojechalem ze staruszkiem kola zmienic i reke sobie zlamalem bo sie zaczelismy bic (dla jaj) w salonie niestety jeszcze dlugo go nie powale...
  20. no mi wyswietla na tej stronce tylko 3 kody ale spox
  21. to jest chlopina ktory sie zajmuje sprzetem car audio.... i wpadlem kiedys do niego na piwko i akurat montowal neony i podpinal jakies wzmacniacze z neonkami pomoglem mu... mial audi 80 b4 2.8 ktore pozniej i tak rozbil :/ sprowadza co jakis czas autko i robi car audio i sprzedaje troche drozej
  22. moze trzeba sterownik wymienic ja w oplu komputerek wymienilem i dolegliwosci ustaly... a jesli chodzi o sonde lambda to nie sadze zeby to byla jej sprawka... ale nie nalezy wykluczac takiej mozliwosci :neutral: ale w sumie u mnie w oplu lecial z obrotami na maxa :/
  23. dobrze zrobiles jestes dorosly i podjales decyzje miesiac tez bym nie wyczekal chociaz jestem cierpliwy ale ty juz czekasz jakis czas a oni cie zwodza
  24. no na rysunku ladnie wygladaja mi sie ogolnie podobaja... wiesz jeszcze mozesz poczekac w sumie, bo ja za tydzien dopiero zmieniam i wywazam kola w aucie...
  25. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jak jechalem mitshubishi galantem mojego kumpla mialem identyczna sytuacje co sie pozniej okazalo z tylu mial uszczelki do wymiany w szybach i nie byly one do konca szczelne... niekiedy przy 120km/h bylo slychac taki gwizd jeszcze jesli chodzi o audi to nie wiem co moze byc przyczyna ale wg mnie to ta pokrywa jak juz koledzy mowili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.