Treść opublikowana przez dziarule
-
wymiana katalizatora
kiedy katalizator bedzie do wymiany dowiesz sie na przegladzie... ja w oplu mialem duzo ponad norme olowiu w spalinach a nowy katalizator kosztowal w oplu duzo kasy wiec zamontowalem strumienice w jego miejsce
-
[ALL B5] GAZ
no w sumie masz racje bo gdybym w A4 nie mial gazu to wolalbym juz pojechac oplem na zakupy i zaoszczedzic tym bardziej ze ma wiekszy bagaznik a wiedzac ze zaplace tyle samo za droge wybieram komfort
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
taa hehe .... no tak co audi to audi
-
Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika
ja mam zaufanych mechanikow w ASO i tam robie wiekszosc rzeczy... ja bym im napisal zapowiedz pozwu i maja w tym momencie 14 ustawowych dni na odpowiedz... i w ten sposob musieli by mi oddac cala kase plus szybe i nic bym im nie zaplacil przeciez to sie nie powinno nazywac warsztat skoro zamiast naprawiac psuja!!!
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
mozliwe... moj kumpel ma forda z 2002 i nad przednim slupkiem zauwazylem rdze.... i powiedzial ze tir wjechal w dziure i wegiel wypadl i uderzyl mu w to miejsce :/ lakiernik niby zrobil i jak widac zle...
-
[ALL] Jakie felgi
a to ze szumi moze tez byc wina opon... bo mozna kupic opony wyciszone o malym natezeniu halasu ale niestety sa drozsze :neutral:
-
[ALL] Jakie felgi
po prostu piekne jestm zazdrosny :> gangsersko wyglada
-
a ja mam nową (dla mnie)a4:)
to dobry wybor jechalem passatem z tym silniczkiem i przyspieszenie ma super i elastyczny silniczek zreszta jak wszystkie z duza pojemnoscia
-
[ALL B5] GAZ
ok rozumiem fotki mojej A4 sa w dziale neiwbe i tam jest kilka fotek silnika... ja podam od razu linka: http://img501.imageshack.us/my.php?image=pict13383ua.jpg http://img501.imageshack.us/my.php?image=pict13365ro.jpg wyglada to tak sobie i mi sie nie podoba ze te wtryski i przewody sa na wierzchu pokrywy silnika a przelacznik mam automatyczny z lewej strony kokpitu na tej listwie... ale dzieki temu przeglady mniej czasu zajmuja bez wiekszych ingerencji w silnik, i bezpieczniejsze jest. Ale tak jak mowilem estetyka niezabardzo... jesli myslisz o zalozeniu to uwazaj na bardzo tanie okazyjne oferty... bylem ostatnim razem w oplu i facet zalamany siedzial bo w nowej vectrze zalozyli mu gaz za 2,2tys zl. i teraz silnik do wymiany :/ ja mam firmy OMVL bez polskich czesci zastepczych i nic sie nie dzieje tylko cena 5,2tys. zl. nie jest zbyt niska. :neutral:
-
[ALL B5] GAZ
tylko ze u mnie wszystko chodzi elegancko a do 5tys obr jest taki dzwiek a pozniej slychac juz ryk V6 przy dodawaniu gazu tak jest... myslisz ze to sprzeglo
-
nawigacja a4(mała)
w osprzet ogolem w twoim audiku zainwestowales sporo kasy i czasu.... jesli chodzi o navi w A6 z 2003r. chcialem zeby mnie poprowadzil do domu bo zkumplem jechalem z katowic i kazal mi sie zatrzymac ok. 15-20m od domu ale coz droge dobrrze pokazal
-
nawigacja a4(mała)
czyli jednym slowem trzeba na ciebie uwazac bo jestes uzbrojony po zeby zroche kasy zainwestowales ale ja bym sie bal ze ukradna :/
-
Strefa Śmiechu
teledysk z cyklu co sie stao? http://video.google.com/videoplay?docid=-4511640115217425688&q=co+sie+stao&pl=true
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
nie nie wyjeli mu siedzenia zdjeli "wykladzine" i tam mu wylozyli ta mata i wszystko wyglada po staremu tylko duzo ciszej jest
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
jechalem kidys honda szwagra ze sportowym tlumikiem i masakrycznie warczal az radia nie bylo slychal... ale kupil na allegro mate wygluszajaca i po zalozeniu bylo o niebo lepiej... moze masz przegnita rure wydechowa przy silniku albo pod siedzeniem kierowcy i masz takie wrazenie...
-
[ALL B5] GAZ
mialem ale poprzedni wlasciciel jest moim bardzo dobrym znajomym A czy twoj silnik tez wydaje taki specyficzny dzwiek : cos jakby samolot odrzutowy czy tak jakby mial intercooler...??
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
aha zle zrozumialem powalilo mi sie cos i nie wiem czemu mialem na mysli skaczacy wskaznik temperatury silnika w dalszym ciagu mysle ze to albo sonda lambda albo sterownik
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
chodzi ci o termostat?? bo ja mialem tak samo i za wymiane termostatu dalem z robocizna 250zl.
-
[ALL] Jakie felgi
mi sie bardzo podobaja:D dzisiaj pojechalem ze staruszkiem kola zmienic i reke sobie zlamalem bo sie zaczelismy bic (dla jaj) w salonie niestety jeszcze dlugo go nie powale...
-
Kody wyposażenia
no mi wyswietla na tej stronce tylko 3 kody ale spox
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
to jest chlopina ktory sie zajmuje sprzetem car audio.... i wpadlem kiedys do niego na piwko i akurat montowal neony i podpinal jakies wzmacniacze z neonkami pomoglem mu... mial audi 80 b4 2.8 ktore pozniej i tak rozbil :/ sprowadza co jakis czas autko i robi car audio i sprzedaje troche drozej
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
moze trzeba sterownik wymienic ja w oplu komputerek wymienilem i dolegliwosci ustaly... a jesli chodzi o sonde lambda to nie sadze zeby to byla jej sprawka... ale nie nalezy wykluczac takiej mozliwosci :neutral: ale w sumie u mnie w oplu lecial z obrotami na maxa :/
-
[ALL] Jakie felgi
dobrze zrobiles jestes dorosly i podjales decyzje miesiac tez bym nie wyczekal chociaz jestem cierpliwy ale ty juz czekasz jakis czas a oni cie zwodza
-
[ALL] Jakie felgi
no na rysunku ladnie wygladaja mi sie ogolnie podobaja... wiesz jeszcze mozesz poczekac w sumie, bo ja za tydzien dopiero zmieniam i wywazam kola w aucie...
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
jak jechalem mitshubishi galantem mojego kumpla mialem identyczna sytuacje co sie pozniej okazalo z tylu mial uszczelki do wymiany w szybach i nie byly one do konca szczelne... niekiedy przy 120km/h bylo slychac taki gwizd jeszcze jesli chodzi o audi to nie wiem co moze byc przyczyna ale wg mnie to ta pokrywa jak juz koledzy mowili