Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. w sumie jesli chodzi o gaz to tylko moj ojciec na nim jezdzi ja zawsze sie przelaczam na benzyne a na trasie jak do chorwacji jechalem 180-230kmh tylko na granicy zwalnialem to spalil mi 15 litrow i to jeszcze na klimie wiec zgadzam sie z Łysym...
  2. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    no to komplement rzucilem porownojac do b7
  3. dziarule odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto
  4. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    nie pilem w statystykach mozna by bylo zrobic ile jest b5 b6 i b7.... bo przyznam ze strzelalem
  5. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    bardzo ladne autko to juz mamy 3 B7 na forum
  6. dziarule odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    gratuluje pieknego autka zajeb....e sie prezentuje ja nawet z takimi listwami bym chcial
  7. pamietaj ze jest to silnik o duzej pojemnosci przez co bardzo elastyczny ja na autostradzie rozpedzilem sie na 1 biegu i wrzucilem od razu 4 i nie sadze zeby dostal po tylku bo nie odczuwalem zadnych oporow ale jesli chcesz oszczedzac to zaloz sobie gaz bedziesz mogl dynamicznie jezdzic i nie testowac nowych pomyslow taniego jezdzenia...
  8. mozliwe ze to rozwiaze twoj problem.... moze komputer dawal za duza mieszanke i zle sterowal podzespolami odpowiadajacymi za spalanie...
  9. we wszystkich 2.6 ze sprzeglem trzeba delikatnie nie raaz mi zgaslo jak chcialem ruszyc dosc szybko... a moze po prostu do opla sie za bardzo przyzwyczailem
  10. dzieki Hugo nie sprawdzilem tego linka bo 3 dni temu mi dzialal..
  11. http://www.humorek.com/fi...ja_u_babci.html nie ma jak to stancja u babci warto poczekac bo filmik sie rozkreca troszke ale warto naprawde
  12. mi sie w moim audi nie podoba jedynie to ze cholernie twarde sa te fotele i po 3 godzinach jazdy nie czuje "odwloku"
  13. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tym bardziej ze w fabryce autka sa blokowane na okreslonych obrotach zeby nie mozna bylo zbytnio kazowac silnika
  14. mi tez przeszkadzala ale dalem rade w dieslach maja latwiej
  15. [ Dodano: 2006-05-13, 12:09 ] mam troch czasu wiec powrzucam troch smiesznych rzeczy 1.tir z Białorusi: 2. rodzice miesiaca: 3. kilka fotek z cyklu uroki Szkocji
  16. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    no wiecie moze nie byla katowana tylko kierownik zmiany w fabryce pijany:P w sumie model ten sam ale wiecie trzeba jewszcze trafic na egzemplaz... moj wujek kupil nowe mondeo jakis pacan z fabryki zle mu kable wysokiego napiecia poprowadzil i kokpit zaczal sie palic (do faceta ktory to robil doszli po numerach nadwozia czy czegos bo tam jest nr zmiany, nr kierownika zmiany i wtedy wiadomo kto na danej zmianie elektryke robil) i tak samo z moim oplem ludzie na ten model sie skarza ze jest awaryjny a ja przez 9 lat tylko rozrzad wymienialem komputer pokladowy i opony ale sie rozpisalem
  17. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja u siebie zrobilem szczotka druciana 800 i pozniej targalem 2000 :/ i jest ladnie ale wlasnie nie bluszczy az tak zebum sie mogl przejrzec ....
  18. a dlaczego jak wrzucam kod mierzenia obrotow to jakies dziwne liczby mi wyskakuja 960, 123
  19. no przerabiajac wydech musisz sie liczyc z tym ze cisnienie musi byc wszedzie takie same i optymalne...
  20. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    mial kilka siniakow i podbite oko a to byl jeszcze silnik ze skala 8,5tys obr. troszke przy nim robil... teraz juz kupil honde civic '92 1.3 na gazie... wiec raczej sie juz nie rozbije z powodu zbyt duzej predkosci
  21. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no troche sie mi zal zrobilo wiecie kaziu wrzucil fotki zeby sie pochwalic jak kazdy, a wiem jak by mi glupio bylo gdyby ktos mi powiedzial ze mam brzydkie autko. w sumie z drugiej strony jak prosze o opinie to musze sie liczyc z tym ze oprocz pozytywnych sa negatywne jeszcze... a co do tego ze forum jest konserwatywne to sie nie zgadzam
  22. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no uwazam chlopaki ze troszke za bardzo drzecie lacha z kazia... nie mozemy miec do niego pretensji bo to nie on robil to auto... nie wyglada tak zle jak mowicie, a autko ma sie podobac przede wszystkim jego wlascicielowi... gdybym nie widzial fotek to bym pomyslal ze mowicie o jakims "maluchu" a w koncu autko kazia to tez nasza ukochana marka mogliscie sie troszeczkew pochamowac
  23. dziarule odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no galka tez orginalna i rzucila mi sie w oczy wiadomo kazdy by chcial taka
  24. dziarule odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawe kierunki przednie i obwodki zegarow, i widze ze masz wyskalowane do 220km/h ogolem ladne i zadbane
  25. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie jest zle ja wole audiczke w orginale albo dyskretny tunning na 4 fotce wyglada jak lexus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.