Treść opublikowana przez dziarule
-
Instalacja klimatyzacji w A4
podejzewam ze typ ma ta klime z jakiegos kradzionego autka...
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
no moc trzeba zwiekszyc bo taka moc mial moj kumpel w Audi 80 b4 z '92r. 2.0 z silnikiem gaznikowym :/ a z tego teojego to mozna na pewno cos wyciagnac i to duzo
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
kurde czyli mi tez sie przytrafi ten problem :/
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
a to juz inna sprawa pomyslalem tak bo maska wygladala na szlifowana a jest chyba zakurzona
-
[B5 1.9 Di 75KM] Moje dwie bestie
poprzedni wlasciciel mial chyba konkretne czolowke :/ tez zycze zeby sie dobrze sprawowala... tak po za tym kolorek ladny i jak kazda A4 jak narazie od tylu prezentuje sie dobrze
-
piszczy pod maska
tak rozbil sie na zakrecie przy 170km/h na ul. sosnkowskiego 110stopni i poobijal biedne autko o wszystkie drzewa... a po tygodniu jak wyszedl ze szpitala autko wyklepali naciagneli i jezdzi dalej :/
-
piszczy pod maska
mojemu szwagrowi masakrycznie piszczal tez pasek klinowy w b4 2.6 bo jak zylowal autem w kamieniu do 8tys ovr to pozniej pasek mial grubosc nitki
-
piszczy pod maska
ja obstawiam pasek klinowy. mialem tak w oplu wszystko przejzalem i okazalo sie ze byl za luzny i najbardziej piszczal jak bylo wilgotno..
-
Sekwencyjny ELPIGAZ - program pod interfejs (???)
bardzo czeste problemy z regulacja wystepuja w japonczykach po 5 razy trzeba niekiedy jezdzic ... u mnie na 1 razem zrobili jak trzeba
-
klimatronic i webasto
ok dzieki o to mi chodzilo to ja jestem wlasnie takim zwyklym uzytkownikiem czyli tamta audiczka nie miala webasto i typ bzdury gadal
-
klimatronic i webasto
skad mozna poznac ze ma sie w samochodzie webasto... bo bylem z kumplem ktory chce kupic A4 u typa i lapnalem go na kilku klamstewkach mowil ze autko jest wyposazone w webasto, ale nie wiemy jak to poznac gdzie sie to wlacza itd. i drugie pytanie czy klimatronic ma jakies funkcje oprocz nawiewu manualnego i klimatyzacji bo nie wiem czy jakies bajery sa w nim ...??
-
Moje A4 avant
no zdjecia konkret kolorek jak u mnie
-
A to moje A4
autko swietnie sie prezentuje tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza ciezko by bylo sie przyzwyczaic
-
Chip do benzyny ??
ok thnx dzisiaj jechalismy na A4 do Wrocka i na 5 biegu przy 140km/h- 3,5tys. obr. lapie przy 160km/h- 4tys. obr. i przy 200km/h 5tys. obr. byl dosc duzy ruch wiec wiecej nie jechalem ale autko dalej przyspiesza tylko coraz wolniej wskazowka idzie... i mysle ze po odblokowaniu obrotow powyzej 6tys. nie bedzie gwaltownie spadala moc. w najblizszym czasie bede jechal do salonu "lelek" bo znajomy mnie umowi z najlepszym mechanikiem ktory od lat grzebie tylko w Audi i sie wiecej dowiem....
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
niop w sumie nie ma to jak naped 4x4 jechalem volvo v70 i jeszcze tak szybko nigdy nie wchodzilem w zakrety jak tym autkiem i nic ani piskow ani niczego...
-
Chip do benzyny ??
aha szkoda myslalem ze z takiej pojemnoswci da sie duzo wycisnac....
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
wlasciwie jak patrzylem na dane tech. obu quattro i zwyklego to niczym sie nie roznia tylko napedem...
-
Chip do benzyny ??
hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
hmmm ja jechalem na autostradzie w austrii non stop powyzej 200km/h i wyszlo mi 15litrow... na miescie przy agresywnej jezdzie do 5tys obr 17litrow to maximum w jezdzie mieszanej wychodzi mi 12 litrow a na trasie przy predkosci 90-120kmh jest to 9,5litra... nie wiem czemu tak duzo ci pozera tego paliwa moze powinienes zmienic stacje benzynowa
-
Moja a4reczka
auto swietne
-
S4 Killer
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=742352 to ja sobie pozwole wrzucic linka z artrykulem subaru czernika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe i pozadna kamerke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na wakacje na pewno sie zjawie bo na rehabilitacje bede na szaserow jedzil...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehe to lepij zamontowac kamerke w auciee... ja mam kask samochodowy bmw kiedys w kamieniu slaskim go probowalem ale kamerki nie przymocujesz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bedziecie mogli to nakreccie filmik startujacej A4