Treść opublikowana przez dziarule
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
nie no juz myslalem ze 1.6 osiaga wieksze predkosci bylem ciekaw bo tylko raz dieslem jechalem (octavia) i zdawalo mi sie ze powinna dojsc do 210kmh a tu przy takich obrotach 180kmh to pomyslalem ze juz niewiele dalej pojdzie
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
ale na ostatnim biegu... i masz jeszcze 200rmp do spadku mocy ?? bo w takim razie gdzies 195kmh maksimum pojdzie a nie chce mi sie w to wierzyc :shock:
-
Chip do benzyny ??
nie no szkoda silnika jak juz zakladac instalacje to najlepiej pozadna... lepiej zaploacic 2tys. wiecej i miec spokoj, jezdzic sobie bez strachu ze cos sie nagle zwali a nawet jesli to zawsze sie automatycznie przelaczy na benzynke i mozna jechac OK Pikuś rzeczywiscie nie zwrocilem uwagi ze zboczylismy z kursu... sorry
-
Chip do benzyny ??
nie no ja mam elegandzka do V-ki sekwencyjna http://www.omvlgas.pl/pol/index.html mieszalnikowej nigdy bym nie zalozyl ta moja chodzi swietnie i z tego co wiem tylko do Audi ja zakladali...
-
[ALL B5] A oto moje A4
no ladniutka ladniutka jeszcze felgi jakies sobie napodaj i bedzie jeszcze ladniejsza niz jest
-
Zlot Mazury Lipiec
hehe do Turawy chyba tylko po to sie jezdzi przynajmniej ja tam po to jezdze ale nie jestes pierwsza osoba ktora tak mowi ja tam wegetowalem w domku przez tydzien jedzac kapuste kiszona chleb ze smalcem i piwo a wieczorem doilismy krowy za rok juz nie bede mial takiej mozliwosci bo sprzedaja chyba ten osrodek
-
Zlot Mazury Lipiec
ja w wojskowych domkach w Turawie moge zalatwic za ok.20 zl za dobe pobyt ale turawa od 3 lat gdzis zakwita i nie mozna sie kompac I jesli moge prosic Hugo, to fajnie by bylo znac kto jedzie... bo wtedy inni beda mogli zobaczyc czy jedzie ktos z ich okolicy i sie zabrac przy okazji
-
Zapala się wam kontrolka EPC na desce po walczeniu zapłonu
jak gadalem z typem ktory ma 3 audice A2 A3 A6 zony corki i swoja to mi tak to przetlumaczyl zebym nie dawal w do dechy na zimnym silniku, moze to jakis idiom nie wiem tak mi typ powiedzial i tak myslalem :???: "az do dzisiaj az do tej chwili..."
-
Zapala się wam kontrolka EPC na desce po walczeniu zapłonu
mi wyswietla na wyswietlaczu komputera ale nie epc tylko poszczegolne informacje np po tankowaniu ze mam zamkniety wlew i pozniej zazwyczaj "brechms liht" czy cos takiego (uzywaj silnika lagodnie) po czym pokazuje O.K.
-
Chip do benzyny ??
nie no jesli chodzi o gaz to jak chce poszalec przelaczam na benzyne a straty mocy nieczuc... tylko pomyslalem sobie kurde mam 2,6 i tylko 150km to musi byc jeszcze duzy zapas mocy w tym silniczku i dobrze by bylo go odblokowac... bo szwagier w 2,6 starszego typu mial do 8,5tys. obr. i krecil zazwyczaj do 8tysiecy
-
sygnaly alarmu
a ten zielony guziczek co robi?? domyka niezamkniete szyby.... i jak sie wylacza alarm
-
sygnaly alarmu
Ostatnio probowalem otworzyc drzwi kluczem bez wciskania na pilocie duzego przycisku... no i logiczne auto zaczelo wyc ale sie nie otworzylo nie rozumiem tego ale bardziej zastanawiajace bylo to ze po wcisnieciu duzego przycisku auto nie piknelo jak zawsze dwa razy tylko cztery i sie otworzylo... rozmawialem z kumplem i on mowi ze ilosc pikniec o czyms mowi, np. ze do auta ktos sie probowal dostac (zlodziej) czy ktos zna te kody pikniec :neutral:
-
Głośny wydech silnik 1.6
ja mialem tak w oplu jak mi tlumik koncowy przegnil... wygladal na caly ale nie byl
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
z nowym mondeo tez sie scigalem z moim kumplem ale 1.8 (strasznie muli) ja tam sie czest nie scigam czesciej moja siostra szaleje na trasie lubie pojechac wolno (120kmh) a jak widze ze jakis cwaniak np ostatnio 80 b4 2.0 szaleje za mna i wyprzedza kazde auto to nie daje mu takiej mozliwosci i przychamowuje go i rura oups chyba zboczylem z tematu :roll:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja oprocz tego ze nie mam znaczka czerpie z tego przyjemnosc zostawiajac z tylu inne autka... ostatnio chcial sie ze mna scigac typ punto mialem tez okazje w Austrii z nowym passatem 1.9TDI (niemiec) sie poscigac facet byl troszke zniesmaczony
-
Samochody z videoradarami
no w sumie w opolu mielismy jeszcze jedno autko z wideoradarem ( opla vectre) nowiuska, ale zlodzieje gwizdneli ja spod komisariatu
-
Strzelanie/pukanie z katalizatora ???
a masz moze gaz?? jesli to katalizator to moze porcelana sie rozsypala i sie wala w srodku...
-
Jaki jest symbol silnika.....????
to moze byc IZ, AHH lub AHU
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
bo wlasnie auta powyzej 8lat najczesciej sa kradzione na czesci... bo kazde auto po 8 latach zaczyna sie psuc i jest popyt na takie czesci... ja raz pojechalem na szrot po czesc i jej nie bylo ale typ powiedzial ze 2 tygodnie juz bedzie bo jest kilka zamowien juz na czesci do takiego modelu
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
no jesli masz fajne autko to i namierza je zlodzieje to wiedza jaki masz rodzaj komputera dzieki tym znaczkom... i jak sie zabrac za takie autko a tak to wola juz dac sobie niekiedy siana niz tracic cenny czas na odlaczeniu zabezpieczen silnika
-
Moja A4 :P
jak kazda A4-ka ladniutka te reflektory to sa halogeny??
-
Skóra na Maske Do A4
moj przyjaciel z Kanady ma takie cos na swojej hondzie prelude i nie jest zle ale na audiczke w zyciu :neutral:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
tylko te szczotki nie sa zrobione z tych gowni...ych zylek czy wlokienek tylko takiej pianki czy gumy takiej mieciutkiej nie wiem co to jest ale autka nie rysuje
-
jak czesto myjecie swoje auto?
ja zazwyczaj na automatycznej myjni myje autko mam jedna sprawdzona gdzie szczotki sa czesto wymieniane a wlokna nie rysuja lakieru po za tym przed kazdym programem jest dwoch chlopakow ktorzy myja recznie... w zimie tez czesto tam jezdzilem co gdzies 2 tygodnie wjezdzalem w tunel zamykali wjazd cieplo w srodku bylo, osuszali mi fajnie autko i cieszylem sie z jazdy czystym autkiem tylko z\e ja malo jezdze to mylem zeby autko nie stalo cale w soli w garazu..
-
wyswietla 2km i cd...
taaa wogole nie wiedzialem ze jest takie cos dobrze wiedziec bo z tej instrukcji to ja po niemiecku nic nie czaje....