Treść opublikowana przez dziarule
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja mam tylko OOOO i A4... 2.6 mi w salonie zdjeli
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ja zazwyczaj co tydzien ale niekiedy autko stoi w garazu caly tydzien wiec wtedy co dwa tygodnie... ja slady po kamyczkach na zderzaku zamalowalem najpierw kredka koloryzujaca i tak samo wyski, pozniej kupilem lakier taki jak do paznokci tylko ze do samochodu i na dobre je zamalowalem i nic nie widac, a ryski (mam takie od kota dwie) dalej kredka lub woskiem koloryzujacym...
-
Fotki mojej A4 :)
bardzo ladne autko po lifcie widac.... fajny kolorek, felgi i te lampy tez mi sie podobaja
-
seryjne felgi
Ja jezdze na seryjnych felach i jestem z nich zadowolony http://img451.imageshack.us/my.php?image=pict00273kz.jpg
-
wyswietla 2km i cd...
Mam pytanko ostatnio jechalem swoja czworka i po tankowaniu chcialem wyzerowac licznik i zaczal mi pokazywac po wyzerowaniu w koleczku 2km i to sie powtorzylo jeszcze pozniej raz i zniknelo... i po ustawieniu zegarka bo moj ojciec cos pokrecil zaczel;o wyswietlac w koleczku "cd". Jesli ktos wie to prosze o podanie znaczenia komunikatow, i jesli sa jeszcze jakies inne to tez prosze o wiadomosc
-
ZIELONA A4...
mi sie podoba bo prawie jak moje
-
Witamy się z Audicosem
Fajne autko tylko mi sie na starych lampach bardziej podobalo
-
Zlot Mazury Lipiec
kurde moze byc nie dobrze bo ja mam pecha do ludzi jestem tak przyjaznie nastawiony ze niektorzy tego nie rozumieja i tak juz bylem w centrum uwagi w sylwestra rok temu jeszcze wczesniej na studniowce i w tym roku na imprezie i przez to tez przez dwa miechy mialem lape w gipsie... dlatego ja bym wolal raczej na odludziu w milym gronie
-
Zlot Mazury Lipiec
Kosewo kolo Giewartowa i po drugiej stronie jeziora powidzkiego jest Powidz Przyjezierze pod bydgosza nad jez. ostrowskim
-
Zlot Mazury Lipiec
tak Własnie macie racje aleja myślalem o miejscowosci troszeczke nad Kołem znam dobrze tamte tereny i tam tez jest duzo jeziorek myslalem o miejscowosci przyjezierze albo gdzies w ogolicach Kosewa tam tez jest ladne jeziorko i ceny tez nie wygorowane...
-
Zlot Mazury Lipiec
ja myslalem na poczatku zeby zlocik zrobic gdzies w samym srodku Polski aby kazdy mial bliska moze kujawy... ale jestem w fazie szukania.... puki co dopiero odzyskalem prawko (sprawa w sadzie grodzkim- jechalem z lapa w gipsie i po chodniku ) i w razie gdyby moj staruszek zglosil sprzeciw jesli chodzi o pozyczenia autka to z Baldie'm bym sie zabral z czestochowy
-
A4 2.5 TDI V6 QUATTRO
ja bym sie rasdzil zapytac bratpit'a on ma taki silniczek tylko bez Q ja jechalem Passatem z tym silniczkiem i 6 biegami i musze powiedziec ze zarabiscie idzie prawie jak moj i jesli bedziesz szukal juz takiego silniczka to dobrze by bylo gdyby mial 6 biegow bo moment obrotowy ma wiekszy
-
Palenie gumy w quattro
no troche walnalem tym bardziej ze to nie forum Volvo no ale wiecie chcialem sie pochwalic
-
Palenie gumy w quattro
ja jechalem volvo 70 4x4 i tym autkiem da sie zrobic taki bajer ale on mial duzo konikow i szedl do 8tys.obr momentalnie a z drugiej strony moglo tak sie dziac dlatego ze na asfalcie gladziudkim i rozgrzanym testowalismy je a bokiem sie plynelo jak po masle
-
Zlot Mazury Lipiec
no ja bym wydoil krowe na mazurach... ale jeszcze zobacze bo na teraz nie wiem co bede robil za miech czy za dwa ale postaram sie byc
-
Wskaźnik temperatury pokazuje raz 80 raz 90 st.C
ja mialem identyko wymienilem termostat i spokoj elgancko nie zaleznie od temperatury na dworze mam 90C
-
Pomocy!!czy to skrzynia:(
tak samo mialem jak jechalem bmw850 dopiero teraz przypomnialo mi sie i tak jakby tyl w tym aucie opadal tylko ze bieg wrzucal moj kumpel bo ja bez wcisciecia jakiegos guzika chcialem bieg zmienic... i przy wyprzedzaniu jesli jeszcze tego nie wyczules musisz wczesniej mu depnac zeby wszedl na obroty odpowiednie tyle wiem jesli o automaty chodzi jeszcze jechalem mazda 929 ale jako pasazer tam tylko tyl opadal
-
Strefa Śmiechu
przychodzi koleś do domu i patrzy na żone a ona skrobie widelcem po teflonowej patelni... no i zwraca jej uwage: -"nie drap widelcem po teflonie" na to żona odpowiada: -"sam jesteś poteflon"
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
jak napisalem przyjaciel mojego ojca prowadzi firme zatrudniajaca 200 osob i kupuje roczne auta od fabryki Audi ta A4 ktora jezdzimy to od niego i zanim go nam sprzedal wymienil rozrzad gumy w zawieszeniu wszystko co trzeba bylo wymienic kazal wymienic juz rok jezdzimy tym autkiem i tylko termosat wymienialismy
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
moj starszy ma okazje kupic od swojego przyjaciela A6 2.8 Quattro 2000r Automat ale z sekwencja full opcje za 30tys zl. tylko nie chce bo dopiero co ta A4 kupilismy
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
ja kupilem od znajomego ktory kupil to autko od prezesa fabryki audi po roku (bo po takim czasie zmienia auta) i reszte zycia jezdzilo u moich bardzo dobrych znajomych ktorzy od razu powiedzieli ze przy cofaniu poszarpali tylny zderzak najwazniejsze zeby autko nie zostawialo 4 sladow
-
Jaką macie temperaturę oleju w silniku w 1.8 T ?
ojj :/ a dowalilem hehe sorry to nie o tym myslalem
-
Jaką macie temperaturę oleju w silniku w 1.8 T ?
hmmm ja bym stawial na walniety termostat w najgorszym wypadku... albo wskaznik po prostu bo szwagier w Audi 80 mial walniety i pokazywal mu rozne temp.
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
chyba pomylilo ci sie z 3 generacji a jesli chodzi o gaz to w pelni zgadzam sie z Traviz'em... u mnie tez sterownik automatycznie odlacza gaz jezeli cos jest nie tak i moge na benzynie jezdzic, a za zbiornik w miejscu kola dalem 200zl wiecej i mam 53litry
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
moze chu...we cesci ci wykorzystali (zamienniki polskie)... u mnie specjalnie program robili na gaz a na benzynie steruje normalny sterownik i komputer fabryczny. ja nie mialem totalnie zadnych problemow ale zaplacilem dosc sporo po drugie powiedzialem typowi ze nie chce zeby auto stracilo 10% mocy tylko maksymalnie 5%. I on powiedzial ze maja cala instalacje Austriackiej firmy OMVL i wykorzystywali ja we wszystkiech modelach audi i nie bylo zadnych problemow ja przejechaleem juz 10tys. ok na gazie i totalnie nic mi sie nie dzieje tylko raz musialem do regulacji pojechac przy wymianie termostatu... byc moze trzeba by byllo pojechac do typa zeby jeszcze raz wyregulowal, slyszalem ze japonskie marki trzeba regulowac nawet po 5 razy zeby ustawic je idealnie :razz: