Treść opublikowana przez dziarule
-
[ALL B5] GAZ
jesli chodzi o moj silnik oplacalo sie jak najbardziej nawet jesli zadko jezdze.... po przy mojej jezdzie spalanie benzyny bylo 14-15l na 100km
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
nam sie ten akumulator przydal jeszcze przy wzmacniaczu
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
ja robilem z ziomkiem (elektrykiem) neonki u niego w bagazniku wokol glosnikow bo mial dosc dobry sprzet i trzeba bylo oswietlic jakos ladnie i i przy pedalach i u pasazera i kupil taki maly akumulatorek jak do motorynki czy skuterka i pod ten akumulatorek tam podpinal jakos zrobil wtyczke do odcinania zasilania zeby sie nie swiecilo kiedy autko jest w garazu... z tym nie ma problemu
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
ladnie sie prezentuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja w piatek sie wybieram do Wawy ale tylko na weekend :/ czesto widzialem jakies spoty na placu konstytucji zreszta tam mam mieszkanie najbardziej mi przeszkadzaly nocne wyscigi szczegolnie te na motorach... a dobre bylo to ze tam jest taki smiesznyu znak ktory byl raz na miesiac pogrubiany bo ciagle ktos nie wyrabia tam na zakrecie na pl.konstytucji kolo "szwejka" na marszalkowskiej :mrgreen:
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
aha to musiala byc ta nowsza wersja hehe ja tam sie nie znam na Audiczkach bo od niedawna dopiero mam w rodzinie A4
-
nawigacja a4(mała)
no no fajnie wyglada... a zdjecia pewnie sa takie jakie sa bo w garazu robiles i za ciemno bylo
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
zacytuje kawalek artykulu z "Auto Świat". "5 dni temu po zakupie Audi zglosilem sie do ASO (Bieńkowski), gduż silnik 1.9TDI pracowal nierownomiernie. Przy ostatniej wizycie zmniejszono obroty jednostki, ale nagrzany motor na wolnych obrotach nadal drga. Wibracje czuc na fotelu kierowcy. Odpowiedz serwisu: w aucie sprawdzono poprawnosc dzialania pompy dwusekcyjnej i pompy dodatkowej w zbiorniku paliwa, skontrolowano szczelnosc i czystosc ukladu paliwowego, zanalizowano oprogramowanie sterownika silnika i zainstalowano nowsza wersje. Wymieniono pompowtryskiwacze. Po przeprowadzeniu powyzszych czynnosci silnik pracuje normalnie. " PS. mysle ze moze to wam pomoze
-
nawigacja a4(mała)
no to w rok czasu i za takie pieniazki napewno znajdziesz pozadne autko
-
nawigacja a4(mała)
no u mnie Audiczka stoi w garazu i misiecznie srednio jezdzi 100km. Ale to dlatego ze ojciec pracuje w Wawie a auto przez caly tydzien stoi w garazu... oprocz tego ze ja jezdze niekiedy jak Opla mamie pozycze Powodzenia przy zakupie nowszego auta i wez kogos ze soba kto sie nie bedzie kierowal emocjami bo jak sie napalisz to nie wybierzesz pozadnego auta...
-
Serwisy.Te dobre i te złe
W Opolu Salon firmowy Audi, VW, Skoda z serwisem "Lelek" przy obwodnicy Opola fachowa obsluga i zadnych zastrzezen... za to w Katowicach nie wiem dokladnie gdzie w salonie Audi poprzedni wlasciciel kazal wymienic wszystko co trzeba i niestety omineli pare szczegulow, co spowodowalo ze na trasie auto sygnalizowalo zebym sprawdzil silnik i wyplacilem sie za wymiane uszczelki 300zl po za tym panowie byli zakreceni i zapomnieli podlaczyc lampy po wymianie rozrzadu oprocz tego salon Opla w Opolu ul.Wrocławska i na ul.Niemodlińskiej54 panowie ktorzy wedlug mnie nawet helikopter naprawia
-
nawigacja a4(mała)
no swietnie wyglada ale jak ktos nie jezdzi tyle co ty to nie ma sensu az tyle pieniedzy wydawac... ale musze przyznac ze robi wrazenie to zrobiles sobie prezent w stylu "pimp my ride"
-
nawigacja a4(mała)
no wrzuc zdjecia ja myslalem o palmtopie wtedy bym go sobie wyciagal i nie musial bym sie martwic ze ktos mi go zwinie.... ale najpierw musialbym rozwiazac umowe z firma od tego drugiego gps'u albo zostawic oba... puki co wyobrazilem sobie jak to musi wygladac u ciebie i pewnie troszke sie pomeczyles nad tym...
-
a4 problem ze skrzynią automatem szukam speca łódź
no ja tez sie zastanawiam ile dales... a ostatnio czytalem swietny artykul w auto swiat i pisali o takich oszustach pokazywali zdjecia i badali auta w "idealnym" stanie na sprzedaz jeden mercedes nawet im nie odpalil :/ tak juz bywa sa oszusci i nie maja skrupulow
-
Sterownik
rozumiem taki duzy silnik a tak stosunkowo malo koni ma.
-
Blokujacy hamulec
w moim oplu jak byly te mrozy zaciagnalem reczny i juz nie puscil tzn. niby puscil ale autko sie nie toczylo... i myslalem ze to wina tego ze zaciagnalem reczny ale nie... wina byla klocki sie nie rozwarly z powrotem bo tloczek byl walniety tak sie zapiekl pozniej ze pojechalem na szrot i znalazlem takie same zeby mi wymienili bo w serwisie krzyczeli kosmiczne ceny.
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
no to rzeczywiscie przygoda ja na motor juz nigdy nie siade... a wracajac do maluch moj dziadek chcial z E90 zjechac do siebie na podworek i staranowal brame bo hamulec strzelil :/ ale jak ciotka mi opowiadala o tym to lalem ze smiechu
-
Sterownik
chodzi mi bardziej o zwiekszenie mocy i predkosci i nie wiem czy wystarczy wgrac nowe sterowniki... a o te obroty pytalem dlatego ze jechalem Audi 80 b4 z identycznym silnikiem jak moj i targal do 8tys. obr. moc rzeczywiscie drastycznie spada ale autko jest mocniejsze od mojego (175KM) i szybsze bo sprawdzalismy na A4 tylko ze w 80 przy 220km/h przednia klapa zaczyna znacznie skakac...
-
klasy predkosci opon
Wazna rzecza przy zakupie opon jest dobranie nie tylko wedlug rozmiarow, wedlug mnie nalezy tez dobrac odpowiednia klase predkosci do osiagow auta... dobierajac odpowiednia klase predkosci zwieksza zywotnosc danej oponki. Podam tutaj wszystkie klasy predkosci, kazda opona ma obok rozmiaru podana literke ktora nam mowi o dopuszczalnej mozliwej predkosci. Jesli masz fure ktorej osiagi przewyzszaja znacznie predkosc indeksowa opony mozesz tak jak mowil "bratpit" byc zaskoczony kiedy ta nagle ci strzeli podczas jazdy... Dla kierowcow lubiacych agresywna im wiekszy indeks tym lepiej Symbole prędkości stosowane w oponach samochodowych: K 110KM/h V 240KM/h L 120KM/h W 270KM/h M 130KM/h Y 300KM/h N 140KM/h O 110KM/h P 150KM/h Q 160KM/h R 170KM/h S 180KM/h T 190KM/h U 200KM/h H 210KM/h
-
Sterownik
Czy zeby odblokowac moja audiczke do 8tys.obr. to trzeba wgrac nowy sterownik ile taki sterownik czy oprogramowanie moze kosztowac... i czy ma to wplyw na moc i predkosc maksymalna ??
-
klasy predkosci opon
Wiecie moze czy to ze przekraczam predkosc sugerowana dla danej opony powoduje jakies skutki uboczne oprocz tego ze sie szybciej sciera..??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oczekuje na zdjecia albo jakis krotki filmik... i uwazajcie na biedne nadkola bo u mnie sa obklejone moimi oponami ktore spalilem :/ i nie zabardzo wiem jak je teraz odkleic wyglada jak zwykle chlapniecie...
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
mi przyciemniane swiatla kojaza sie z "maluchem" w ktorym czesto wogole nie widac czy jest migacz wlaczony czy nie... :/
-
climatronic
mozesz sam zobaczyc co tam sie stalo... wystarczy wyjac radio wykrecic kilka srubek mocujacych panel pozniej go wyciagasz (podwazasz) i wykrecasz klimatronic moze cos sam znajdziesz ale ja bym kupil nowy bo jak juz raz naprawiales to tylko szkoda co jakis czas kase wykladac..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli chodzi o imprezy w aucie zaliczyliem jedna w Audi 80 b4 Avant siedzenia sie rozsunelo dj operowal radiem a pozniej nie pamietam bo rano sie obudzilismy i w sumie na szrot pojechalismy bo jak sie chlopaki narabali a popielniczka byla pelna gasili pety na dachu :/ ale impreza sie udala