Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. luz ja sie nie gniewam puki co woze ta orginalna felge z oponka w pokrowcu... ale dalej poszukuje dojazdowki
  2. niestety rozstaw jest 5x108... ale to nic szwagier cos mial poszukac...
  3. dzieki za wyczerpujaca odpowiedz teraz czekam na maila od sprzedawcy jaki kolo ma rozstaw srub...
  4. powinna ja musze miec pewnosc
  5. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=110720607 a taka dojazdowka bedzie pasowac??
  6. ale wtedu przeciez zamiast uttrzymywac sie w autku temperatura ktora sobie ustawisz na klimatroniku wyrownoje sie z temperatura na dworze a po co klima ma chodzic non stop zeby trzymac namiast ustawionych 18 C przypuscmy 24 C takie jest moje zdanie
  7. ja mam chore zatoki i mam masakre jak wlacze klime ale jak dam na auto i najnizsza temperature to po niecalej minucie juz szczekam zebami i (dla tych ktorzy nie wiedza) pamietajcie ze nie nalezy otwierac okien przy wlaczonej klimie
  8. no w sumie ja mam zle doswiadczenia z wbijaniem kodu bo w oplu musze za kazdym razem wbijac i zawsze zapominam jak sie zatwierdza ten kod
  9. ale jesli odlacze to bedew musial pozniej wstukiwac kod do radia ?? a ja jeszcze tego nie robilem
  10. no eleganckie autko i z przodu od razu grozniej wyglada
  11. Wychodzi Jezus z IPN-u, głowa zwieszona, smutna mina, idzie przed siebie i mamrocze: "a ja przez 2000 lat myślałem że to Judasz..."
  12. mistrz swiata w beatbox ("graniu ustami") 6 dzwiakow na raz potrafi z siebie wydobyc Rahzel sie nazywa http://video.google.com/videoplay?docid=-8665129294953310570&q=beatbox http://video.google.com/videoplay?docid=3231723932153188689&q=rahzel
  13. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    aha taka grzana a ja mowilem staruszkowi ze trzeba wymienic a ten mowi ze sie wyswietli no to jezdzilem dalej a tu niedlugo metal o metal bedzie tarl :roll:
  14. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a ja mam na 100% ale z tylu powoli zaczyna dochodzic dzwiek tarcia a komputer nic nie pokazuje :roll:
  15. ale w benzyniaku taki problem.... ja myslalem ze to diesel
  16. no srodek bardzo elegancki pewnie byly wlasciciel na zamowienie go bral
  17. to wpisz sobie w google le parkour w polsce juz ten sport jest bardzo popularny ale najwiekszy poziom prezenuja francuzi masakre robia http://perso.orange.fr/parkour/parkourenglish/page20.html
  18. masz racje jak masz zaufanych fachowcow ktorzy znaja sie na rzeczy to wal do nich...
  19. ja sie zgadzam z bratempitem fotele sa strasznie twarde i po 2 godzinach jazdy mi kregoslup wymieka
  20. ja bym stawial na BRC kiedys czesto montowana byla prosta instalacja przez co nie sprawia duzo problemow, a czesto montowana w Audi bo sie sprawdzila ... a co do elpigazu sslyszalem troszke niepochlebnych zdan na temat tej instalacji...
  21. z tego co wiem w audi pod tylnym siedzeniem montowalo wzmacniacze do glosnikow a ten komputer o ktorym mowicie (ta skrzynka) jest narazona na dzialanie wody bo u mnie po myciu autka tam wlasnie woda stala :roll:
  22. tak wlasnie dlatego zrezygnowalem z tego bo wole miec pewnosc ze dojade do najblizszej stacji w razie czego ... a w takie wynalazki wole sie nie bawic
  23. no ja mam alufelge z nowiutka opona za zapasie... ale chodzi o to ze ja mam butla z gazem w miejscu kola zapasowego a kolo w pokrowcu w bagazniku... i troche lipa jest bo autko jest bardziej obciazone a jak pojade na chorwacje to miejsca w bagazniku zabraknie (dwie kobiety )
  24. wiadomo bo mniejsze tarcie ale mozna kupic opony ktore maja zredukowany poziom halasu... rozumiem was bo jechalem bmw850 235/35/iles tam i masakra w porownaiu z tym co mam i jesli chodzi o komfort to nie na nasze drogi takie szerokie opony bo nawet na malutkich koleinach rzuca autem na boki ze strach jechac ale po niemieckiej autostradzie :twisted:
  25. ok tthanks akurat na nia patrzylem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.