Treść opublikowana przez dziarule
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
luz ja sie nie gniewam puki co woze ta orginalna felge z oponka w pokrowcu... ale dalej poszukuje dojazdowki
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
niestety rozstaw jest 5x108... ale to nic szwagier cos mial poszukac...
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz teraz czekam na maila od sprzedawcy jaki kolo ma rozstaw srub...
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
powinna ja musze miec pewnosc
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=110720607 a taka dojazdowka bedzie pasowac??
-
[ALL] Klima latem
ale wtedu przeciez zamiast uttrzymywac sie w autku temperatura ktora sobie ustawisz na klimatroniku wyrownoje sie z temperatura na dworze a po co klima ma chodzic non stop zeby trzymac namiast ustawionych 18 C przypuscmy 24 C takie jest moje zdanie
-
[ALL] Klima latem
ja mam chore zatoki i mam masakre jak wlacze klime ale jak dam na auto i najnizsza temperature to po niecalej minucie juz szczekam zebami i (dla tych ktorzy nie wiedza) pamietajcie ze nie nalezy otwierac okien przy wlaczonej klimie
-
Woda przy akumulatorze????
no w sumie ja mam zle doswiadczenia z wbijaniem kodu bo w oplu musze za kazdym razem wbijac i zawsze zapominam jak sie zatwierdza ten kod
-
Woda przy akumulatorze????
ale jesli odlacze to bedew musial pozniej wstukiwac kod do radia ?? a ja jeszcze tego nie robilem
-
Małe zmiany mojej A4 ...
no eleganckie autko i z przodu od razu grozniej wyglada
-
Strefa Śmiechu
Wychodzi Jezus z IPN-u, głowa zwieszona, smutna mina, idzie przed siebie i mamrocze: "a ja przez 2000 lat myślałem że to Judasz..."
-
Strefa Śmiechu
mistrz swiata w beatbox ("graniu ustami") 6 dzwiakow na raz potrafi z siebie wydobyc Rahzel sie nazywa http://video.google.com/videoplay?docid=-8665129294953310570&q=beatbox http://video.google.com/videoplay?docid=3231723932153188689&q=rahzel
-
[B5 AGA] Czujnik klocka hamulcowego
aha taka grzana a ja mowilem staruszkowi ze trzeba wymienic a ten mowi ze sie wyswietli no to jezdzilem dalej a tu niedlugo metal o metal bedzie tarl :roll:
-
[B5 AGA] Czujnik klocka hamulcowego
a ja mam na 100% ale z tylu powoli zaczyna dochodzic dzwiek tarcia a komputer nic nie pokazuje :roll:
-
[B5 1.8] Posłuchajcie pracy mojego silnika
ale w benzyniaku taki problem.... ja myslalem ze to diesel
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
no srodek bardzo elegancki pewnie byly wlasciciel na zamowienie go bral
-
Strefa Śmiechu
to wpisz sobie w google le parkour w polsce juz ten sport jest bardzo popularny ale najwiekszy poziom prezenuja francuzi masakre robia http://perso.orange.fr/parkour/parkourenglish/page20.html
-
Brc czy jest to dobra instalacja??
masz racje jak masz zaufanych fachowcow ktorzy znaja sie na rzeczy to wal do nich...
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
ja sie zgadzam z bratempitem fotele sa strasznie twarde i po 2 godzinach jazdy mi kregoslup wymieka
-
Brc czy jest to dobra instalacja??
ja bym stawial na BRC kiedys czesto montowana byla prosta instalacja przez co nie sprawia duzo problemow, a czesto montowana w Audi bo sie sprawdzila ... a co do elpigazu sslyszalem troszke niepochlebnych zdan na temat tej instalacji...
-
ciekawość co to za skrzyneczka
z tego co wiem w audi pod tylnym siedzeniem montowalo wzmacniacze do glosnikow a ten komputer o ktorym mowicie (ta skrzynka) jest narazona na dzialanie wody bo u mnie po myciu autka tam wlasnie woda stala :roll:
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
tak wlasnie dlatego zrezygnowalem z tego bo wole miec pewnosc ze dojade do najblizszej stacji w razie czego ... a w takie wynalazki wole sie nie bawic
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
no ja mam alufelge z nowiutka opona za zapasie... ale chodzi o to ze ja mam butla z gazem w miejscu kola zapasowego a kolo w pokrowcu w bagazniku... i troche lipa jest bo autko jest bardziej obciazone a jak pojade na chorwacje to miejsca w bagazniku zabraknie (dwie kobiety )
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
wiadomo bo mniejsze tarcie ale mozna kupic opony ktore maja zredukowany poziom halasu... rozumiem was bo jechalem bmw850 235/35/iles tam i masakra w porownaiu z tym co mam i jesli chodzi o komfort to nie na nasze drogi takie szerokie opony bo nawet na malutkich koleinach rzuca autem na boki ze strach jechac ale po niemieckiej autostradzie :twisted:
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
ok tthanks akurat na nia patrzylem