Treść opublikowana przez dziarule
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok... struszkowi powiedzialem ze wtorkowy wieczor ma rezerwowac
-
Strefa Śmiechu
http://www.ggzidane.com/images/zidane86.gif
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najprawdopodobniej podesle wam swojego ojca (zawodowy zolnierz) :twisted: a moze i ja dojade jak czas na to pozwoli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a za tydzien we wtorek to bedzie jakis spot ?? :twisted:
-
Strefa Śmiechu
http://www.112.opole.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_112op&lad=a&id_dzi=1&id_dok=885&id_men=14&powrot=1&slowo_szuk=&gdzie_szuk=&id_men_szuk=0
-
dziurawa chlodnica czy to przez nia nierowno pracuje ??
W sobote po przejechaniu 2tys kliometrow od ostatniego uzupenienia plynu chlodniczego komputer pokazal mi termometr ku mojemu zdziwieniu pod maska w zbiorniczku na plyn nic nie zostalo... postanowilem pojechac do aso w opolu niestety ci mi powiedzieli ze nie robia juz aut z instalacja gazowa nie zakladana u nich pojechalem wiec do faceta ktory sie zajmuje tylko Audikami... z poczatku mi powiedzial ze to pewnie przez instalacje ( parownik pobiera ciepla wode z chlodnicy czy cos) wczoraj zadzwonili i mowia ze to chlodnica... kaszt uzywanej 350zl nowa 500zl (czy to drogo ??) wybralem oczywiscie nowa... ale mechanik powiedzial jeszcze ze silnik nierowno pracuje co zauwazylem obroty trzymal ale dzieki sterownikowi, powiedzieli ze to przez gaz... ( czy to rzeczywiscie gaz czy moze to byc spowodowane ta chlodnica??)
-
jakosc wykonania Audi
Opel Kadett 91r plastik twardy jak kamien i na dodatek jak cos wlozysz do schowka to tak napier.... w ciagu drogi ze szlag trafia w drzwi boczne to samo... jesli chodzi o siedzenia bardzo wygodne... do audi nie mam zastrzezen :twisted:
-
Strefa Śmiechu
- Ciekawe i przydatne linki
Wklejam tu linki do artykulow o A4 ciekawe i warto sie zarejstrowac... http://autoswiat.redakcja.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=11400 http://autoswiat.redakcja.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=13090 http://autoswiat.redakcja.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=9360- jakie auto do 17tys,zl.
no wlasnie namawialem go na Audi ale on nie jest przekonany czy bedzie go na niego stac... chlopina pracuje w Niemczech przy granicy z Holandia ale twierdfzi ze tam juz totalnbie nic nie ma... i raczej tutaj bedzie szukal auta... i wiecie jesli kupi b4 80 avant 1.9TDi to moze sie okazac ze bedzie musial wladowac w niego sporo kasy... a on by chcial kupic i jezdzic... :roll:- jakie auto do 17tys,zl.
Mam pytanie jakie auto byscie poradzili... Otoz moj wujek chce kupic auto ale nie wie jakie bo ma 3 dzieci... mieszka na wsi i o ryske albo zabrudzenie tapicerki nie trudno (a nie chce ciagle ze sciereczka biegac i rozpaczac) po za tym chce auto pojemne w ktorym by mogl przewozic pasze dla trzody... oraz oczywiscie tanie w obsludze i malo awaryjne tylko nie piszcie ze takie rzeczy to tylko w erze ja osobiscie myslalem nad audi 80 w avancie...- Kolejny Opolanin......
Witam kolege z Opola :] i na dodatek tez V6 niestety za machine head nie przepadam- Kody climatronika Audi A4 B5
jesli wyswietlilo mi na kody 6.1 i 15.7 to czy moze to byc cos powaznego i czy na przyklad ten czujnik mogl zostac naruszony przy wymianie termostatu... czy nic nie dolega mojej A4 i na Vagu mam skasowac te bledy ??- włączający się wiatrak klimatyzacji
a ja mysle ze to sprzeglo wiskotyczne bo jak u mnie poszlo to nawet nie slyszalem silnika tyko jak odrzutowiec szumial- Domykanie szyb z kluczyka
u mnie tak samo sprobowalem domknac szyby wszystko elegancko.... no to sprobowalem otworzyc a wtedy nic... i to normalne ze szyby sie domykaja a drzwi sie nie rygluja? juz wiem poprzedni wlasciciel powiedzial ze w servisie audi mu odlaczyli otwieranie drzwi z kluczyka... oczywiscie zeby utrudnic prace wlamywaczowi- Hamownia i inne pytania ...
prosze bardzo to jest zdjecie klimatronika i zaznaczylem przciski ktore trzeba jednoczesnie wcisnac- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam mam 2 pytania: *Moja siostra wyjezdzala z garazu i zachaczyla nadkolem o betonowa sciane... i teraz sa 2 rysy (biale- zdrapany lakier) jedna to zadrapanie druga glebsza z ktora nie moglem sobie juz poradzic kredka co zrobic... ?? *Myjac ostatnio autko nie moglem sobie poradzic z takimi jakby odbarwieniami i w tym miejscu autko zamiast sie ladnie blyszczec jest troszke matowe wygladalo to jak jakis nalot ale pasta polerujaca nic nie dala... :neutral:- Wlew Gazu - Gdzie?
racja ja mam w kole i i kupilem sobie pokrowiec na zapasowke ale byla za duza i zajmowala mi za duzo miejsca jak chcailem w tym roku jechac do chorwacji a biore 2 dziewczyny to musialem szybko skolowac dojazdowke i od razu lepiej jest jeszcze mozna w razie czego bagaznik na gore- Wlew Gazu - Gdzie?
ja mam w zderzaku i jest ok a zbiornik mam w kole wiem ze jest mozliwe zalozenie kolo wlewu paliwa ale nie wiem jak- Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
ja juz z opla wurzucilem obie strumienice i mam orginalny wydech GM od samego silnika wszystko fabryczne kumpel mi zalatwil i czuje zmiane tylko przy starcie jak przyspieszam (troszke wolniej mu to idzie) ...- Moje A4 z okolic Opola
bardzo elegancko wyglada szczegolnie podobaja mi sie felgi i lapki tylne coraz bardziej sie przekonuje ze powinienem je zmienic... jeszcze tej A4 nie widzialem w Opolu- Mandaciki panowie mandaciki
akcja miala miejsce rok temu chcac przedostac sie przez zakorkowane miasto z jednej strony Opola na druga gdzie jeden most na Odrze byl remontowany... stwierdzilem ze nie bede stal w tym skwarze.. byly dwa zakorkowane pasy na moscie i trzeci wolny ale dla skrecajacych w prawo na Wroclaw.. postanowilem ze wjade na ten pas i wcisne sie gdzies z przodu przed swiatlami niestety bylem na drodze z jednopasmowej dochodzacej rownolegle do tego mostu i nic sie nie ruszalo wiec skrecilem sobie na pusty chodnik i rura do wolnego pasa i wtedy z tylu rozlegl sie sygnal... widzialem ze policjanci troszke mlodzi i nie zabardzo wiedzieli co zrobic wiec nie zgodzilem sie na przyjecie mandatu przez co sprawa poszla do sadu grodzkiego i oczywiscie wygralem tlumaczac ze nie mogli byc do konca pewni czy jechalem po tym chodniku bo to jest prawie nie mozliwe aby dojrzec to z drogi glownej itd. nastepna akcja jak jeszcze moj staruszek mial opla cisnelismy 120kmh po terenie zabudowanym (jakies male miasteczko) i na koncu miasteczka za lekkim lukiem w zatoczce autobusowej stali pan pomachal lizakiem my sie cofnelismy i zaczal wymieniac moje nie zapiete pasy 100zl.. szybka jazda 800zl i duzo ale nie wiem ile punktow karnych... tatko wyszedl pogadal troche powiedzial o planowanych podwyzkach dla policjantow itd i zaszlo tylko do mandatu za moje nie zapiete pasy ponoc nie mogli nic nie dac bo jeden z nich zglosil juz do centrali w Kluczborku czy jakos tak zatrzymanie tego auta i musieli cos dac- Które felgi byście wybrali?
no wypolerowane lepiej by wygladaly.... bo takie matowe to do bumy jakiejs lepsze sa- Moje OOOO
no ladniutka jak masz to mozesz jakies fotki wnetrza wrzucic .,.. bo niby w kazdym autku takie same ale jednak inne- 1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
tylko najpierw chip a potem instalacja... - Ciekawe i przydatne linki