Treść opublikowana przez basen
-
[ALL B6] Listwy S-line
ja pisze caly czas o listwach od s4. s-line ma takie same listwy jak seryjne. Roznica polega na tym ze s-line ma naklejony znaczek na tylne srodkowe listwy.
-
[ALL B6] Listwy S-line
w Poznaniu przednie kosztuja 290zł za szt.
-
[ALL B6] Listwy S-line
watpe zebyc cos znalazl ja szukalem pol roku i udalo mi sie dostac na gieldzie w Poznaniu 3 sztuki za 350zł. Jednej nadal szukam :/. Listwy od S-line sa takie same jak od zwyklej. Mozesz jeszcze sobie zalozyc listwy od nowego modelu z takim rancikiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z Auto Bana to ciezko. Gdzie zrobic start a gdzie mete? kto bedzie sedziowal itd?? mysle ze najlepsze zawody beda ze startu zatrzymanego ni i trzeba bedzie porobic jakies np kategorie... itd
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo mozna pomyslec nad zawodami , ale gdzie???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadza sie! glosujmy!!!!!
-
Grill RS4 VS S4
ice ma racje. jak juz przerabiac to porzadnie.
-
5 czy 6 biegów
mam 6 biegow i to jest to!!!!!!!!
-
[B6 AWX] palaca sie lampka Econ na panelu środkowym.
bylem na vas - ie wyskoczyly 4 bledy. musze jednak zaczac od sprawdzenia szczelnosci klimy i uzupelnic gaz.
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
bak nie moze halasowac hehe. sprawdz czy masz dokrecony zapas.
-
[B6 AWX] palaca sie lampka Econ na panelu środkowym.
mam podobny problem. pwitkow napisz co tam wyskoczylo i czy dales rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko! ja mam do wszystkich kontakt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu juz sie dzieje! patrz zdjecia mysle ze zrobimy spot pod M1 tak jak oststnio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam! co powiecie na spot za tydzien w niedziele???????????? M1 oczywiscie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no to jestesmy w domu mam nadzieje ze wszyscy spokojnie dojechali do swoich garazy pozdro dla wszystkich!!!!
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
musialem zalozyc pampersa!!! hehehe strach sie bac!! gratuluje wyboru!!!!!!!
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
mialem podobny przypadek. na bialo dymi jak uszczelka poszla.
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
moim zdaniem masz wyjechana turbine. sprwadz lopatki albo ja przeczysc. moze przepuszczac i wydalac tylem heheh.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spox! mnie za tydzien nie bedzie bo smigamy do Wisly na urodziny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze spocik zrobi sie jak nie bedzie mrozow bo ostatnio byla masakra!
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
witam! proponuje zorganizowac wczesniej przejazd przez miasto. ok 18 to juz bedzie ciemno i bedzie widac tylko smuge swiatel a nie furety. niech ludzie tez zobacza co sie w wisle dzieje. moja propozycja to godz 15-16.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
czy ktos juz zamawial sloneczna pogode?? hehe
-
Grile
ten pierwszy to jest s3 stary model i po lifcie a ten 2 tp jest s8 pierwszy model.
-
[B6] paruja mi szyby!!!
dzieki! mysle ze zaczne od wymiany panela klimatronic
-
Bialy dym
sie ma! bialy dym po odpaleniu to nie taki klopot poporostu wywala niespalona mieszanke. ale sprawdz leiej swiece zarowe moze ktoras klekla. a z tymi wibracjami to udaj sie najpier do wywazenia klol. jak ciagle bedzie drgal to wtedy sie pomysli co dalej. pozdr