Treść opublikowana przez Frodus
-
Strefa Śmiechu
Ania spadła z huśtawki bo nie ma rąk. Puk puk. -Kto tam? - Na pewno nie Ania Wchodzi facet do windy, patrzy, a tam schody... Przychodzi baba do lekarza, a lekarz tez baba. I taki suchar. Co mówi chińczyk gdy rano się obudzi? - Kur*a znowu ryż
-
Spociki Radzyń Podlaski
Patrzyłem czy przypadkiem tego nie ma, ale jak się ludzie na mnie patrzeli ze szkolenia wracałem i zajechałem ubrany w gajer a szukałem najtańszych siarkowców:facepalm: no ale nic, zakład to zakład. Zgadałem się z lysy1991 wyśle mi paczke
-
Strefa Śmiechu
wygrałeś Niedawno dziewczyna dala mi ultimatum. Ona albo samochod... Czasami mi jej brakuje
-
Strefa Śmiechu
Jadłeś zupę z kur wielu? Tak na szybko: Rozmawia ze sobą 2 facetów. - Stary masz wp***dol. Spałeś z moją żoną! - Nie nie, przysięgam! Nawet oka nie zmrużyłem
-
Spociki Radzyń Podlaski
Chłopaki, mam sprawę. Przegrałem zakład z moim dziadkiem:facepalm: zażyczył sobie wińsko, MAMROT, z serialu Ranczo, a z pomorskiego jechać po jedną flachę, to tak nie bardzo Czy jest możliwość aby ktoś z klubowiczów zakupił ten eliksir i podesłał kurierem? Płatność oczywiście po mojej stronie
-
Strefa Śmiechu
Ania spadła z huśtawki bo nie ma rąk. Puk puk. -Kto tam? - Na pewno nie Ania
-
''Śpiący policjant''
Karnego im na szybe
-
Policja strzela do wariata
Mój znajomy kiedyśna strzelnicy w wojsku, zbyt mocno przyłożył głowę do lunety. Po strzale miał okrąg wokół oka. Jak przyjechał na przepustkę wszyscy wołali na niego "Panda"
- B7 Crew
-
Urzad Pracy
Mnie też zdarzyło się kiedyś zapomnieć kilka razy, ale jak to mówią"dobry bajer nie jest zły" Ja akurat pierwsze słyszę od Was o szkoleniach itd. U mnie odbywało się na zasadzie - przyjść, podpisać listę i uciekać Jak żyć panie premierze?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja jeszcze nie mam żadnych oznaków zacierania się wycieraczek, ale wolę to ogarnąć zanim problem wystąpi.
-
ciekawa opowieść o użytkowniku BMW z mądrym morałem.
ejjj DEV, ja sie chociaż staram
-
[B7] Audi A4 B7
Dzięki kolego Ekstra się prezentuje
-
Strefa Śmiechu
WTF??:grin: 2.000zł
-
Jak fachowo nazywa się ten element? Potrzebna pomoc. PILNE
Kiedyś szukałem takowej "gumy" do T4 i katalogowo nazywało się to gumową przelotką
-
[B7] Audi A4 B7
Elegancko modów pewnie jeszcze wiele wymyślisz, bo zawsze jest za mało a wiem co mówie:wink: ja kupiłem golasa i myślałem że to mi wytstarczy:facepalm: Kolorek też elegancki tak się zastanawiam żeby swoją czarnuche przemalować i po głowie chodzi mi taki oto kolor :wink: Mógłbyś podrzucić jakieś foto robione tak pod wieczór, gdy nie ma dużego słońca?
-
[B7 BRB] Moja czrnulka
Zdjęcia środka dodam niebawem. Kolejność oczywiście przypadkowa:wink: Jeśli chodzi o sprzęgło nie ślizga ale jak tylko zacznie się odzywać posłucham rady DEV'a i wstawi się sprzęgło z nieco mocniejsze
-
[B7 BRB] Moja czrnulka
Przyszedł czas na moją furmankę Rocznik 2006. Sprowadzona z niemiec w 2013r. Autko pod względem wyposażenia może nie było rewelacyjne, na "tamte" czasy byłem zadowolony i mi to wystarczyło. Teraz okazuje się, że kilka dodatków mogłaby mieć... ale wszystko po kolei
- B7 Crew
-
B7 Crew
A czcionka coś na styl "TREMINATOR"? Zaraz gdzieś kiedyś miałem na dysku to coś sklepie. Z tym Ze wlepka na szybe to trzebaby było kombinować aby ją nakleić od wewnętrznej strony pojazdu, tak jak np. wlepki z numerem rejestracji. Można by zebrać kilka pomysłów, wrzucić jakię projekty, wybrać ten który najbardziej by przypadł do gust i lecimy z tematem EDIT. Dodano zdjęcie Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6745f2408a1fa.png
-
B7 Crew
MAT, pokombinuj, ja się piszę na naklejki. Chociaż w wolnych chwilach posiedzę troszkę przy grafice i może coś wyskrobie ciekawego. Chociaż tak się zastanawiam jak by wyglądało logo gdyby dać grill i lampy, bez obrysów samochodu. Jakieś tło dorzucić, dobrać czcionkę dobrą i dać do drukarni
-
Pytanie o etykiety na wódce
Aaa pamiętać też trzeba o bramach. Niektóre pomysły są tak ciekawe, nietypowe i śmieszne że zasługują na więcej niż 2-3 flaszki. W ubiegłym rokuwiozlem do ślubu koleżankę i jej (im) trafiła się taka brama że chłopaki zrobili szlaban, na jednym z końców szlabanu był koszyk. Młodzi musieli tak długo wkładać flaszki z wódka do koszyka aż szlaban się podniósł. W ich przypadku to były chyba 6 albo 7 butelek 0,7 :-P wiadomo ze jak zbiegną się małe dzieci z życzeniami to im alkoholu dać nie wolno, dlatego trochę cukierków tez warto mieć, na pewno się nie zmarnują. Konkursów i zabaw brakować nie może, ale to już leży w roli orkiestry i wodzireja, ale nagrodą w konkursie jest nic innego jak wódka weselna, więc i tutaj lepiej trochę doliczyć. Bo wiadoma rzecz, że lepiej aby wódki zostało, niż miało by zabraknąć. Dużo ludzi na weselu robi taki "wiejski stół" swojska kiełbasa, pieczywo, bimber albo bardzo dobra wódka z serii home made. A zazwyczaj jest tak , że taki wiejski kącik cieszy się dużym zainteresowaniem. I tutaj dobra rada aby pilnować się z piciem takich wódek czy też bimbru bo szybko działa i ma inny %
-
Pytanie o etykiety na wódce
W moich stronach 0.7 na głowe. Głównie zależy od towarzystwa. Jeśli jest dużo osób ze "starej gwardii" to i litra trzeba liczyć. Z resztą możesz się ugadać w hurtowni, że jak coś zostanie to im oddasz. Chociaż moi znajomi zawsze karton wódki sobie zostawiają, mówią, że swojemu dziecku na 18stke dadzą Ja jednak podejrzewam, że pępkowe, chrzciny, roczek, komunia, bierzmowanie ... to ta wódka mam marne szanse aby się uchować
-
Piłka nożna
"Polska piłka osiągnęła dziś poziom brazylijski"
- Strefa Śmiechu