Treść opublikowana przez micha3l
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Acha no to może gdzie indziej, spytam i dam znać.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mechanik kupował w Intercarsie.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja sprawdziłem u siebie. Mam założonego SWAG-a (bez wtyczki) Od około miesiąca cisza przy porannych rozruchach. Przejechałem 4-5tysięcy. Jedynie nie mam czasu podjechac do tunera
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Wymienialeś łańcuch a zostawiłeś napinacz? Troche bez sensu...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Smok w misce czyszczony?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A co ma wpłynąc jak pierwsze 1.8t nie miały zmiannych faz (ta ekologia...) i jakos jeżdżą.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jestem po wymianie, pali się check i to jedyna różnica jaką można zauważyć, nie długo jade przestroić auto do Zaprzala z Turbodiesel.pl i od razu wyłaczy mi te ustrojstwo.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mój stary był rozciągnięty o dosłownie milimetr ale kazałem od razu wymienić, przy okazji wymieniłem uszczelniacze zaworowe.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kosztu dokładnie nie znam bo mechanik jeszcze faktury nie przygotował, ale coś około 400-500 za napinacz. Na razie cisza rano
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Febi
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jestem po wymianie łancucha i napinacza. Objawy jak u wszystkich poranny terkot przez kilka sekund. Napinacz założyłem bez wtyczki, nówka z Inter Cars - pali się check. Łańcuch był rozciągnięty o dosłownie 1mm, słizgi już troche wytarte. Przebieg 240kkm Dla tych którzy zastanawiają się nad założeniem ori albo drogiego zamiennika. Nie lepiej założyć zwykły napinacz i pojechac gratis na strojenie i wyłączyć to badziewie programowo? Porównując koszty to program + napinacz bez wtyczki wyjdzie i tak taniej niż dobry zamiennik oryginału.
-
Dopłata z OC
Każda firma ma inne warunki, Proama od 25lat, PZU 26lat itd
-
przestawiony rozrząd? uszkodzony napinacz? 1.8t
Może i w normie, ale czy szarpanie może być przez to spowodowane?
-
przestawiony rozrząd? uszkodzony napinacz? 1.8t
Witam, mam problem. Poranny terkot napinacza to norma... ostatnio zacząłem słyszeć trochę terkot jak zapale samochód ponownie po dłuższej jeździe, pomaga przy gazówka. Raz na jakiś czas szarpie mi autem podczas przyspieszania między 2000-3000rpm. Zastanawia mnie także -5 stopni na kanale 93 czy to nie oznacza przestawionego rozrządu? http://vaglog.pl/log_257610.html http://vaglog.pl/log_257611.html
-
Wymiana tarcz czy toczenie?
Kupić nowe. Kiedyś przetoczyłem i zaczeły od razu bić.
-
przestały grać głośniki tył
Nie wiem czy działa. Muszę wymienić całą kostkę.
-
przestały grać głośniki tył
Wczoraj w tylnym głośniku było słychać tak jakby przebicie dzwięku silnika i nagle cisza. Zajrzałem do wzmacniacza i okazało się że było zwarcie. Kostka 23pin Radio to zwykly Chorus Gdzie szukać przyczyny?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Ok. Chyba masz rację.
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Czy ktoś wie czy silniczek od zamkniętego obiegu to ten biały z tego zdjęcia http://s19.postimg.org/6kd8lh6oz/silniczki.jpg Czy taki czarny http://i.imged.pl/audi-a4-b6-silniczek-regulacji-nawiewu-8e2820511c-760146.jpg Tego białego nie mogę znaleźć a mam taki czarny który nie pasuje. Zastanawiam się czy podczas prób naprawy gdzieś go nei zgubiłem. Może ktoś by miał do sprzedania/oddania?
-
Antena Rekin gsm podłaczenie radia FM
Przecież taka antenę można zmienic... Na taką która odbiera różne sygnały łącznie z Cb
-
Antena Rekin gsm podłaczenie radia FM
Witam, narzekam na słaby odbiór radia po za miastem, mam pytanie do znających temat, czy można przełączyć antene FM z szyby na tą antene GSM (rekin) której i tak nie wykorzystuje?
-
Ceny paliwa marzec 2026
A lukoil bierze paliwo od Orlenu...
-
Parujaca przednia szyba
Osuszacz zbiera wilgoć ale w zamkniętym układzie czyli w czynniku chłodzącym i niema nic do wilgoci w nawiewach...
-
bujajacy sie fotel przy hamowaniu i przyspieszaniu
W b6'tkach nie ma ślizgów w szynach, wyrabiają się nity na łączeniach stelaża. Naprawa może być ciężka, łatwiej chyba wymienić fotel.
-
webasto i pompa paliwowa benzyna quattro AMB
Witam, ja mam Webasto i powiem tak.Nie ma znaczenia czy masz Webasto czy nie. Ponieważ wymieniasz sam wkład a kosz zostawiasz stary. A jeśli chodzi o różnicę to w wersji z Webasto masz dodatkowy otwór w koszu którym poprowadzony jest wężyk do ogrzewania postojowego a one ma swoją pompę paliwa). Wkłady do pompy są takie same.