Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

micha3l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez micha3l

  1. Acha no to może gdzie indziej, spytam i dam znać.
  2. Mechanik kupował w Intercarsie.
  3. Ja sprawdziłem u siebie. Mam założonego SWAG-a (bez wtyczki) Od około miesiąca cisza przy porannych rozruchach. Przejechałem 4-5tysięcy. Jedynie nie mam czasu podjechac do tunera
  4. Wymienialeś łańcuch a zostawiłeś napinacz? Troche bez sensu...
  5. Smok w misce czyszczony?
  6. A co ma wpłynąc jak pierwsze 1.8t nie miały zmiannych faz (ta ekologia...) i jakos jeżdżą.
  7. Jestem po wymianie, pali się check i to jedyna różnica jaką można zauważyć, nie długo jade przestroić auto do Zaprzala z Turbodiesel.pl i od razu wyłaczy mi te ustrojstwo.
  8. Mój stary był rozciągnięty o dosłownie milimetr ale kazałem od razu wymienić, przy okazji wymieniłem uszczelniacze zaworowe.
  9. Kosztu dokładnie nie znam bo mechanik jeszcze faktury nie przygotował, ale coś około 400-500 za napinacz. Na razie cisza rano
  10. Jestem po wymianie łancucha i napinacza. Objawy jak u wszystkich poranny terkot przez kilka sekund. Napinacz założyłem bez wtyczki, nówka z Inter Cars - pali się check. Łańcuch był rozciągnięty o dosłownie 1mm, słizgi już troche wytarte. Przebieg 240kkm Dla tych którzy zastanawiają się nad założeniem ori albo drogiego zamiennika. Nie lepiej założyć zwykły napinacz i pojechac gratis na strojenie i wyłączyć to badziewie programowo? Porównując koszty to program + napinacz bez wtyczki wyjdzie i tak taniej niż dobry zamiennik oryginału.
  11. Każda firma ma inne warunki, Proama od 25lat, PZU 26lat itd
  12. Może i w normie, ale czy szarpanie może być przez to spowodowane?
  13. Witam, mam problem. Poranny terkot napinacza to norma... ostatnio zacząłem słyszeć trochę terkot jak zapale samochód ponownie po dłuższej jeździe, pomaga przy gazówka. Raz na jakiś czas szarpie mi autem podczas przyspieszania między 2000-3000rpm. Zastanawia mnie także -5 stopni na kanale 93 czy to nie oznacza przestawionego rozrządu? http://vaglog.pl/log_257610.html http://vaglog.pl/log_257611.html
  14. Kupić nowe. Kiedyś przetoczyłem i zaczeły od razu bić.
  15. Nie wiem czy działa. Muszę wymienić całą kostkę.
  16. Wczoraj w tylnym głośniku było słychać tak jakby przebicie dzwięku silnika i nagle cisza. Zajrzałem do wzmacniacza i okazało się że było zwarcie. Kostka 23pin Radio to zwykly Chorus Gdzie szukać przyczyny?
  17. Czy ktoś wie czy silniczek od zamkniętego obiegu to ten biały z tego zdjęcia http://s19.postimg.org/6kd8lh6oz/silniczki.jpg Czy taki czarny http://i.imged.pl/audi-a4-b6-silniczek-regulacji-nawiewu-8e2820511c-760146.jpg Tego białego nie mogę znaleźć a mam taki czarny który nie pasuje. Zastanawiam się czy podczas prób naprawy gdzieś go nei zgubiłem. Może ktoś by miał do sprzedania/oddania?
  18. Przecież taka antenę można zmienic... Na taką która odbiera różne sygnały łącznie z Cb
  19. Witam, narzekam na słaby odbiór radia po za miastem, mam pytanie do znających temat, czy można przełączyć antene FM z szyby na tą antene GSM (rekin) której i tak nie wykorzystuje?
  20. A lukoil bierze paliwo od Orlenu...
  21. micha3l odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Osuszacz zbiera wilgoć ale w zamkniętym układzie czyli w czynniku chłodzącym i niema nic do wilgoci w nawiewach...
  22. W b6'tkach nie ma ślizgów w szynach, wyrabiają się nity na łączeniach stelaża. Naprawa może być ciężka, łatwiej chyba wymienić fotel.
  23. Witam, ja mam Webasto i powiem tak.Nie ma znaczenia czy masz Webasto czy nie. Ponieważ wymieniasz sam wkład a kosz zostawiasz stary. A jeśli chodzi o różnicę to w wersji z Webasto masz dodatkowy otwór w koszu którym poprowadzony jest wężyk do ogrzewania postojowego a one ma swoją pompę paliwa). Wkłady do pompy są takie same.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.