Treść opublikowana przez waldih1979
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich, może byłaby szansa zrobić jakiegoś mini spota? Stacjonuje do soboty na ulicy Focha. Chętnie poznałbym nowych forumowiczy. Ktoś chętny?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
http://allegro.pl/zarowka-led-p13w-6w-smd-drl-audi-a4-b8-508-yeti-i5196948035.html
-
B8 TrOOOOp
cena ASO 131.06 brutto
-
B8 TrOOOOp
a jakie masz dzienne? Zwykłe czy ledy cree? Ja mam ledy Cree i są prawie identycznej barwy. mam zwykłe h11 halogenowe. Jeżeli tylko Twoje Hyper mają jakiś niebieskawy odcień to intense nie mają go wcale. ale moze bedą pasować do h11 ledowych Intense jak patrze na fotki to troszkę inną barwę daje, więc nie będę kombinować i biere te cool super hyper jedną będę miał w zapasie. Dzięki panowie
-
B8 TrOOOOp
a jakie masz dzienne? Zwykłe czy ledy cree? Ja mam ledy Cree i są prawie identycznej barwy.
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś takie żarówki u siebie? http://allegro.pl/h7-cool-blue-intense-4200k-homologacja-osram-i5006710437.htmlDzisiaj mi po 1.5 roku padła http://allegro.pl/osram-zarowki-2x-h7-cool-blue-hyper-5000k-xenon-fv-i4984910320.htmli zastanawiam sie czy brać znowu ta hyper czy jednak krótki jej żywot? Będzie mocna różnica w barwie między 4200K a 5000K?
-
B8 TrOOOOp
ja mam obudowę ze światełkiem ale z polifta i do malowania tylko o jakie kabelki Ci chodzi? Podaj email to Ci prześle fotkę jak ona wygląda.
-
Zbiezność - ktoś ustawiał ?
Janusz (mumen) robił zbieżność z tego co wiem jak zmienił fele na 20"
-
B8 TrOOOOp
Mam to samo dokladnie u siebie i tez nie wiem co jest ??? Ja również mam to samo a sprzęgło wymienione 2tyś km temu. Ma ktoś jeszcze takie objawy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam od AMXa miałem ją w superbie jak coś to pisz
-
B8 TrOOOOp
ja wymieniałem lewe przy 230tyś teraz mam 250tyś i chyba prawe zaczyna się odzywać, łozyska prawdopodobnie ORI bo w historii brak wpisów a serwisowany do końca Cuber ile byś chciał za te koła? Może być na pw szwagier szuka do B6 bedzie to pasować?
-
Przeróbka przodu 08 - > 13
tu masz temat Grzesia http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-upgrade-zmiana-przodu-na-polift-2012-2015/#entry4264792
-
B8 TrOOOOp
a nie lepiej Carbon? ROMCO ma coś w podpisie, że chciałby sprzedać tylko nie wiem co wchodzi w skład tego więc musiałbyś go zapytać
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Widzę, rączki od mumena założone też takie mam. Ogólnie ładnie wypasiona sztuka. Dekory bym tylko zmienił a poza tym miodzio.
-
B8 TrOOOOp
Trzeba wyciągnąć wtyczkę żeby wpiąć piny i z tym jest właśnie problem Ostatnio to przerabiałem jak zakładałem składane lustra i wyciągałem wiązkę na zewnątrz i lekko nie było ale się da. Macie jakąś sprawdzoną zaciskarkę do pinów bo mam jakąś yato ale nie za bardzo chce zacisnąć żeby wyglądało to jak oryginał.
-
1.9 TDI AFN Gdzie w Pomorskim?
tutaj możesz śmiało jechać http://www.tune-up.pl/
-
B8 TrOOOOp
musisz na MMI wejśc w media i wybrać źródło bynajmniej u mnie tak jest
-
B8 TrOOOOp
Damian ni cholery to się nie chce włączyć. Znasz może kodowanie tego badziewia?
-
B8 TrOOOOp
Kurczę nie chce zabanglać. A kablem można to jakoś uruchomić?
-
B8 TrOOOOp
Poradzicie coś na szybko? Po wymianie sterownika drzwi trzeba trzymać przycisk aby się otworzyły lub zamknęły do końca w starym sterowniku wystarczyło lekko pociągnąć i szyba sama podchodziła do góry, jakieś dodoatkowe kodowanie czy jak?
-
B8 TrOOOOp
A kojarzysz może które bity? Bo nie przypominam sobie, aby rzuciło mi się kiedykolwiek w oczy.A może w ogóle lepiej podpiąć pod przyciski szyb? Jeszcze się okaże, że sterownik nie obsłuży. sterowniki na pewno obsłużą bo ja mam najuboższe i wszystko bangla a które bity to musiałbym jutro sprawdzić ale jak masz VCDSa to jak wejdziesz w poszczególne sterowniki drzwi to będziesz widział podświetlenie
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
zmiany w pierwszym poście - jakieś sugestie oprócz trochę za dużo tych Nm?
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Kolejny białas na forum, gratki fajnej sztuki
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
a W ASO masz po 2,16 bez zniżek
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Ja mam komplet ISOFIXa od ponad roku ale brak odwagi rozciąć tapicerkę w moim przypadku alkantarę. Jak myślicie będzie się pruła? Poza tym dobra robota, nie ma potrzeby wyciągania kanapy bo podobno jakieś zatrzaski(mocowania) przy wyciąganiu się urywały.