Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matush101

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matush101

  1. Do tego koloru Audi te alusy będą super wyglądały.
  2. Podstawa dla diesla to sprawne świece.
  3. Ja mam Staga i po 50 tyś śmiga super
  4. Sprawdź mapę i wtryski. A ile tyś zrobiłeś na tych wtryskiwaczach?
  5. Wszelkie czujniki i termostaty należy kupować orginał.
  6. Potwierdzam tak jak kolega wyżej napisał Firma Master Sport nie produkuje dobrych tarcz i klocków hamulcowych.
  7. matush101 odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    Obowiązkowo sprawdź. Spoko
  8. matush101 odpowiedział(a) na OFF temat w 1.8
    Jeżeli miałbyś uszkodzoną pompę to na pewno nie zgaśnie ci samochód. Mi jak siadła pompa to poniosłem wydatek w sumie 600 zł ( 250 zł nowa pompa plus wymiana oleju i filtra i wymiana pompy wraz z czyszczeniem miski olejowej)
  9. matush101 odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    Podłącz się kompem. Możliwe że faktycznie przepustnica.
  10. Różnice są w wyglądzie i w ślizgach.
  11. Potwierdzam, dokładnie tak jak kolega napisał.
  12. Najlepiej na Auto wtedy wszystkie cięgna chodzą i wiatraki.
  13. matush101 odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Mi poniżej + 5 C też daje na full nawiew.
  14. Automatycznie się włącza podgrzewanie lusterek chyba od temperatury 5 C
  15. Polecam TRW super się spisują 50 tyś km i git.
  16. Też tak mam.
  17. Bierz nowe większa pewność że dłużej wytrzyma niż używka zajechana.
  18. Haha mało powiedziane. Wstyd
  19. Jak tam wolisz. Według mnie jeżeli masz pieniądze to warto kupić całkowicie nowe i mieć problem z głowy czy jest dobrze zregenerowane.
  20. Niestety nie da się cofnąć. Trzeba trzymać tak długo aż minutnik obróci się o 11 godz.
  21. Super autko. Fajny rasowy wygląd. Oby tak dalej. Alusy pierwsza klasa. Pozdrawiam
  22. Witam. Ja mam STAGA 4 eco przejechałem na nim już 50 tys km i żadnych problemów tylko wymiana filtrów i bezproblemowa jazda.
  23. matush101 odpowiedział(a) na tomeks94 temat w 1.8
    Ja miałem tak samo i niestety padła pompa oleju. Nowa pompa 250 zł plus wymiana oleju filtrów i wymiana pompy razem wyszło 600zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.