Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Świetlikx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Świetlikx

  1. Polecam opony Dunlop SP Winter Sport 4D. Są to opony klasy premium. Zeszłą zimę je użytkowałem i byłem zadowolony z jej zachowania na różnych nawierzchniach.
  2. Witam, obecnie mam opony 225/55/16 a muszę kupić opony zimowe. Felga to 7.5J x 16. Jaką najwęższą oponę będzie można włożyć na tę obręcz 215 czy 205? Wizualnie będzie któraś z nich jeszcze dobrze wyglądała na takiej feldze?
  3. Mam dwoje znajomych, którzy posiadają A5 z silnikami 2.0 benzyna od nowości. Obydwoje po bojach z salonami mają albo wymienione silnik na nowy albo całe auto - ale w tym przypadku była jeszcze wadliwa automatyczna skrzynia biegów i wspomaganie kierownicy. Wg. mnie należy tak jak oni walczyć o swoje a nie akceptować stan, że ten silnik tak ma.
  4. Ja mam CAGB z 2010, opony 225 i kiera chodzi ciężko. W Octavii z 2001 po wymianie magla można kierownicę jednym palcem obracać. W B8 są różne typy wspomagania kierownicy? Jaka jest różnica w takim razie między 1N1 a 1N3?
  5. Możesz tutaj sprawdzić. Jeśli mają na stanie to z dnia na dzień wyminią. ? MAGLOWNICA.EU slaskie - Regeneracja przekładni kierowniczych i maglownic
  6. Witam, czy podczas jazdy zapala się jakaś kontrolka, która pokazuje wypalanie DPF. Oczywiście prędkości obrotowe silnika w zakresie 2500-3000. Czy taka jazda na dystansie 150km pozwala na wypalanie DPF do zera?
  7. Może i tak jest ale ja nie miałem obrotów podniesionych na postoju do 1000. Jak również tego zapachu nie odnotowałem.
  8. Podłączam się do postu yeti_1, też mam taki przypadek że przy temperaturze około +10 stopni wiatrak potrafi chodzić po wyłączeniu silnika. Temperatura silnika na 90 stopniach, bez jazdy w korkach ani przy dynamicznej jeździe. Co to może być? Ktoś już to przerabiał?
  9. B@rtek możesz napisać gdzie naprawiałeś? Polecasz ten warsztat?
  10. Sorry, radio to MMI 3G basic, zmienia to coś?
  11. Witam, czy można w MMI 2G LOW wykonać jakieś modyfikacje? Spolszczenie menu, Odblokowanie ukrytego menu (poziom naładowania akumulatora, uruchomienie na wyświetlaczu animacji parktornika, i inne możliwe)
  12. Panowie, jutro jakieś spotkanie? O 19.00 w Promenadzie?
  13. Dzięki, od tego powinienem zacząć. Mam fabrycznie składane lusterka. Teraz muszę znaleźć kogoś kto mi zakoduje. Znasz kogoś najlepiej w województwie mazowieckim (może być Warszawa) oprócz naviserwis?
  14. Ale sam chciałbym decydować o tym czy mają się składać czy nie.
  15. U mnie w opcji Car nie mam możliwości żadnych ustawień. Trzeba te funkcje w jakiś sposób odblokować?
  16. Czy lusterka zawsze się składają automatycznie? Nawet jeśli pokrętło jest w pozycji na ogrzewaniu?
  17. thx za szybką reakcję ---------- Post dopisany 23-09-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 17:19 ---------- Okazało się, że do mojego radia Low NAVISERVICE nie mają obecnie spolszczenia. Możecie jeszcze kogoś polecić? Jakie są koszty takiej usługi?
  18. Cześć, polecam radio President Harry III + antena Sirio Omega 27 mag. Radio ma wszystko co przydaje się w użytkowaniu, antena z dobrym zasięgiem ale nie jakaś mega długa. Jeśli chodzi o montaż to ja używam głownie w trasie wkładając między tunel a siedzenie lub w uchwyty na kubki - wiem prowizorka ale nie chcę dziurawić auta.
  19. Witam, czy ktoś z kolegów może polecić fachowca, który dokona wgrania polskiego menu/spolszczenia. Najchętniej w województwie mazowieckim. Nie jestem mocny z holenderskiego
  20. Witam, jestem zainteresowany założeniem tempomatu. Chciałbym aby podjął się tej usługi ktoś z odpowiednią wiedzą. Możecie kogoś polecić? Może w okolicy Warszawy?
  21. Witam W tej chwili nie mam jeszcze audi ale poszukuję odpowiedniego dla siebie auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.