Treść opublikowana przez Świetlikx
-
Polecane opony zimowe
Polecam opony Dunlop SP Winter Sport 4D. Są to opony klasy premium. Zeszłą zimę je użytkowałem i byłem zadowolony z jej zachowania na różnych nawierzchniach.
-
zamiana opon z 225/55/16 na węższe (rozmiar felgi 7.5J x 16)
Witam, obecnie mam opony 225/55/16 a muszę kupić opony zimowe. Felga to 7.5J x 16. Jaką najwęższą oponę będzie można włożyć na tę obręcz 215 czy 205? Wizualnie będzie któraś z nich jeszcze dobrze wyglądała na takiej feldze?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Mam dwoje znajomych, którzy posiadają A5 z silnikami 2.0 benzyna od nowości. Obydwoje po bojach z salonami mają albo wymienione silnik na nowy albo całe auto - ale w tym przypadku była jeszcze wadliwa automatyczna skrzynia biegów i wspomaganie kierownicy. Wg. mnie należy tak jak oni walczyć o swoje a nie akceptować stan, że ten silnik tak ma.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
Ja mam CAGB z 2010, opony 225 i kiera chodzi ciężko. W Octavii z 2001 po wymianie magla można kierownicę jednym palcem obracać. W B8 są różne typy wspomagania kierownicy? Jaka jest różnica w takim razie między 1N1 a 1N3?
-
SZUKAM WARSZTATU REGENERACJI MAGLOWNICY woj, OPOLSKIE LUB DOLNOŚLĄSKIE??
Możesz tutaj sprawdzić. Jeśli mają na stanie to z dnia na dzień wyminią. ? MAGLOWNICA.EU slaskie - Regeneracja przekładni kierowniczych i maglownic
-
Wypalanie DPF podczas jazdy w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, czy podczas jazdy zapala się jakaś kontrolka, która pokazuje wypalanie DPF. Oczywiście prędkości obrotowe silnika w zakresie 2500-3000. Czy taka jazda na dystansie 150km pozwala na wypalanie DPF do zera?
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
Może i tak jest ale ja nie miałem obrotów podniesionych na postoju do 1000. Jak również tego zapachu nie odnotowałem.
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
Podłączam się do postu yeti_1, też mam taki przypadek że przy temperaturze około +10 stopni wiatrak potrafi chodzić po wyłączeniu silnika. Temperatura silnika na 90 stopniach, bez jazdy w korkach ani przy dynamicznej jeździe. Co to może być? Ktoś już to przerabiał?
-
Czujnik położenia klapy w kolektorze oraz czujnik położenia wałka rozrządu
B@rtek możesz napisać gdzie naprawiałeś? Polecasz ten warsztat?
-
Modyfikacje w MMI 2G (LOW)
Sorry, radio to MMI 3G basic, zmienia to coś?
-
Modyfikacje w MMI 2G (LOW)
Witam, czy można w MMI 2G LOW wykonać jakieś modyfikacje? Spolszczenie menu, Odblokowanie ukrytego menu (poziom naładowania akumulatora, uruchomienie na wyświetlaczu animacji parktornika, i inne możliwe)
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
w Wawie brak spotów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlaczego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, jutro jakieś spotkanie? O 19.00 w Promenadzie?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dzięki, od tego powinienem zacząć. Mam fabrycznie składane lusterka. Teraz muszę znaleźć kogoś kto mi zakoduje. Znasz kogoś najlepiej w województwie mazowieckim (może być Warszawa) oprócz naviserwis?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ale sam chciałbym decydować o tym czy mają się składać czy nie.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
U mnie w opcji Car nie mam możliwości żadnych ustawień. Trzeba te funkcje w jakiś sposób odblokować?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czy lusterka zawsze się składają automatycznie? Nawet jeśli pokrętło jest w pozycji na ogrzewaniu?
-
Spolszczenie menu concert
thx za szybką reakcję ---------- Post dopisany 23-09-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 17:19 ---------- Okazało się, że do mojego radia Low NAVISERVICE nie mają obecnie spolszczenia. Możecie jeszcze kogoś polecić? Jakie są koszty takiej usługi?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Cześć, polecam radio President Harry III + antena Sirio Omega 27 mag. Radio ma wszystko co przydaje się w użytkowaniu, antena z dobrym zasięgiem ale nie jakaś mega długa. Jeśli chodzi o montaż to ja używam głownie w trasie wkładając między tunel a siedzenie lub w uchwyty na kubki - wiem prowizorka ale nie chcę dziurawić auta.
-
Spolszczenie menu concert
Witam, czy ktoś z kolegów może polecić fachowca, który dokona wgrania polskiego menu/spolszczenia. Najchętniej w województwie mazowieckim. Nie jestem mocny z holenderskiego
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Witam, jestem zainteresowany założeniem tempomatu. Chciałbym aby podjął się tej usługi ktoś z odpowiednią wiedzą. Możecie kogoś polecić? Może w okolicy Warszawy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam W tej chwili nie mam jeszcze audi ale poszukuję odpowiedniego dla siebie auta.