Treść opublikowana przez rs dziadek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tutaj jest tylko dział do powitań. Pytanie zadaj w forum technicznym.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Ogrzybianie klimatyzacji parą wodną w A4 B6
Tutaj masz cały temat odnośnie odgrzybiania i różne sposoby klubowiczów, w tym także czyszczenie rozpuszczoną tabletką do zmywarek. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/24729-odgrzybianie-klimatyzacji/ Ja oprócz spryskania parownika od strony oryginalnego otworu od schowka zrobiłem drugi od strony wentylatora, żeby dotrzeć i do drugiej strony parownika.Później otwór zaślepiłem gumową zaślepką za 1.30 zł lub jak ktoś woli to można kupić zatyczkę w ASO za 21 zł.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Ogrzybianie klimatyzacji parą wodną w A4 B6
Ja najpierw stosowałem ozonowanie, potem środek wurth i dalej śmierdziało. O dziwo przestało dopiero po piance plaka. Według mnie podstawa to parę minut przed końcem jazdy przełączyć na econ, żeby parownik osuszyć. tak robię i od tego czasu przestało śmierdzieć. Teraz zapobiegawczo testuję izopropanolem w spreju . Do dobrego oczyszczenia parownika jeszcze proponują rozpuszczone kapsułki do zmywarki. Część osób tak robiła i im pomogło.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Pielęgnacja skóry-dla opornych
Trochę mi zeszło z tym gliptonem, bo pogoda cały czas była paskudna, ale w końcu się udało. Ogólnie środek do czyszczenia bardzo łatwo się aplikuje i fajnie czyści. Na czarnym tego tak nie widać ale na jasnym pewnie było by to bardzo widoczne. Mleczko ma ładny zapach nowej skóry i po jego nałożeniu ładnie zmiękcza. Ktoś kiedyś pisał, że po zastosowaniu gliptone skóra jest matowa, ale ja bym raczej określił jako półmat. Dla mnie fajny wygląd i polecam.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Z tego co kojarzę to nie są rozbieralne. Bo właściwie po co je rozbierać Już ustaliłem.Są rozbieralne, tylko u mnie guma mocno trzymała i wygladały jak sklejone. A potrzebowałem dostac sie do ich środka żeby oczyścić konektorek, bo zaśniedział.- Alufelgi Oryginalne Audi Made in China
U mnie takie same oznaczenia.Miałem wieczorem wstawiac zdjecia swojej, bo zrobiłem. Tylko ten napis made in china razi w oczy i zalatuje podróbką, ale felga bardzo lekka a podróbki przeważnie są cięższe.- Alufelgi Oryginalne Audi Made in China
Też mogę potwierdzić takie cudo. Kupiłem sobie na zapas jedną 16 biedronkę pod zestaw 320/288 i podobnie jak verus opisuje. Wszystkie oznaczenia jak w oryginale tylko made in czajna i zamiast speedline wytwórca dicastal. ET standardowe 42.- B6 DIVISION
Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały memory five wladi i wszystko jasne :-) Nie no śrubki odkręcone. Widocznie zwulkanizował się z tym gumowym kołnierzem. Jutro zrobię drugie podejście.- B6 DIVISION
Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie szybkie pytanie.Czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. Niby śrubki odkręciłem te z zewnątrz ale nie chce wyjść.- Pielęgnacja skóry-dla opornych
A do mnie właśnie dotarł zestaw Liquid Leather Gliptone Cleaner GT12 i Gliptone Conditioner GT11. W sobotę będę czyścił i zdam relację jak wyszło. Przy okazji dowiedziałem się, że Gliptone w wersji Leather Preserve może być stosowany w ostateczności do tapicerek samochodowych, ale musi być rozcieńczony bo jest za mocny.Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny