Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rs dziadek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rs dziadek

  1. Tutaj jest tylko dział do powitań. Pytanie zadaj w forum technicznym.
  2. Tutaj masz cały temat odnośnie odgrzybiania i różne sposoby klubowiczów, w tym także czyszczenie rozpuszczoną tabletką do zmywarek. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/24729-odgrzybianie-klimatyzacji/ Ja oprócz spryskania parownika od strony oryginalnego otworu od schowka zrobiłem drugi od strony wentylatora, żeby dotrzeć i do drugiej strony parownika.Później otwór zaślepiłem gumową zaślepką za 1.30 zł lub jak ktoś woli to można kupić zatyczkę w ASO za 21 zł.
  3. Ja najpierw stosowałem ozonowanie, potem środek wurth i dalej śmierdziało. O dziwo przestało dopiero po piance plaka. Według mnie podstawa to parę minut przed końcem jazdy przełączyć na econ, żeby parownik osuszyć. tak robię i od tego czasu przestało śmierdzieć. Teraz zapobiegawczo testuję izopropanolem w spreju . Do dobrego oczyszczenia parownika jeszcze proponują rozpuszczone kapsułki do zmywarki. Część osób tak robiła i im pomogło.
  4. Trochę mi zeszło z tym gliptonem, bo pogoda cały czas była paskudna, ale w końcu się udało. Ogólnie środek do czyszczenia bardzo łatwo się aplikuje i fajnie czyści. Na czarnym tego tak nie widać ale na jasnym pewnie było by to bardzo widoczne. Mleczko ma ładny zapach nowej skóry i po jego nałożeniu ładnie zmiękcza. Ktoś kiedyś pisał, że po zastosowaniu gliptone skóra jest matowa, ale ja bym raczej określił jako półmat. Dla mnie fajny wygląd i polecam.
  5. Z tego co kojarzę to nie są rozbieralne. Bo właściwie po co je rozbierać Już ustaliłem.Są rozbieralne, tylko u mnie guma mocno trzymała i wygladały jak sklejone. A potrzebowałem dostac sie do ich środka żeby oczyścić konektorek, bo zaśniedział.
  6. U mnie takie same oznaczenia.Miałem wieczorem wstawiac zdjecia swojej, bo zrobiłem. Tylko ten napis made in china razi w oczy i zalatuje podróbką, ale felga bardzo lekka a podróbki przeważnie są cięższe.
  7. Też mogę potwierdzić takie cudo. Kupiłem sobie na zapas jedną 16 biedronkę pod zestaw 320/288 i podobnie jak verus opisuje. Wszystkie oznaczenia jak w oryginale tylko made in czajna i zamiast speedline wytwórca dicastal. ET standardowe 42.
  8. rs dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały memory five wladi i wszystko jasne :-) Nie no śrubki odkręcone. Widocznie zwulkanizował się z tym gumowym kołnierzem. Jutro zrobię drugie podejście.
  9. rs dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.
  10. Panowie szybkie pytanie.Czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. Niby śrubki odkręciłem te z zewnątrz ale nie chce wyjść.
  11. A do mnie właśnie dotarł zestaw Liquid Leather Gliptone Cleaner GT12 i Gliptone Conditioner GT11. W sobotę będę czyścił i zdam relację jak wyszło. Przy okazji dowiedziałem się, że Gliptone w wersji Leather Preserve może być stosowany w ostateczności do tapicerek samochodowych, ale musi być rozcieńczony bo jest za mocny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.