Treść opublikowana przez Bull
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
PW ;-) Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Pany. Kupiłem nową ori lotke i jest juz z taśmą. Montował ktoś na ori taśmę bez wiercenia otworów? Będzie trzymać? Wysłane z telefonu...
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Do kompletu brakuje jeszcze dywaników z logo RS Wysłane z telefonu...
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Za sam błotnik ciężko powiedzieć, bo "przy okazji" robiłem jeszcze inne rzeczy... i 1.5k pękło, ale min 350 za samo malowanie jednego elementu musisz liczyć. Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Windus. Kupiłem ori do malowania z dwiema wgniotkami transportowymi do wyklepania. Cena: 130 +kw . Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Mój lakiernik wziął młotek pierd***l w rant... wpadł do środka i stwierdził, że nie ma sensu tego robić bo wrócę max za 2 lata. Więc go posłuchalem . Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Od tego zacząłem [emoji6] Wklepywałeś kodowanie do skutku czy robiłeś przy okazji jakieś dodatkowe czary-mary? Do skutku. Przy tempomacie też nie odrazu poszło. Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Lewe, niewiedziec dlaczego, są definicytowe... Sam też nie mogłem znaleźć ale na szczęście kolega kiko79 poratowal mnie linkiem. Z prawymi nie byłoby problemu. Może warto zapytać bezpośrednio u sprzedawców czy są wstanie ściągnąć "na zamówienie"... Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Taka mała rzecz a cieszy [emoji6]. Dzięki za manuala! Dla potomnych. Auto z drugiej połowy 2003, przewody w lampce podsufitki były już przygotowane, wystarczyło dołożyć sygnalizację wyłączenia airbaga. Kodowanie poszło vcds little na jakimś "chińskim" kablu (przeszło dopiero za trzecim podejściem - uparty jestem). Wysłany z telefonu przy użyciu taptalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema. Ja tam widzę, że jedno wysunęło się już dość znacznie na prowadzenie...
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Czego szukasz?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Dzięki! Zabrany Wczoraj odebrałem auto od lakiernika. Wszystko gra, spas jak należy .
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN 96r 390kkm, przy kupnie 224kkm
-
Zaczepy do dywaników
Wojtas23 Twoje mocowania w dywaniuku są na tzw fasolki... Jest to stare rozwazanie z VW i "no name'ow" . Wkladasz mocowanie na pin, który obracasz o 90 stopni żeby zablokować dywanik. Na piny które masz w podłodze stosuje się inna konstrukcje mocowań, które wciska się na nie. Ostatnio montuje się takie [emoji6]
-
Błedy, diagnoza
sprawdź tu http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Dzięki! Zabrany
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jak go nie bierzesz to podaj link[emoji6]
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
tylko prawe
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Witam, szukam alternatywy dla nowego błotnika z aso. Rozważam 2 opcje. Zdrowy używany do odmalowania (na razie nic ciekawego nie znalazłem) i jakiś dobry zamiennik. Na chwilę obecną nie znalazłem nic lepszego niż Blic 6504-04-0019311Q. Macie jakąś mete na dobre zamienniki?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
po raz kolejny EXPRES! Dzięki!
-
Audi Symphony -Aux- muzyka cicho gra
Sprawdź kostki, może coś się wypielo jak dokladales adapter. Jak ok zobacz czy jest zasilanie na wyjściu z radia do kostki na przewod do wzmacniacza, później czy jest zasilanie w kostce przed wzmacniaczem. Jak jest to zostaje sprawdzić przejście sygnału na przewodzie od radia do wzmacniacza... Na koniec sam wzmacniacz, podmien od kogoś działający, jak gra to sprawa oczywista. Schematy kostek i połączeń znajdziesz w dziale warsztat. Powodzenia.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poszło PW
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
Diwiedziales się czegoś konkretnego ?
-
[B6 1.8t] ciężko zmienić pozycję lekarka z biegu na luz
Jak wbijasz bieg masz wrażenie jakby lewarek dość mocno o coś haczył ? Raczej nie... wchodził gładko ale w porównaniu do mojej B6 to trzeba było użyć dużo więcej siły.
-
[B6 1.8t] ciężko zmienić pozycję lekarka z biegu na luz
Witam oglądałem dziś b6 w 1.8t dla żony . Fura ok ale jest jedno ale. Na każdym biegu jest to samo, trzeba użyć dużo siły aby wybić bieg przed wrzuceniem kolejnego. Uczucie jest takie jakby coś blokowlo, trzymalo lewarek. tak jakby był przyklejony...Samo wbicie biegu nie jest już takie trudne. Macie jakieś pomysły co to może być?