Treść opublikowana przez Bull
-
Szumi wiatr w środku auta.
@tomasm64 Udało Ci się dostać gdzieś te uszczelki pod lusterka?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ceny konkurencje , dostawa błyskawiczna. Polecam!
-
Problem z lewarkiem zmiany biegów
Problem rozwiązany?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Proszę o ofertę na: 1) olej 2) filtry (olej, paliwa, powietrze, przeciwpyłkowy) a4b6, 1,9tdi 130km, avf, manual, diesel.
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam ekipę!
-
Wysokosć tyłu auta mierzona od ziemi do nadkola przez oś koła.
Przez kilka dni miałem tak jak chcesz założyć. Poza tym ze rozmiar (obwód) kół jest inny nie czułem różnicy między 225 i 235. Obecnie mam 235 x4 i jest ok. Wiadomo na koleinach "wozi" ale na 225 tak samo.
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
No baa... ale ile można (lustro było, szukałem zdjęć ale nie mogę znaleźć)
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
...to jak dlugo to polerowales? Zeszło jakieś 2 tygodnie. Ile godzin już nie pamiętam ale za dużo.
-
[B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
Chyba, że wycieknie już na tyle dużo, że zatrzesz pompę wspomagania! Nie czekaj![br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:10_________________________________________________ "Mój" mechanik za to mówił wręcz przeciwnie sugerując, że po regeneracji wiem co mam i to w dodatku z gwarancją. Żeby nie było, że nakręcał interes, sam musiałem szukać kogoś kto to wykona. Cena 500.
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Zabrałem się kiedyś za polerkę. Gdybym wiedział ile trzeba poświęcić na to czasu nigdy bym się za to nie zabierał. Od razu zapłaciłbym 400zł i miał z głowy. Co prawda satysfakcja była niemała z tym, że zdążyłem sprzedać auto
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
Dziś oddałem swoją maglownice do regeneracji (koszt 500zł), dają gwarancje więc nie ma co się czarować, lepszy wróbel w garści niż kot w worku (za 1000zł). Poszukaj czegoś w necie na pewno znajdziesz w okolicy firmę, która dokonuje regeneracji.
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Skrzypiało komuś w okolicach stacyjki? Słyszę to przy nierównościach. Ten dźwięk mnie dobija. Nie jest głośny ale bardzo wysoki. Próbowałem podczas jazdy obadać co i jak ale nie ma szans. Wiecie skąd to może być?
-
[ALL B5] Jak zrobić centralny zamek z pilota ?
Masz może jakiś schemat jak podłączyłeś te przekaźniki?
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
Zmieniło się coś prócz felg?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Przesiadłem się dziś z B4 na A4. Mam nadzieję, że forum A4 będzie nie mniej pomocne niż poprzednie. :th: