Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piter75r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piter75r

  1. Zrobiłem fotkę z opisem. Świstała ta rurka z prawej od czwórnika. Co do miejsca wycieku jedyna w 100% pewna opcja to wymiana na nową. Za swoją w ASO zapłaciłem 200. Szukałem nowej online, ale nie wychodziło taniej Witam,czy Kolega azrael może napisać jakiej średnicy jest ten nowy wąż,też mam zniszczony i muszę wymienić
  2. Witam i co udało się wymienić oring??? Mam podobny problem,trochę kombinowałem ale nie wiem co i jak,nie chce czegoś zniszczyć
  3. Piter75r odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Witam wszystkich kończą mi się palniki,mam D1S,czy ktoś wie u kogo można kupić ORYGINALNE PALNIKI OSRAM ??? U kogo na forum czy może Allegro???
  4. Panowie dlaczego wszyscy polecacie klocki FERODO skoro TEXTAR są równie dobre i w podobnej cenie,a poza tym są montowane jako ORI w serwisie.
  5. Panowie ja też parę dni temu wymieniałem odmę i czwórnik i faktycznie było ciężko,ale jakoś poszło .Odpiąłem dolot od filtra powietrza i jeszcze kolanko zrobiło się tam miejsce i do tyłu wyjąłem odmę.Nowa weszła łatwo i zapiąłem też bez problemu potem wpiąłem czwórnik,trochę wyczyściłem i po robocie ,ale 2 godz pękły jak nic .Zobaczę jak teraz będzie.
  6. KOLEDZY czy ktoś pomoże i doradzi odnośnie pytania powyżej???
  7. KOLEDZY a czy do AVANTA warto trochę dołożyć i kupić opony o nośności 95 i wzmocnione-XL ??? Kiedyś slyszałem taką opinię ((zalecenie)) odnośnie naszych pięknych dróg.
  8. KOLEDZY ponowie pytanie,co myślicie o oponach MICHELIN,proszę o jakieś rady co do nich,z góry dziękuje
  9. Witam wszystkich,dużo piszecie o różnych oponach a co myślicie o MICHELIN ENERGY SAVER PLUS,myślę nad ich zakupem w rozmiarze 195/65 R15
  10. Witam wszystkich u mnie też parę miesięcy drzwiczki schowka ciężko chodziły i tydzień temu zawias się urwał OCZYWIŚCIE ,ale już wszystko sklejone,jest ładnie i nic nie widać :banan: :whistling:
  11. A może być coś w skrzyni przy mechaniźmie różnicowy? Czy raczej przegób lub półoś??? .A czy cięgna mogły się poluzować te przy lewarku i dają taki efekt ???
  12. Przegób ale który? Wewnętrzny?
  13. Witam Kolegów mam problem z biegami w AUDI A4 B6 skrzynia MANUALNA. Nie mogę nic znaleść na forum więc proszę o pomoc. Dziś przy ruszaniu soś STRZELIŁO i zniknęły biegi , sprzęgło chodzi dobrze,biegi też tylko przy wbiciu jakiegokolwiek biegu fura nie rusza . Czy to coś ze SKRZYNIĄ lub PÓŁOSIAMI ??? Podniosłem auto z jednej i drugiej strony i kręciłem kołem na biegu i obraca się A NIE POWINNO i słychać chrobotanie ale po chwili zazębiło się więć opuściłem auto odpaliłem i przy delikatnym ruszaniu jechało lecz gdy ruszyłem mocniej znów strzeliło i juz nie rusza. NORMALNIE MASAKRA proszę KOLEGÓW O POMOC .
  14. Nic nie ruszałem przy skrzyni,nie mam kanału więc byłoby ciężko.Kilka postów wyżej,na tej stronie, pisałem jak sobie poradziłem,była MASAKRA.A Ty GreGoriO też wymieniasz przegub???
  15. Dziękuję Panowie za pomoc po WIELKICH trudach wreszcie wymieniłem przegub i łożysko piasty,cała niedziela poszła jak nic,po testach jest OK.
  16. Na początku miał być przegub SKF ale nie był dostępny więc wziąłem SPIDAN i się zobaczy
  17. Udało się wyjąć przegub po odkręceniu końcówki drążka kierowniczego,całego hamulca i dolnego tylnego wahacza ,ale musiałem wszystko złożyć i jak kupię łożysko piasty to wszystko wymienię na raz w mordę jeża. Przegub mam firmy SPIDAN ciekawe jakie będzie łożysko piasty,bo nie wiem czy SPIDAN robi. a może SKF lub FAG ???Ciekawe jak mi to wszystko pójdzie???
  18. Podejrzewam że przegub też walnięty bo przy skręcie strasznie HAŁASUJE no i osłona walnięta. Już przegub miałem na wierzchu i zauważyłem ciężko obracającą się piastę i znów trza zrobić zakup.A czy łożysko jest osobno czy razem z piastą koła??? A śruby są na gwiazdkę z tego co widziałem tylko jaką 10 czy 12 ???
  19. Panowie przy wymianie przegubu zauważyłem, że piasta koła ciężko chodzi walnięte jest chyba łożysko piasty zaznaczone na zdjęciu co o tym myślicie ?
  20. OK udało się wcisnąć sprężynkę na miejsce wszystko hula jak ta lala,dziękuje wszystkim za pomoc:banan:
  21. A czemu Kolega galka90twierdzi że śruba to najłatwiejsze co mnie czeka przy rozkręcaniu górnych wahaczy???
  22. Z tą wiertarą dobry pomysł,a walnąć dłutem czy może jakoś klucz zamocować???
  23. A jak się nie ma UDARU???,przywalę młotem i coś rozwalę i dopiero będzie:whistling:
  24. OK panowie podziałam i zobaczę jak będzie szło,może coś uda się ruszyć:song:A CZY ŚRUBA ŁĄCZĄCA GÓRNE WAHACZE JEST MOŻE JAKOŚ ŚCIĘTA I TRZEBA ODPOWIEDNIO WKŁADAĆ BO PRZY WYBIJANIU ANI DRGNĘŁA,czy ma normalny przekrój???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.