Treść opublikowana przez Piter75r
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zrobiłem fotkę z opisem. Świstała ta rurka z prawej od czwórnika. Co do miejsca wycieku jedyna w 100% pewna opcja to wymiana na nową. Za swoją w ASO zapłaciłem 200. Szukałem nowej online, ale nie wychodziło taniej Witam,czy Kolega azrael może napisać jakiej średnicy jest ten nowy wąż,też mam zniszczony i muszę wymienić
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
Witam i co udało się wymienić oring??? Mam podobny problem,trochę kombinowałem ale nie wiem co i jak,nie chce czegoś zniszczyć
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam wszystkich kończą mi się palniki,mam D1S,czy ktoś wie u kogo można kupić ORYGINALNE PALNIKI OSRAM ??? U kogo na forum czy może Allegro???
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie dlaczego wszyscy polecacie klocki FERODO skoro TEXTAR są równie dobre i w podobnej cenie,a poza tym są montowane jako ORI w serwisie.
-
[B6 ALT] Odma(rura odpowietrzająca) - wymiana, budowa
Panowie ja też parę dni temu wymieniałem odmę i czwórnik i faktycznie było ciężko,ale jakoś poszło .Odpiąłem dolot od filtra powietrza i jeszcze kolanko zrobiło się tam miejsce i do tyłu wyjąłem odmę.Nowa weszła łatwo i zapiąłem też bez problemu potem wpiąłem czwórnik,trochę wyczyściłem i po robocie ,ale 2 godz pękły jak nic .Zobaczę jak teraz będzie.
-
Polecane opony letnie
KOLEDZY czy ktoś pomoże i doradzi odnośnie pytania powyżej???
-
Polecane opony letnie
KOLEDZY a czy do AVANTA warto trochę dołożyć i kupić opony o nośności 95 i wzmocnione-XL ??? Kiedyś slyszałem taką opinię ((zalecenie)) odnośnie naszych pięknych dróg.
-
Polecane opony letnie
KOLEDZY ponowie pytanie,co myślicie o oponach MICHELIN,proszę o jakieś rady co do nich,z góry dziękuje
-
Polecane opony letnie
Witam wszystkich,dużo piszecie o różnych oponach a co myślicie o MICHELIN ENERGY SAVER PLUS,myślę nad ich zakupem w rozmiarze 195/65 R15
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
- Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Witam wszystkich u mnie też parę miesięcy drzwiczki schowka ciężko chodziły i tydzień temu zawias się urwał OCZYWIŚCIE ,ale już wszystko sklejone,jest ładnie i nic nie widać :banan: :whistling:- Brak Biegów,auto Nie Rusza Po Wbiciu Biegu
A może być coś w skrzyni przy mechaniźmie różnicowy? Czy raczej przegób lub półoś??? .A czy cięgna mogły się poluzować te przy lewarku i dają taki efekt ???- Brak Biegów,auto Nie Rusza Po Wbiciu Biegu
Przegób ale który? Wewnętrzny?- Brak Biegów,auto Nie Rusza Po Wbiciu Biegu
Witam Kolegów mam problem z biegami w AUDI A4 B6 skrzynia MANUALNA. Nie mogę nic znaleść na forum więc proszę o pomoc. Dziś przy ruszaniu soś STRZELIŁO i zniknęły biegi , sprzęgło chodzi dobrze,biegi też tylko przy wbiciu jakiegokolwiek biegu fura nie rusza . Czy to coś ze SKRZYNIĄ lub PÓŁOSIAMI ??? Podniosłem auto z jednej i drugiej strony i kręciłem kołem na biegu i obraca się A NIE POWINNO i słychać chrobotanie ale po chwili zazębiło się więć opuściłem auto odpaliłem i przy delikatnym ruszaniu jechało lecz gdy ruszyłem mocniej znów strzeliło i juz nie rusza. NORMALNIE MASAKRA proszę KOLEGÓW O POMOC .- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Nic nie ruszałem przy skrzyni,nie mam kanału więc byłoby ciężko.Kilka postów wyżej,na tej stronie, pisałem jak sobie poradziłem,była MASAKRA.A Ty GreGoriO też wymieniasz przegub???- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Dziękuję Panowie za pomoc po WIELKICH trudach wreszcie wymieniłem przegub i łożysko piasty,cała niedziela poszła jak nic,po testach jest OK.- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Na początku miał być przegub SKF ale nie był dostępny więc wziąłem SPIDAN i się zobaczy- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Udało się wyjąć przegub po odkręceniu końcówki drążka kierowniczego,całego hamulca i dolnego tylnego wahacza ,ale musiałem wszystko złożyć i jak kupię łożysko piasty to wszystko wymienię na raz w mordę jeża. Przegub mam firmy SPIDAN ciekawe jakie będzie łożysko piasty,bo nie wiem czy SPIDAN robi. a może SKF lub FAG ???Ciekawe jak mi to wszystko pójdzie???- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Podejrzewam że przegub też walnięty bo przy skręcie strasznie HAŁASUJE no i osłona walnięta. Już przegub miałem na wierzchu i zauważyłem ciężko obracającą się piastę i znów trza zrobić zakup.A czy łożysko jest osobno czy razem z piastą koła??? A śruby są na gwiazdkę z tego co widziałem tylko jaką 10 czy 12 ???- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Panowie przy wymianie przegubu zauważyłem, że piasta koła ciężko chodzi walnięte jest chyba łożysko piasty zaznaczone na zdjęciu co o tym myślicie ?- Pęknięta sprężyna zawieszenia tył kombi
OK udało się wcisnąć sprężynkę na miejsce wszystko hula jak ta lala,dziękuje wszystkim za pomoc:banan:- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
A czemu Kolega galka90twierdzi że śruba to najłatwiejsze co mnie czeka przy rozkręcaniu górnych wahaczy???- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
Z tą wiertarą dobry pomysł,a walnąć dłutem czy może jakoś klucz zamocować???- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
A jak się nie ma UDARU???,przywalę młotem i coś rozwalę i dopiero będzie:whistling:- Problem z wymianą przegubu zewnętrznego
OK panowie podziałam i zobaczę jak będzie szło,może coś uda się ruszyć:song:A CZY ŚRUBA ŁĄCZĄCA GÓRNE WAHACZE JEST MOŻE JAKOŚ ŚCIĘTA I TRZEBA ODPOWIEDNIO WKŁADAĆ BO PRZY WYBIJANIU ANI DRGNĘŁA,czy ma normalny przekrój??? - Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera