Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piter75r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piter75r

  1. Sworznie są całe, więc tylko tuleje. Twierdzisz ze Lemforder nie robi tulei to skąd takie zestawy na Allegro ??? A prasa oczywiście będzie.
  2. Cześć, słuchajcie też będę musiał wymienić tuleje wahaczy i tak się zastanawiam czy brać z ASO czy może z Allegro. Są tam zestawy NIBY Lemfordera na przód po około 430 zł tylko czy to są oryginały ??? Bo wiemy że dużo jest podrób. Co o tym sądzicie ???
  3. OK rozumiem, a czy wart jest uwagi ???
  4. Witam, też zmieniłem Audi na A4 B9 z 2018 i szukam interfejsu bo raczej ten z A4 B6 nie pójdzie,. Czy taki będzie OK ??? Pozdrawiam https://pl.aliexpress.com/item/1005005317501394.html?gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.271278.0&scm_id=1007.22922.271278.0&scm-url=1007.22922.271278.0&pvid=071e7db3-ebfa-4459-8a71-8cd51101c628&_t=gps-id%3ApcStoreLeaderboard%2Cscm-url%3A1007.22922.271278.0%2Cpvid%3A071e7db3-ebfa-4459-8a71-8cd51101c628%2Ctpp_buckets%3A668%232846%238108%231977&pdp_npi=4%40dis!PLN!175.27!177.94!!!39.40!40.00!%40211b61d017072486133796871eb83a!12000035846796987!rec!PL!4776067090!&spm=a2g0o.store_pc_home.smartLeaderboard_2003957530167.1005005317501394&gatewayAdapt=glo2pol
  5. Cześć mogę prosić o rozkodowanie VIN : WAUZZZF47JA165001 Z góry dziękuję i pozdrawiam
  6. Cześć panowie czy taka felga podejdzie do A4 B9 kombi ??? https://allegro.pl/oferta/felgi-18-audi-a3-s3-8p-8v-a4-s4-b5-b6-b7-b8-b9-a5-13274637956?reco_id=e908eb1b-0085-11ee-b073-729cc35980fc&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5
  7. Proszę o rozkodowanie VIN : WAUZZZF41HA069813 z góry dziękuję
  8. Dev a jaki koszt regeneracji ???
  9. Darek tarcza 245
  10. Cześć Dev masz może zacisk hamulca prawy tył do a4b6 ? Mój cieknie i muszę regenerować,a nie mam na podmianę. Pozdrawiam Piter
  11. Cześć musisz zdjąć dźwignię z ośki, psiknij w środek WD-40 i delikatnie podważ śrubokrętem płaskim i powinna zeskoczyć dzwignia
  12. Mi trochę silnik szarpał przy zmianie biegów jak puszczałem sprzęgło po wymianie membrany gruszki szarpanie jakby ustało
  13. Cześć ja też miałem awarię membrany kupiłem ją z tej aukcji co crookers20 i Michał " http://allegro.pl/membrana-gruszki-podcisnienia-audi-vw-2-0-alt-i6812404102.html?snapshot=MjAxNy0wNS0wOFQxODoxNjowNC4yNzRaO2J1eWVyOzdhZDIwNDdkNDg1YWY2YmQxY2MwYTEzN2Q2YzY3ZjEwODRlZDM3ODhmYTRkZjZkODYyYWI3NTNmZTMyZjI5MWQ%3D " i już wymieniłem , wszystko poszło sprawnie, gruszka działa . Przy okazji wymieniłem węże podciśnienia i będziemy testować.
  14. Piter75r odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Ja też miałem podobne objawy,było coraz gorzej,ostatnie 2 dni przed wymianą czujnika silnik wariował. Zapalała się kontrolka EPC a za chwilę kontrolka SILNIKA-CHECK, . Kupiłem czujnik używany za 40 zł,wymieniłem i jest OK ,TAKŻE diagnoza była dobra
  15. Monika jak masz pewność że to czujnik to lepiej kupić ori w serwisie bo z tym z Allegro za parę złotych mogą być potem problemy,pozdrawiam.
  16. Ja też miałem nieszczelność przy obudowie wycieraczki,trochę się z tym bawiłem uszczelniałem silikonem ale nic nie pomogło. Wreszcie wymieniłem simering w plastikowej końcówce na której jest wężyk, która się wciska w obudowę mechanizmu, na razie jest szczelnie, jeszcze poobserwuje Simering wziąłem stąd : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6103502748&reco_id=207ee13c-080a-11e6-bcba-02e028c1d167&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Reco&bi_c=Product&bi_term=Przemys%C5%82-16696_Materia%C5%82y+i+akcesoria-121333_Obr%C3%B3bka+metali+-121431_%C5%81o%C5%BCyska+toczne-121490
  17. Dziś wesłałem odwołanie odnośnie zaniżonego kosztorysu,zobaczę co odpiszą ,wiele nie podniosą ale trzymajcie kciuki.
  18. Kolega ma rację,dowiedziałem się że, ceny w ASO są kilkukrotnie wyższe za wymianę tych części. To jakaś kpina ubezpieczyciela sprawcy. Kurczę nie mogę wrzucić zdjęć,a bym pokazał uszkodzenia i kosztorys.
  19. Panowie w tamtym tyg.dostałem uderzenie hakiem bo sprawca postanowił cofnąć .Dostałem centralnie w rejestrację i zostały zniszczone: dziura w rejestracji, zniszczona ramka rejestracji, dziura w poszyciu zderzaka i wgnieciona belka zderzaka. Na szczęście nie doszło do chłodnic. Wszystkie części są oryginalne i wcześniej nie naprawiane. Wczoraj był rzeczoznawca powiedział że wszystko do wymiany,a po południu dostałem na e-mail kosztorys na kwotę 891 zł. Nie uważacie że to sporo za mało ??? jak się odwołać i co napisać? Proszę o pomoc Koledzy.
  20. Panowie wystarczy kawałek plastiku,ładnie go dociąć do kształtu wyciąć otwór nałożyć na pozostałą część i skleić dobrym klejem do tworzyw i gitara ,może godz. roboty. Robiłem to gdzieś 2 lata temu i trzyma jak skała ,nie ma to tamto.
  21. Płyn leci z czujnika bo strzelił oring,wymień i powinno być OK,koszt o ASO to 4.50
  22. Panowie ja też muszę wymienić wahacze ale tylko górne będę wymieniał. Myślałem nad RTS lub Meyle HD,muszę popytać Kolegów jakie ceny proponują .
  23. Panowie u mnie był zapchany cały eżektor jak wymieniałem wąż miedzy nim a czwórnikiem,taki gęsty kit olejowy,wybrałem wszystko i zobaczę jak będzie
  24. Dzięki nowy wąż już założony,trochę ciężko ale 10 mm weszło,pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.