Treść opublikowana przez Piter75r
-
Tuleja lub sworzeń wahacza czyli popularna usterka w Audi A4 B9
Sworznie są całe, więc tylko tuleje. Twierdzisz ze Lemforder nie robi tulei to skąd takie zestawy na Allegro ??? A prasa oczywiście będzie.
-
Tuleja lub sworzeń wahacza czyli popularna usterka w Audi A4 B9
Cześć, słuchajcie też będę musiał wymienić tuleje wahaczy i tak się zastanawiam czy brać z ASO czy może z Allegro. Są tam zestawy NIBY Lemfordera na przód po około 430 zł tylko czy to są oryginały ??? Bo wiemy że dużo jest podrób. Co o tym sądzicie ???
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Piter75r skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF38L1079481
-
Interfejs A4B9
OK rozumiem, a czy wart jest uwagi ???
-
Interfejs A4B9
Witam, też zmieniłem Audi na A4 B9 z 2018 i szukam interfejsu bo raczej ten z A4 B6 nie pójdzie,. Czy taki będzie OK ??? Pozdrawiam https://pl.aliexpress.com/item/1005005317501394.html?gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.271278.0&scm_id=1007.22922.271278.0&scm-url=1007.22922.271278.0&pvid=071e7db3-ebfa-4459-8a71-8cd51101c628&_t=gps-id%3ApcStoreLeaderboard%2Cscm-url%3A1007.22922.271278.0%2Cpvid%3A071e7db3-ebfa-4459-8a71-8cd51101c628%2Ctpp_buckets%3A668%232846%238108%231977&pdp_npi=4%40dis!PLN!175.27!177.94!!!39.40!40.00!%40211b61d017072486133796871eb83a!12000035846796987!rec!PL!4776067090!&spm=a2g0o.store_pc_home.smartLeaderboard_2003957530167.1005005317501394&gatewayAdapt=glo2pol
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć mogę prosić o rozkodowanie VIN : WAUZZZF47JA165001 Z góry dziękuję i pozdrawiam
-
Znaczenie ET Felgi
Cześć panowie czy taka felga podejdzie do A4 B9 kombi ??? https://allegro.pl/oferta/felgi-18-audi-a3-s3-8p-8v-a4-s4-b5-b6-b7-b8-b9-a5-13274637956?reco_id=e908eb1b-0085-11ee-b073-729cc35980fc&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie VIN : WAUZZZF41HA069813 z góry dziękuję
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev a jaki koszt regeneracji ???
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Darek tarcza 245
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cześć Dev masz może zacisk hamulca prawy tył do a4b6 ? Mój cieknie i muszę regenerować,a nie mam na podmianę. Pozdrawiam Piter
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Cześć musisz zdjąć dźwignię z ośki, psiknij w środek WD-40 i delikatnie podważ śrubokrętem płaskim i powinna zeskoczyć dzwignia
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Mi trochę silnik szarpał przy zmianie biegów jak puszczałem sprzęgło po wymianie membrany gruszki szarpanie jakby ustało
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Cześć ja też miałem awarię membrany kupiłem ją z tej aukcji co crookers20 i Michał " http://allegro.pl/membrana-gruszki-podcisnienia-audi-vw-2-0-alt-i6812404102.html?snapshot=MjAxNy0wNS0wOFQxODoxNjowNC4yNzRaO2J1eWVyOzdhZDIwNDdkNDg1YWY2YmQxY2MwYTEzN2Q2YzY3ZjEwODRlZDM3ODhmYTRkZjZkODYyYWI3NTNmZTMyZjI5MWQ%3D " i już wymieniłem , wszystko poszło sprawnie, gruszka działa . Przy okazji wymieniłem węże podciśnienia i będziemy testować.
-
Kontrolka EPC
Ja też miałem podobne objawy,było coraz gorzej,ostatnie 2 dni przed wymianą czujnika silnik wariował. Zapalała się kontrolka EPC a za chwilę kontrolka SILNIKA-CHECK, . Kupiłem czujnik używany za 40 zł,wymieniłem i jest OK ,TAKŻE diagnoza była dobra
-
Wymiana czujnika temperatury cieczy G62 2.0 ALT
Monika jak masz pewność że to czujnik to lepiej kupić ori w serwisie bo z tym z Allegro za parę złotych mogą być potem problemy,pozdrawiam.
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Ja też miałem nieszczelność przy obudowie wycieraczki,trochę się z tym bawiłem uszczelniałem silikonem ale nic nie pomogło. Wreszcie wymieniłem simering w plastikowej końcówce na której jest wężyk, która się wciska w obudowę mechanizmu, na razie jest szczelnie, jeszcze poobserwuje Simering wziąłem stąd : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6103502748&reco_id=207ee13c-080a-11e6-bcba-02e028c1d167&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Reco&bi_c=Product&bi_term=Przemys%C5%82-16696_Materia%C5%82y+i+akcesoria-121333_Obr%C3%B3bka+metali+-121431_%C5%81o%C5%BCyska+toczne-121490
-
Uszkodzony przód po haku holowniczym
Dziś wesłałem odwołanie odnośnie zaniżonego kosztorysu,zobaczę co odpiszą ,wiele nie podniosą ale trzymajcie kciuki.
-
Uszkodzony przód po haku holowniczym
Kolega ma rację,dowiedziałem się że, ceny w ASO są kilkukrotnie wyższe za wymianę tych części. To jakaś kpina ubezpieczyciela sprawcy. Kurczę nie mogę wrzucić zdjęć,a bym pokazał uszkodzenia i kosztorys.
-
Uszkodzony przód po haku holowniczym
Panowie w tamtym tyg.dostałem uderzenie hakiem bo sprawca postanowił cofnąć .Dostałem centralnie w rejestrację i zostały zniszczone: dziura w rejestracji, zniszczona ramka rejestracji, dziura w poszyciu zderzaka i wgnieciona belka zderzaka. Na szczęście nie doszło do chłodnic. Wszystkie części są oryginalne i wcześniej nie naprawiane. Wczoraj był rzeczoznawca powiedział że wszystko do wymiany,a po południu dostałem na e-mail kosztorys na kwotę 891 zł. Nie uważacie że to sporo za mało ??? jak się odwołać i co napisać? Proszę o pomoc Koledzy.
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Panowie wystarczy kawałek plastiku,ładnie go dociąć do kształtu wyciąć otwór nałożyć na pozostałą część i skleić dobrym klejem do tworzyw i gitara ,może godz. roboty. Robiłem to gdzieś 2 lata temu i trzyma jak skała ,nie ma to tamto.
-
Gdzie znajduje się króciec wody
Płyn leci z czujnika bo strzelił oring,wymień i powinno być OK,koszt o ASO to 4.50
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie ja też muszę wymienić wahacze ale tylko górne będę wymieniał. Myślałem nad RTS lub Meyle HD,muszę popytać Kolegów jakie ceny proponują .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie u mnie był zapchany cały eżektor jak wymieniałem wąż miedzy nim a czwórnikiem,taki gęsty kit olejowy,wybrałem wszystko i zobaczę jak będzie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dzięki nowy wąż już założony,trochę ciężko ale 10 mm weszło,pozdrawiam