Treść opublikowana przez arkady1321
-
gałka zmiany biegów automat Sline
:hi:dziś robiłem próbę ściągnięcia starej gałki i udało się.....
-
podswietlenie popielniczki popielniczka
panowie szukam takiej części.............
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
to can masz zle podlaczony-tak wygląda...dokładane? oryginal? radio poprzednie gralo,podswietlenie było? gasło po wyciagnieciu kluczyka? no chyba ze zostanie kodowanie,,,,,,,,
-
podswietlenie dolne
a co wy panowie jeszcze ciagniecie temat led ?/ jak my już rozmawiamy o innych lampkach,,czytajcie wszystkie posty........
-
problem z Wzmacniaczem ???
miałem tak samo w radio Concert III ,ustawiłem GALA na 1 i jest ok:wink:,bez kodowania////
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
czyli jesteśmy w domu:wink:
-
Problem z temperaturą
czujnik cieczy chlodzacej,a w najgorszym przypadku termostat....
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
linia k do zmiany-przelozenie. piny bose chyba tez w innym miejscu....a co z pinem 15 i 16 /mostek był w concert III / a rns-e tez tak ma??
-
gałka zmiany biegów automat Sline
panowie tak jak w temacie.........czy ta gałka spasuje do mojej,,,,a4 b6
-
A4 B6 AVF padł aku, po naładowaniu brak kontrolek, silnik zapala i gaśnie
no tak czasami bywa.......pospiech:wink:
-
A4 B6 AVF padł aku, po naładowaniu brak kontrolek, silnik zapala i gaśnie
ale od aka????
-
A4 B6 AVF padł aku, po naładowaniu brak kontrolek, silnik zapala i gaśnie
i co bylo???? dla potomnych...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
dawno nieaktualne.......piny z kompa i gra:wink: ale
-
Zonk...
temat lepiej zapisz.///a wtedy będzie zainteresowanie.
-
podswietlenie dolne
tych 2szt, tych 5szt, ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Wymontowanie i zamontowanie osłony drzwi z przodu 1 - Nakrętka zatrzaskowa (4x) 2 - Śruba (4x) 3 - Śruba (2x) 4 - Osłona ozdobna 5 - Dolna część podłokietnika 6 - Śruba 7 - Nakrętka rozprężna (4x) 8 - Osłona drzwi t Wymontowanie: – Zdjąć część dolną podłokietnika -5-. – Wykręcić śrubę -3- (2x) z osłony drzwi -8-. – Wykręcić śrubę -6- z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę ozdobną -4-. – Wyjąć osłonę ozdobną -4- do przodu. – Wykręcić śrubę -2- (4x) z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę drzwi -8 - → Rys. – Unieść osłonę drzwi -8- ok. 20 cm w górę i wyjąć z ramy głównej drzwi. – Odczepić cięgło elastyczne opancerzone wewnętrznej klamki drzwi → Rys. – Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe → Rys. Zamontowanie: Zamontowanie odbywa się w odwrotnej kolejności. Zwrócić przy tym uwagę na: – W celu zamontowania muszą być zamocowane nakrętki zapadkowe -1- (4x) dla nakrętek rozprężnych -7- (4x). – Przy zamontowaniu należy wcisnąć osłonę drzwi pośrodku do głównej ramy drzwi Odczepianie cięgna elastycznego opancerzonego – Zdjąć pierścień zabezpieczający -3-. – Wyciągnąć i odczepić cięgło elastyczne opancerzone -1- z prowadnicy -2-. Wskazówka Podczas montażu zwrócić uwagę, aby hak -3- był skierowany w górę. Złącze wtykowe sterownika podnośnika szyby – Nacisnąć występ mocujący -2- i odłączyć złącze wtykowe -3- zgodnie z kierunkiem strzałek od sterownika. – Rozłączyć złącze wtykowe do głośnika niskotonowego. Zatrzask mocujący osłony drzwi – Nacisnąć występ mocujący -2- i wyjąć zatrzask -1- zgodnie z kierunkiem strzałek. ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- a tu masz opisane jak zdemontować tapicerke.........http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-demontaz-tapicerki-przednich-drzwi-2307/
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
ja uzywam porzelack jabluszko:wink:
-
Felgi stalowe 16' 5x112 6,5/16 ET42 dla A4 B7 - nie pasują
jeżeli oryginaly to tak,,,,ja mam na sprzedaż 16stalowe 7J po 1-sezonie,,,,, ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- gratis zaloze nowe kominki-wentyle:hi: ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------
-
Cykanie w silniku
nie idzie tego dzwieku wychwycić........
-
Czy wycierać auto?
:JC_fan:po umyciu jade 200km/h i zaciekow nie ma:wink:
-
Drukarka................ laser czy atrament???
- mp3 nagranie cd
praktycznie nic....pobieram piosenki ze strony podanej wyżej,,,i nagrywam programem nero express i nic więcej....i tak chodzi:wink:- mp3 nagranie cd
:wink:tak wygląda.......- RNS-E sygnał telefonu
u mnie s3 daje sygnal ale bt mam dokladany:wink:- podswietlenie dolne
no i tak sobie zrobię.........Łukasz- mp3 nagranie cd
Łukasz nagrywam Nero Express ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- a piosenki ................ MP3.Teledyski.info - darmowe mp3, wyszukiwarka mp3, download mp3 - mp3 nagranie cd