Treść opublikowana przez arkady1321
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
cena ladna.....
-
Termostat w b6 1.8 T BFB
u mnie był termostat / te same objawy / zwinne ręce 2godz roboty
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
dowiesz się o błędach i czasami je skasujesz / tylko / zabawka.... nie polecam
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
później sprawdzę,,,,
-
adaptacja przepływki
tez tak myslalem,,,przy zakupie gosciu gadal ze zakładam i smigam,,, temat zamkniety zmieniłem magika...
-
ładowanie akumulatora
taki posiadam
-
ładowanie akumulatora
można bez problemu ładować akumulator w B6 nie odpinając klem / sam tak robie i nic się nie dzieje /
-
adaptacja przepływki
no już mi przyzal racje,,,,dzięki wam udawal ze się zna , ale do końca nie wedzial o czym gada. już więcej tam nie zajade... będę szukal nowego magika-elektryka
-
adaptacja przepływki
no będę musial zmienić elektryka
-
adaptacja przepływki
twierdzi ze po wymianie na nowa musze ja adoptować...
-
adaptacja przepływki
panowie ,,,dylemat po wymianie przepływki / całkiem padła / na nówke elektryk usunął błędy lecz nie może wykonać adaptacji twierdzi że jest zablokowany sterownik. auto chodzi normalnie , ma kopa , zero błędów.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Proszę o wycenę: filtry firmy Knecht (MANN): -olejowy -kabinowy / weglowy / *Olej Motul 8100 X-cess 5W40 5L błyskawiczna dostawa
-
Brak oświetleni drzwi przednich,gdy są otwarte (Lampki w drzwiach).Tył działa prawidłowo
miałem tak w passacie
-
Brak oświetleni drzwi przednich,gdy są otwarte (Lampki w drzwiach).Tył działa prawidłowo
sprawdz kable = może wtyczka nie łączy w drzwiach chyba ze microstyk
-
Szumi wiatr w środku auta.
metoda prob i bledow tasma zaklejaj miejsca / ale stopniowo / az dojdziesz gdzie dmucha
-
Czy wyrobienie otworów na śruby może powodować wibracje tyłu auta?
pierscien centrujący-sprawdz pozamieniaj kola przod-tyl/będziesz wiedział które kolo/ a jak dojdziesz do kola to zmien opone.bo może płótno puszcza i opona ma bicie i po tych zabiegach będziesz pewien ze to np.kola sa winne
-
Zapaszki do auta
każdy ma swoje gusta,a o gustach się nie mówi jeden woli wanilię a drugi wiśnię///
-
Szumi wiatr w środku auta.
może być,nawet od komory silnika-masz wygłuszenie?/
-
Szumi wiatr w środku auta.
uzywki ale w dobrym stanie na szrocie....autko było na części a wycieraczki jak nowe,,,, najpierw zdiagnozuj czy to uszczelki -drzwi czy ramka-szyba
-
Szumi wiatr w środku auta.
ten typ tak ma:)) u mnie były uszczelki - latka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
tez jestem ciekaw...
-
Mrugajace xenony
a może przetwornica??? u mnie tak było..
-
Czujnik polozenia walu?
u mnie tez tak było..nawet czasami sam zgasł i po przejechaniu nawet10km zapalil się,,, i tak na okrąglo sprawdz najpierw rozrząd.
-
Czujnik polozenia walu?
sprawdz ustawienie rozrządu-mógł się przestawić-u mnie tak było...
-
Wymiana czujnika polozenia walu w b6 1.8 T Q 2003
witam,,,miałem podobnie- pojechałem sprawdzić rozrząd i okazało się że przestawił się o jeden ząbek-korekta i błędu nie wywala. pozdr